פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

הדפסה על זכוכית למטבח

הדפסה על זכוכית למטבח

שאלות נפוצות

מדפיסים תמונה על זכוכית? רוצים ליצור הדפסה על זכוכית למטבח ולא יודעים כיצד להתמודד עם התהליך? לפניכם שאלות ותשובות נפוצות.

למה לבחור דפוסים להדפסה על זכוכית?

בגלל אפקט ה’וואו’. אתה מתקין פיסה מהממת ותפקודית של אמנות צילום מכובדת. תצלומים יפים ניתנים להדפסה על זכוכית למטבח כנקודת מפתח המוקד של אזור המטבח, שהוא אף אזור החיים והתוצאה בוודאי מספקת את אפקט ה”וואו” שחיפשת למטבח החדש שלך.

היכן כדאי למקם זכוכית מודפסת?

זהו מקור להערות רבות של מבקרים מעריצים וניתן ליצור הכול, ללא יוצא מן הכלל, ליצירת רושם חזק ביותר עם המראה המושג. בדרך כלל מומלץ לבצע עיצובי זכוכית מודפסת במטבחים בעלי חללים פתוחים וגדולים יותר, הממקדים את כל האזור אל הזכוכית היפה.

איפה מוצאים זכוכית מודפסת?

אצל חברה שמייצרת הכול תחת קורת גג אחת. חברת ייצור זכוכית מודפסת יכולה לספק הדפסה על זכוכית למטבח ולטפל בכל שיקולי ההתקנה וההתאמה האישית, כולל עבודת עיצוב גרפית, ובעיקר ליווי צמוד של איש קשר. כל זה נועד להבטיח שתקבל שירות במינימום מאמץ מצידך ובמחיר משתלם.

איך מתחזקים זכוכית? זכוכית היא אחד המשטחים ההיגייניים ביותר בסביבה, וקל לנקות את פני השטח המבריקים המודפסים באמצעות ניגוב קל ומהיר, כך שהצבעים פשוט “קופצים” מהזכוכית.

עד כמה הזכוכית עמידה? הדפסה על זכוכית למטבח מיוצרת מחומרים עמידים ביותר בפני שריטות, והיא בטוחה למיקום מאחורי גז פתוח או משטחי עבודה.

באלו גוונים, שיטות עיצוב וויזואליזציה כדאי להשתמש?

אמנים, אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים ב”תכנון” קומפוזיציה, גוון ופרטים כך שהם יכולים לסייע לך עם רעיונות בנוגע למה יעבוד עבור ערכת הגוונים אותה בחרת להדפסה על הזכוכית.

הם גם מבינים שלקוחות בדרך כלל אינם מסוגלים “לדמיין” בקלות החלטות עיצוב שונות, אז על מנת לסייע עם ה”ויזואליזציה” המודפסת, ניתן להרכיב תמונה אחת או מספר תמונות לשימוש בהדפסה על זכוכית למטבח, כך שתוכל לראות איך האפשרויות השונות תיראנה.

עד כמה מסור שירות הלקוחות?

צוות העובדים בחברת ייצור זכוכית מעמידים את העדיפות הגבוהה ביותר על שירות לקוחות ותקשורת ברורה, והם גמישים לעבוד יחד איתך למציאת הפתרון הטוב ביותר עבור ערכת טעמים, סגנון חדר והגוונים הפרטניים שלך, בחבילת מחיר משתלמת.

מהי הדפסה על זכוכית?

זוהי יצירת אמנות או תצלום תמונה דיגיטלית מדהימה המודפסת ישירות על החלק האחורי של הזכוכית. היא מגנה על התמונה מכל כתמי מזון או שמן ושומרת על היגיינה.

הדפסה על זכוכית למטבח בטוחה אף למיקום מאחורי מתקני חשמל וגז והיא מספקת מוקד דרמטי חזותי למטבח עם גורם מובהק של “וואו”!

אל תהסס להזמין עוד היום זכוכית מודפסת ולהתרשם מהמגוון הנרחב של יצירות אמנות הקיר המוצגות בגלריות תמונות, כמו גם מאמנות הדפסה על זכוכית למטבח.