פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מעקה זכוכית

מעקה זכוכית

האם כדאי בבית?

אם אתם שוקלים התקנת מעקה זכוכית בבית ובוחנים את שאלת הכדאיות של התקנת מעקה כזה, חשוב שתדעו שבהחלט מדובר בפתרון כדאי, אם כי הכל צריך להתבצע בהתאמה להעדפות האישיות שלכם ולעיצוב הכולל של הבית. אחד החששות המרכזיים שעולים אצל אנשים השוקלים התקנת מעקה זכוכית, הוא החשש משבירת המעקה. ובכן, בהיבט זה אתם יכולים בהחלט להיות רגועים גם אם יש לכם ילדים קטנים בבית. מעקה זכוכית הוא מעקה שעשוי משכבת זכוכית, בדרך כלל כפולה, עם מגן פולימרי העוטף אותו מכל כיוון.

מעקה זכוכית תמונה

מעקה בטיחותי לחלוטין העומד בכל התקנים הנדרשים

במצב של שבירת הזכוכית, המגן הפולימרי בולם את התפשטות השבר, ומכיל את השברים בתוכו, בדיוק כפי שקורה בשמשה הקדמית של הרכב, כך שהשימוש במעקה זכוכית הוא בטוח לחלוטין. לעומת זאת, היתרונות הבולטים של מעקה זכוכית נובעים מעצם השקיפות של המעקה. שקיפות זו מאפשרת לכם ליצור אשליה של מרחב גדול יותר, או אפילו לא אשליה, אלא יכולת להציג את כל המרחב הזמין מבלי שהוא ייחסם על ידי מעקה אטום ממתכת, אבן או עץ.

שילוב של מגוון אלמנטים עיצוביים ופונקציונליים

מעקה זכוכית הוא גם מעקה בעל אוריינטציית עיצוב מודרנית המעניקה לבית נופך של יוקרה, של טעם טוב ושל עיצוב מחושב. את מעקה הזכוכית ניתן להתקין כשהוא עשוי כולו מזכוכית, כך שהוא כמעט ולא נראה כלל, ואפשר לשלב בו גם אלמנטים שונים מעץ, אלומיניום, נירוסטה או חומרים נוספים. כך למשל, תוכלו להזמין מעקה זכוכית עם מאחז יד מעץ מעוצב, וכן מתפסי אלומיניום או נירוסטה לחיבור המעקה על הרצפה והקיר. פרט לכך שמדובר באלמנטים חשובים שהופכים את המעקה לבולט יותר ובטיחותי יותר, מדובר גם באלמנטים התורמים לעיצוב והאסתטיקה של המעקה.

שלל עיצובים ואפשרויות

מעקה זכוכית הוא בהחלט סוג מעקה שכדאי לכם לפחות לבחון בצורה מעמיקה לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית. המעקה מגיע במגוון רחב של עיצובים עם אפשרות לשילובי זכוכית אטומה בתצורות וגרפיקות מגוונות, או במרה חלק ונקי לבחירתכם. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולבחון שורה של דגמים לפני ביצוע ההזמנה.