פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

דלתות פנים

מה חדש בתחום של דלתות פנים?

ענף העיצוב שבעבר היה נחלתם של מעטים, הולך ומתרחב וכיום בכל שכבת האוכלוסייה קיימת מודעות הולכת וגוברת לנושא של עיצוב. המגמה הזו בולטת במגוון של תחומים, ובעיקר בנושא של עיצוב הבית. בית המגורים שלנו שבעבר הלא רחוק היה מעוצב בדגש על פונקציונאליות, הולך והופך כיום יותר ויותר מעוצב תוך מודעות להיבט הפונקציונאלי וגם למראה הכללי של הבית והתחושה בו. אחד המקומות שבהם ניתן לראות את המודעות הזו הוא בכל מה שקשור לתחום של דלתות פנים.

השינוי בענף

אם בעבר דלתות פנים הבית היו בעלות מראה אחיד, בצע אחיד ועשויות כולן מאותו חומר הגלם הרי שכיום ניתן למצוא דלתות פנים בשלל עיצובים, סגנונות, חומרי גלם וכמובן צבעים. תחום חדש בענף עיצוב הבית מוקדש לנושא של דלתות הפנים והדבר ניכר בעיקר במספר בעלי המקצוע שמציעים עיצובים שונים ומעניינים של דלתות הפנים של הבית. כמה כללים מנחים צריכים להנחות את מי שמעוניין לבחור דלתות פנים לחלל הבית.

לכל חדר יש דלת משלו

כאשר אנחנו מעוניינים להתאים דלת פנימית לחלל לא גדול כמו חדר עבודה למשל כדאי לבחור בדלת הזז. דלת כזו אינה תופסת מקום רב והיא יעילה גם ליצירת הפרדה בין חללים. הדלת השימושית ביותר והנפוצה ביותר מבין כל דלתות הפנים היא דלת הכנף. דלת הכנף היא בעלת כנף אחד והיא נפתחת כלפי חוץ או כלפי פנים. חשוב למדוד מראש בצורה מדויקת כך שהדלת תתאים בדיוק לפתח הכניסה ותוכל להיפתח בקלות.

חידושים בתחום

המילה האחרונה בתחום היא דלת חכמה. בדלת חכמה יש לדיירי הבית יכולת שליטה על הדלת מרחקו על ידי הטלפון הנייד, כך שהיא מספקת תחושת ביטחון. מבחינת חומרי הגלם ניתן למצוא כיום דלתות לפנים הבית במבחר עיצובים, דגמים וחומרי גלם. דלתות הפנים מהוות סיומת לעיצוב הבית והן יכולות להשתלב בצורה מושלמת בעיצוב הבית שלכם. לכל סגנון עיצוב ניתן להתאים את הדלתות הנכונות. לבית בעיצוב כפרי למשל כדאי להתאים דלתות מעוצבות מעץ.

ניתן לבחור דלתות מעוצבות מפלדה, שיתאימו בעיקר לבית בעל עיצוב עכשווי, צעיר ורענן. ניתן כמובן לשלב בין חומרים וכך ליצור מראה מיוחד. שילבו בין זכוכית ופלדה, עץ ופלדה או זכוכית ועץ יכול ליצור מראה מעניין ומקורי.