פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

דלתות פנים- המראה של הנפש שלנו

דלתות פנים- המראה של הנפש שלנו

הבית שלנו הוא במידה רבה שיקוף של המעמד הכלכלי שלנו, המצב המשפחתי שלנו, ההעדפות שלנו, הטעם האישי ומצב הרוח שלנו. עיצוב הבית מלמד את באי הבית על סדר העדיפויות שלנו, האהבות שלנו, הצרכים שלנו ואומר הרבה על בעליו. עיצוב הבית משום כך הוא משימה לא פשוטה שצריכה לקחת בחשבון גם את ההיבט הפונקציונאלי וגם את ההיבט העיצובי. שילוב נכון בין השניים מבטיח לדיירי הבית בית נעים, יפה שכיף לשהות בו ושההתנהלות בו היא קלה ונעימה.

החלטות עיצוביות

בחירת צבע הקירות, התאמת התאורה, השטיחים, הריהוט וגם בחירה של דלתות פנים, מייצרת עבור האורח בבית שלכם חוויה של משמעות. חשוב לייצר הרמוניה בין חללי הבית ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי דלתות פנים. בעבר הלא רחוק דלתות הפנים של הבית היו עשויות כולן מאותו חומר גלם, צבועות בצבע אחיד ולא הייתה להן משמעות עיצובית. כיום חלו חידושים מרחיקי לכת בתחום של דלתות פנים וכיום ניתן למצוא מגוון של דלתות לשימושים שונים ובעיצובים, חומרי גלם וצבעים שונים.

איך לבחור דלת פנימית?

בחירה נכונה של דלת פנימית מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. ניתן לומר כי דלתות הפנים מהוות הנקודה האחרונה בעיצוב הבית וכי הן מהוות השלמה לעיצוב בבחרנו בו. כדי לייצר תחושה של חלל גדול למשל בחדרים קטנים כמו חדרי עבודה, ניתן לבחור דלת הזזה. דלת הזזה נעה על מסילה והיא לא תופסת חלל רב ולכן היא לא מקטינה את החלל.

מבחינת חומרים גם כאן ההיצע גדל משמעותית וכיום ניתן לבחור מגוון של חומרים ולהתאימן לסגנון העיצובי של הבית. דלתות עץ מעוצבות למשל יתאימו במיוחד לבית בעל מראה כפרי בקו עיצובי אירופאי. דלתות פלדה לעומת זאת יתאימו לבית בעל עיצוב עכשווי, צעיר וחדשני.

בהקשר זה ניתן לבחור דלתות מעץ, דלתות פלדה וניתן גם לשלב בין כמה חומרים וכך לקבל מראה מיוחד ורענן. אפשר לשלב בין עץ ופלדה, עץ וזכוכית, פלדה וזכוכית ועוד. בבואכם לבחור דלת פנימית מעוצבת חשוב להקפיד על בחירה של חומרים איכותיים, כדי שהדלת תישמר יפה ומעוצבת לאורך שנים.