פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

דלתות פנים לבית

דלתות פנים לבית – לא מה שחשבתם

תחום עיצוב סביבת המגורים שלנו הולך ומתפתח בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מודעים לעובדה שעיצוב הבית הוא יותר מאשר הנראות שלו כלפי חוץ, ומבינים כי עיצוב נכון של הבית מייצר תחושה ביתית ונעימה ובכך הוא חשוב בראש ובראשונה עבור מי שמתגורר בבית. שלל פתרונות עיצוביים בדרגות מחיר שונות אפשרות לכל שכבות האוכלוסייה ליצור את המראה הנכון בבית בכל תקציב שהוא. משום כך נושא עיצוב הבית הוא תחום נפרד שעליו יש לתת את הדעת, בין אם מדובר בדירה ישנה או חדשה, קטנה או גדולה.

מהו עיצוב נכון

אבזור הבית בריהוט נכון ובקו אחיד, רכישת חפצי נוי, שימוש בצבע כהחלטה עיצובית וגם בחירה של דלתות פנים לבית- כל אלה הן החלטות עיצוביות ופונקציונאליות, שהשילוב הנכון בין שני הפרמטרים הללו מבטיח את יצירת החלל האולטימטיבי עבור דיירי הבית. כולנו יודעים שחפצי הנוי והריהוט מייצרים אווירה בתוך הבטת ולאחרונה גם השימוש בצבע הצטרף למשחק הזה.

שחקן חדש במשחק

דלתות פנים לעומת זאת הן שחקן חדש בתחום וכיום הולכת ומתגבש המודעות בקרב מעצבים כי בחירה של דלתות פנים משקפת קו עיצובי ומהווה השלמה לקו העיצובי של הבית. אם בעבר לכולנו היו אותן דלתות פנים שהיו עשויות מאותו החומר, הרי שכיופם ניתן לבחור את דלתות הפנים לבית על פי הקו העיצובי שלו. בית בעיצוב כפרי או אירופאי למשל ייהנה מדלתות פנים מעוצבות שעשויות מעץ וישלימו את המראה הכפרי של הבית.

עיצוב צעיר עכשווי וחדשני של הבית יוכל להיות מושלם על ידי בחירה של דלתות פלדה מעוצבות שהפכו נפוצות לאחרונה בדירות של צעירים. ניתן כמובן לשלב בין חומרים ולבחור דלת בשילוב עץ עם פלדה ואו עץ עם זכוכית ואפילו פלדה עם זכוכית. הכל כיד הדמיון ובלבד שיתאים לשימוש של הדלת ולמראה הכללי של הבית.

פונקציונאליות

בהקשר של הפונקציונאליות, כדאי לדעת שדלת יכולה לזכור ליצור מראה של חלל גדול יותר. משום כך בחללים קטנים כדאי לבחור דלת הזזה שלא תופסת מקום ובכך תגביר את התחושה שמדובר בחלל גדול יותר. דלת כזו תהיה שימושית גם כדי ליצור הפרדה בין חללים.