פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

תקן מעקות זכוכית

תקן מעקות זכוכית – ליהנות מיופי בבית

בשנים האחרונות ניתן לראות כי הזכוכית מככבת בכל בית. אם פעם היה ניתן לראות את הזכוכית רק אצל בעלי ממון, הרי היום כולם כבר מבינים כי מעקה זכוכית מוסיף יופי לבית. בעת ההתקנה חשוב מאד להיות מודעים לחוקים על מנת שלא לגרום נזק.

תקן למעקה זכוכית – חשוב מאוד!!!!

תקן למעקה זכוכית

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים אשר בוחרים להוסיף מעקות זכוכית לבית. הזכוכית נחשבת לחומר איכותי עדין ויפה. אם פעם היה מדובר בדבר שהיה שמור אך ורק לבעלי הממון, הרי היום זה ממש לא כך וניתן לראות בבתים רבים מעקות זכוכית. למרות היופי של הזכוכית, יש בה גם סיכונים ולכן קיימת חשיבות רבה להקפיד על תקן מעקות זכוכית בהתאם לחוקי הבנייה.

מדוע חשוב להקפיד על התקן

מעקות זכוכית בבית מהווים תוספת נפלאה לכל חדר. לא משנה היכן החלטתם להתקין מעקות זכוכית, אתם צפויים לקבל גל של מחמאות שלא ייפסק. מה הפלא- מדובר בחומר יפה ועדין המוסיף לבית.

יחד עם זאת, כמו בכל דבר בחיים אנחנו לא יכולים להתהלך חופשיים בעולם אלא יש צורך לציית לשורה של חוקים ותקנות על מנת לשמור על הסדר,כך גם בתחום הבנייה.

על מנת למנוע נזקים יש להקפיד על איסוף מידע בכל הקשור לנושא של תקן מעקות זכוכית על מנת שלא תמצאו את עצמכם בבית חולים כתוצאה מאסון. אף אחד לא ממש רוצה לחשוב על כך, אבל התנפצות של זכוכית יכולה לגרום לפציעות חמורות בייחוד כאשר מדובר על מעקות.

חשיבות הבטיחות

בשנים האחרונות נחשפו לא מעט מקרים של התנפצות זכוכית בבנייני מגורים ועל מנת להימנע מכך חשוב מאד להעסיק קבלנים אשר להם הידע הדרוש בנושא הבטיחות. היום ישנם לא מעט קבלנים אשר ישמחו לבצע את ההתקנה, אך לא כל קבלן הינו הקבלן המקצועי והטוב ביותר.

מכאן על מנת לשמור על הבטיחות שלכם חשוב מאד לערוך סקר על מנת לבחון את הקבלן הטוב ביותר. אחרי הכל מדובר בבריאות שלכם ובבריאות לא משחקים. קבלן המבצע את עבודתו בצורה רשלנית ולא בהתאם לחוקים יכול לגרום נזק רב.