תקן למעקות זכוכית
תקן למעקות זכוכית
7 בדצמבר 2018
מטבחים
מחשבות על מטבחים
7 בדצמבר 2018
Show all
שער חשמלי

שער חשמלי

על שערים חשמליים ועל תחושת הביטחון האישי

ביטחון אישי או תחושת הביטחון האישי הם מסוג הדברים שעליהם אין להתפשר. יותר ויותר בתים בישראל החלו להבין כי את תחושת הביטחון האישי אין להפקיר וכי כיום בזכות הטכנולוגיה עומדים לרשותם אמצעים רבים שמשמשים להגדיל את הביטחון האישי בבית, במשרד או בכל מקום. זה כולל מצלמות במעגל סגור, אזעקות, סורגים וכמובן שערים חשמליים. השערים החשמליים מציעים קו הגנה חשוב במיוחד שמאפשר בקרה מלאה על כל מי שנכנס לאזור המגורים שלנו, למשרד או למתחם העסקי.

איפה?

יישובים קהילתיים בתים משותפים, בתים פרטיים, מקומות עבודה ועוד מקומות שונים החלו בשנים האחרונות להשתמש בשערים החשמליים כי להבטיח מקסימום הגנה עבור יושבי הבית או המשרד. השער החשמלי מוצע כיום במגוון אפשרויות ויש לקחת בחשבון כמה גורמים רגע לפני שנבחר בו. ראשית חשוב להבין מה הסיבה לבחירת שער חשמלי. האם מדובר במנגנון אבטחה או שמא באמצעי להסדרת התנועה בלבד, האם ליד השער יש שומר או שמא הוא מעל האבטחה היחיד, האם מלבד השער יש גם אזעקות ומצלמות או שלא.

מה לקחת בחשבון?

אם ניקח בחשבון את כל ההיבטים הללו נוכל לבחור באופן מדויק יותר את השער המתאים לכל ייעוד ולכל מטרה. שער חשמלי עבור יישוב קהילתי הוא שונה משער חשמלי עבור בניין מגורים וכן הלאה. עוד חשוב לקחת בחשבון את מנגנון הפתיחה הסגירה שלו. מנגנון יעיל ומהיר מאפשר נוחות תפעולית ולשם כך חשוב לבדוק כמה זמן לוקח לשער להיפתח ולהיסגר. זמן ארוך מדי עלול ליצור עיכובים ובעיות נגישות מה שיעיב על איכות השימוש בשער.

בטיחות

בנוסף, חשוב לקחת בחשבון גם היבטים בטיחותיים בהקשר של בחירת שערים חשמליים. השער החשמלי חייב להיות בטיחותי ועשוי מחומרים איכותיים. עליו לעמוד בתקנים המחמירים ביותר ולהיות מורכב על ידי חברה מקצועית בנוסף, יש לבצע בו בדיקות תקופתיות כדי לוודא כי הוא בטיחותי דיו ומסוגל לספק הגנה מצד אחיד ומצד שני מבטיח את בטיחות המשתמשים בו. חשוב לבחור שער שיש בו חיישני בטיחות שמבטיחים אי סגירה ברגע שהם מרגישים נוכחות של עצם.

חייג עכשיו
חייגו עכשיו
זקוק לעזרה? צור קשר

השאירו את פרטיכם