עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים והום סטיילינג- מה אתם באמת יודעים על ההבדלים ביניהם? ככל הנראה שלא הרבה. על מנת שתוכלו לתכנן את הבית המושלם או המשרד האידיאלי יהיה עליכם להכיר את ההבדלים. במאמר הבא אנו הולכים להסביר לכם לעומק על ההבדלים בין שתי האפשרויות הללו, כך שתוכלו להבין מהי המשמעות של כל אפשרות, ומתי יהיה עליכם לבחור בה. בכל זאת לא בכל יום אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מעצבים או מתכננים מחדש בית או משרד.

מה ההבדל בין עיצוב פנים והום סטיילינג?

יש לא מעט הבדלים כאשר עושים השוואה ישירה בין סטיילינג לעיצוב. אז מה אתם בדיוק צריכים לדעת על שתי האפשרויות הללו העומדות לרשותכם? אל תצאו מנקודת הנחה כי מדובר על שתי אפשרויות זהות לחלוטין.

  • העלות של הום סטיילינג תהיה זולה יותר בהשוואה לעלות של עיצוב פנים. הום סטיילינג הוא תהליך קצר שבו מחליפים כל מיני אלמנטים שונים בבית על מנת לשנות אווירה. עיצוב פנים זהו תהליך ארוך וממושך הרבה יותר, ומהסיבה הזאת העלויות בהתאם.
  • המטרה של עיצוב פנים תהיה הרבה יותר גדולה בהשוואה למטרה של הום סטיילינג. המטרה בעיצוב פנים היא לעשות שינוי של 180 מעלות בעיצוב הבית. המטרה של הום סטיילינג היא לבצע מספר שינויים קטנים על מנת להביא לשינוי מסוים.
  • הזמן שבו מבצעים הום סטיילינג יהיה קצר בהרבה בהשוואה לזמן שבו מבצעים עיצוב פנים. אם אתם קצרים בזמן לא בטוח שתהיה לכם אפשרות לעצב את הבית מחדש בעזרתו של מעצב פנים. יכול להיות כי האפשרות היחידה שתעמוד לרשותכם היא הום סטיילינג.
    עיצוב פנים בית פרטי

מה זה הום סטיילינג?

מדובר בתהליך שבו מלבישים את הבית מחדש ברהיטים ובאלמנטים שונים, כאשר השאיפה היא לשנות את האווירה בתוך הבית עצמו על מנת להביא לשינוי בנראות הכוללת. השאיפה היא שעם תקציב מינימלי ועם זמן מוקצב יהיה אפשר להביא לשינוי מסוים. כמובן שעל מנת שתוכלו לבצע הום סטיילינג כמו שצריך יהיה עליכם לפנות למעצב פנים או לאדריכל. אל תנסו לבצע הום סטיילינג בעצמכם כי ככל הנראה לא תצליחו להשיג את המטרה הרצויה.

הום סטיילינג ועיצוב פנים

עיצוב פנים והום סטיילינג – איך בוחרים?

על מנת שתוכלו לעשות בחירה נכונה בין שתי האפשרויות יהיה עליכם להיעזר באיש מקצוע. כיום תוכלו למצוא אנשי מקצוע מנוסים מאוד שישמחו לקחת את המושכות לידיים שלהם. הם יסבירו לכם בדיוק את ההבדלים ויגידו מנקודת המבט שלהם מה נכון לעשות. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי תקבלו את מבוקשכם. ברגע שתסבירו בדיוק מהן השאיפות שלכם יהיה אפשר לבחור בין עיצוב פנים להום סטיילינג. אנש מקצוע בדמות מעצבי פנים או אדריכלים יבין בדיוק איך אפשר להפוך את החלום שלכם למציאות ברת קיימא.