פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

עבודות זכוכית

עבודות זכוכית

מעקה זכוכית – שילוב של בטיחות ועיצוב מודרני

היום, ניתן להתקין מעקה זכוכית גם בפנים הבית וגם מחוצה לו. בבתים בסגנון המודרני, ניתן לראות את הסגנון הפופולרי של מעקות זכוכית. מעקות העשויות מזכוכית גורמות לחלל ריב יותר הודות לשקיפות הזכוכית. ניתן להתקין מעקה זכוכית שיהיה מעוגן באמצעות עמודים או לשתות מעקות זכוכית ישירות לבטון. יש שילובים שונים של מעקות מזכוכית כמו למשל שילוב של מעקה מנירוסטה עם זכוכית או מעקה מעץ בשילוב זכוכית. העיצובים של מעקות הזכוכית הם רבים וניתן להזמין זכוכית מעוצבת בדגמים שונים כמו הדפסים חלקים או צבעוניים. מי שחושש אולי שמעקות זכוכית אינן בטיחותיות, יכול להסיר דאגה מליבו, כי מעקות הזכוכית עשויות מזכוכית שהיא מחוסמת ואינה נשברת.

מבין העבודות זכוכית תמצאו מגוון פתרונות של מעקות זכוכית למרפסות ובתים

עבודת זכוכית

הזמנת מעקה זכוכית מבעל מקצוע מיומן

חשוב להזמין מעקה זכוכית מבעל מקצוע מיומן או מחברה המייצרת נים מעקות מזכוכית. חשוב לברר כמה העלות של מ”ר ויש לחשב את המעקה למדרגות. מעקה סיבובי יהיה לו כמובן מחיר שונה מאשר מעקה מלבני סטנדרטי. הזכוכית היא חומר כבד ויש לתכנן היטב את אופן ההתקנה ולשם כך נדרשים כמה בעלי מקצוע להתקנה בטוחה ומדויקת. היתרון במעקות העשויות מזכוכית שהם אינם מתקלפים ואינם מאבדים מהברק, אין בהם חשש של טחב וניגוב קליל של אבק יחזיר לו מראה רענן וחדש. מעקות מזכוכית, יכולים להתאים למרפסת, למדרגות של בתים פרטיים, למרדים, לבתי מלון ולמעקה של בריכות שחיה.

מעקות זכוכית – טרנד עיצובי בעולם המערבי

מעקות מזכוכית הפכו להיות טרנד עיצובי בעולם המערבי, הם בטיחותיים ומקנים הרגשה של חלל פתוח ויוקרה. מעקות זכוכית, מעוצבים בהרבה סגנונות ישנן רמות שונות של עובי הזכוכית ויש להם שקיפות מיוחדת. כל אחד יכול לבחור את סגנון מעקה הזכוכית שיתאים לעיצוב ולאופי של הבית. מעקה זכוכית, יכול להעניק תחושה של חלל גדול במיוחד במקומות צפופים יותר. אם אתם מעוניינים להזמין מעקה מסוג זה,, תוכלו להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום לגבי העיצוב שיתאים לכם ותוכלו אף לראות קטלוג שמתוכו תוכלו לבחור את הדגם הרצוי לכם.

מבין עבודת הזכוכית תמצאו עבודת זכוכית מקצועית – מעקה זכוכית לבית פרטי עם קומות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

================================== ============================== ============================

Images();

================================== ============================== ============================