פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

רכישת סורגים

על מה להסתכל לפני שבוחרים ממי לרכוש את הסורג

חלון הבית שעליו מותקן סורג משמש לפריט עיצוב כמו גם להגנה ואסתטיקה. לאחר התקנת חלון, הצעד הסביר הבא בו יש לנקוט הוא להתקין סורג.

יחד עם זאת, אין צורך לבצע משימה זו בחיפזון מבלי לדעת על מה להסתכל לפני שבוחרים ממי לרכוש את הסורג, מהן ההנחיות לבחירת סורג מתאים להתקנה על חלונות הבית. מאמר זה מציג מספר דברים אותם מומלץ להביא בחשבון בבחירת סורג לחלון.

שיקולי עיצוב

בבחירת סורג לחלון, עליך לשקול כמובן את עיצוב החלון אך בעיקר את כל נושא עיצוב הפנים של ביתך. עיצוב החלון צריך להתאים לעיצוב הסורג, למשל.

חלון בעל שלושה פנלים יזדקק בהכרח לסורג גדול. במסגרת העיצוב, עליך להסתכל על גוון הסורג לפני שתבחר ממי לרכוש את הסורג, על מנת להיות בטוח שהוא מתאים או משלים את גוון החלון שלך.

סוגי סורגים

בהתאם לחלון שלך, סורג יכול להיות מותקן עם מנגנון הזזה או שהוא יכול להיות מסוג מקובע. העיקרון מאחורי הצורך לדעת על מה להסתכל לפני שבוחרים ממי לרכוש את הסורג הוא שהסורג יתאים לבחירה האישית של בעל הבית.

סורג הזזה או סורג קבוע?

סורג הזזה עדיף על סורג מקובע, היות והוא בטוח יותר. סורג קבוע נחשב מסוכן כאשר הוא מותקן עם יכולת פתיחה פנימה. יחד עם זאת, מספר בעלי בתים עדיין מעדיפים סורגים נייחים על פני סורגי הזזה במקרים בהם לחלון קיימת נגישות מבחוץ. סורג קבוע נחשב לעיתים כאפשרות יציאת חירום פוטנציאלית.

הידור או בטיחות

חומר הסורג הוא בהחלט היבט עליו יש להסתכל לפני שבוחרים ממי לקנות סורג, וההחלטה מתבצעת בהתאם לכוונתך. אם הסורג מיועד ליופי, יתכן שיש צורך בסורג מתכתי או פלדה.

יחד עם זאת, ברוב המקרים, הבטיחות היא הסיבה להתקנת סורגי חלונות, תלוי במדד הפשע באזור שלך. אתה יכול לבחור סורג עץ או סורג פלדה על מנת לספק הגנה נוספת.