פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

ראשי

לבונה ולמשפץ - סורגים ( סורגים לחלונות וסורגים שקופים ) שערים ,גדרות מעקות למדרגות ומעקות זכוכית ועד פרגולות אלומיניום לגינה ורצפת דק

סורגים לחלונות - סורג מעוצב לחלון

מדוע כדאי להתקין סורגים?

הפריצות והגניבות מהבתים ומהעסקים הפרטיים הפכו למכת מדינה ואין כמעט אחד שלא חווה אותם על בשרו. מעשים אלו פוגעים בתחושת הביטחון שלנו ומערערים את השקט הנפשי שלנו שאנו כה זקוקים לו בשביל איכות חיים נאותה. ללא שקט נפשי וביטחון אישי הרי שלא נוכל לגדל את ילדנו בבטחה ואף לשהות בביתנו שהוא המקלט האישי שלנו. אכן בשוק ישנם פתרונות רבים לבעיה זו אך רובם אינם יעילים או שהפורצים למדו את השיטה כיצד לפרוץ אותם ולהתגבר עליהם. ככל שהמערכת מתוחכמת יותר כך הפתרונות לפריצתה מתוחכמים יותר ואפקטיביים יותר. כאן בדיוק נכנסים לפעולה הסורגים, הסורג מאפשר לחסום חלונות ופתחים אחרים וכך למנוע כניסה מגורמים בלתי רצויים. הסורג הינה למעשה מערכת פסיבית אשר יכולה למנוע באופן הטוב ביותר מאנשים לא רצויים להיכנס לביתנו. מכיוון שבסורג לא מעורבים אמצעים אלקטרוניים מורכבים הרי שלא ניתן לפרוץ אותו ללא שימוש בדרכים הישנות של ניסור או חיתוך. אמצעים אלו לוקחים זמן רב לפריצה ועל כן סביר שלו הפורץ מנסה לנסר את הסורגים הוא יתגלה במהרה. מכאן שהסורג הוא הפתרון הטוב ביותר להגנה על הבית.

אילו סורגים קיימים?

השאלה הראשונה שיש לשאול היא היכן אתה מעוניין להתקין את הסורג, לו מדובר בבית עסק אזי ישנם סוגים שונים של סורגים מאילו הקיימים בבתים פרטיים. שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא השיקול הכספי וכמה אתה מעוניין להוציא על רכישת הסורגים, כמובן שיש לומר כי גם סורג פשוט שעולה מעט ייעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. עם זאת, לעתים סורגים פשוטים יהיו פחות יפים ומושכים את העין. הסורגים הנפוצים ביותר הם כמובן סורגים ישרים מעוגלים אשר רובנו חושבים עליהם כאשר אומרים סורגים. אך ישנם עוד סוגים רבים של סורגים טובים לא פחות כגון, סורגים מתקפלים וסורגים גלילים אשר כל אחד מהם בא לתת מענה אחר. סוגי הסורגים נבדלים גם בהתאם למקום בו נשים אותם וגם בכך עלינו להתחשב כאשר מדובר בהתקנת סורגים.

האם הסורגים לא יפגעו בעיצוב הבית?

אנשים רבים פוחדים שמא הסורגים יפגעו במראה הבית ויפגמו בתחושת החופש שלנו. ראשית חשוב לומר כי כיום ישנם גם סורגים שקופים המונעים בעיות חופש והרגשה כאילו אתה בכלא. בנוסף ניתן להתקין סורגים מתקפלים שכאשר אנו נמצאים בבית לא יסתירו את הפתח המדובר או את חלון הבית וכך לא נרגיש כלל בנוכחותם. לא רק זאת אלא שאנשים רבים רואים יתרונות בסורגים השונים ומוצאים בהם חן. מכיוון שמגוון הסורגים התפתח בשנים האחרונות בצורה דרסטית הרי שכיום ניתן למצוא סורגים מעוצבים להפליא. בין אם הדבר כולל צורות שונות של סורגים או עיטורים וצבעים שונים עליהם הרי שכיום כולם יכולים למצוא את הסורג המתאים להם בלי להתפשר על עיצוב הבית.

עולם עשיר של עיצובים

יש מגוון רחב וסוגים שונים של מעקות, מגוון שבהחלט יכול להפתיע. קיים למעשה עולם שלם של עיצובים, שכל הזמן מתחדש ואף פעם אינו קופא על השמרים. עיצובים שונים יכולים להיות מובדלים על פי היבטים שונים כגון:

· מינימליזם לעומת גודש – יש מעקות שעיצובם יהיה מינימליסטי מאוד, ולעומת זאת יש דגמים שעיצובם בומבסטי במיוחד. מה עדיף? תלוי אילו טיפוסים אתם, ותלוי גם בעיצוב של יתר האזורים בבית – המטבח, הסלון, המרפסות וכיוצא באלה.

מעקות לבית פרטי

מעקות לבית פרטי

· חומרי הגלם – יש בנמצא מעקות שניתן לייצר כמעט מכל חומר גלם בעל עמידות. אפשר להזמין מעקה שיהיה עשוי מתכת או פלדה. אפשר להזמין מעקה שיהיה עשוי עץ טבעי או חלקי עץ מעובדים. אפשר להזמין גם סוגים של מעקות שיהיו עשויים זכוכית. במקרה האחרון, מדובר כמובן בזכוכית עמידה מאוד, מחוסמת, ולעיתים בתוספת שילובי חומרים נוספים.

· מעוגל או זוויתי – מעקה יכול להיות בעל מראה מעוגל או מעוקל וזורם או לחילופין – ישר וזוויתי. כאשר גרם המדרגות הינו עקלתוני, מעקה מעוגל הינו כורח המציאות. יחד עם זאת, כאשר גרם המדרגות מבוסס על קווים ישרים, יש אפשרות בחירה. אם רוצים, אפשר יהיה לשבור את המראה הזה באמצעות מעקה בעל מוטיבים של זרימה, מוטבים עגולים.

מעקה לבחוץ

מעקה לבחוץ

יש עוד אלמנטים רבים הקשורים למעקות ואשר ניתן לשחק בהם. גובהו של המעקה הוא אחד מהם. יש גם אפשרות לבחור עיצובים מסיביים מאוד או לחילופין – מעודנים. לעיתים המעקה יהיה מעוצב באופן כזה שנטמע במראה הכללי של החלל, ולעתים ייבחר עיצוב שדווקא משמש כגורם מנוגד, שונה ומיוחד.

מעקות למתחם ציבורי

מעקות למתחם ציבור

יש אנשים שאוהבים לעצב את ביתם תוך שימוש ברהיטים נאים שעשויים מעץ מלא ובגופי תאורה רבי רושם. יש אנשים שאוהבים מראה מחוספס או עיצוב מינימליסטי. אין זה משנה מהי המשנה העיצובית שלכם ואיך אתם רואים את בית החלומות שלכם, תמיד תוכלו לשפר את המראה תוך התקנת מעקות מתאימים. מלבד העיצוב (קיימים בשוק אינספור דגמים שונים), כדאי לקחת בחשבון גם את אלמנט הבטיחות. מדרגות ללא מעקות הן מפגע בטיחותי ברור. אך האם כל מעקה ומעקה מספק אותה רמה של בטיחות? בהחלט לא.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית