פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים שקופים

סורגים שקופים

הטריינד החדש בתחום הסורגים – גם בטוח וגם שקוף

סורגים שקופים הוא הטרנד החדש שאפשר להכתיר אותו כטרנד החם ביותר בענף הסורגים לבית, ואחד הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים בכלל. המדובר על סורגים עשויים פולימר שקוף בעל רמת בהירות ושקיפות אידיאלית ההופכת את הסורגים הפלסטיים לבלתי נראים. יחד עם זאת, על אף שמדובר בחומר פלסטי לכל דבר, סורגים שקופים הם סורגים חזקים במיוחד, ועומדים בכל התקנים הנדרשים על מנת להיקרא סורגים.

תמונה של סורג שקוף

סורג שקוף

סורג שקוף

הגנה מפני סיכונים

מבפנים החוצה

יחד עם זאת, סורגים שקופים אינם מיועדים לספק לכם את ההגנה מפני פריצות מבחוץ המסופקת על ידי סורגי מתכת שלעולם יהיו חזקים יותר מכל חומר פלסטי, אלא יותר הגנה עבור תושבי הבית מכל סיכון שיכול לנבוע מכיוון פנים החוצה. בהיבט זה, מדובר במיוחד במקרים של דירות בקומות שלישית ומעלה בהן ישנם ילדים או אנשים מבוגרים, שעשויים ברגע אחד של שטות או מעידה, למעוד מבעד לחלון. סורגים שקופים הם בעלי חוזק שיכול למנוע כל מצב כזה של מעידה, ומגיעים עם רמת בטיחות גבוהה שתבטיח את עמידותם בכל מצב שכזה.

סורגים שקופים

סורגים שקופים

סורגים שקופים כאלמנט עיצובי

בנוסף לכך, סורגים שקופים יכולים לשרת אתכם גם לצרכים אסתטיים במשרד או בבית, הן עבור חלונות הבית והן עבור חללים פנימיים, פטיו, מעברים וכדומה. הסורגים השקופים אינם מיועדים להיות מוסווים, אלא לספק מראה אסתטי שאינו חוסם את האור, ואינו הורס את תמונת הנוף המשתקפת מבעד לחלון בצורה משמעותית. בהתאם לכך, ניתן לעשות שימוש בסורגים אלה למגוון מטרות עיצוב חיצוניות ופנימיות.

בחינת ההתאמה של הסורגים השקופים לצרכים שלכם

אחרי שאמרנו את זה, אם אתם בתהליך שיפוץ של הבית ורוצים להבין כיצד בדיוק תוכלו לנצל את הסורגים השקופים, או שאתם נמצאים בתהליך של סירוג והגנה על הבית, אתם בהחלט רוצים לשוחח עם איש מקצוע, להבין יותר לעומק את כלל השימושים והמאפיינים של הסורגים השקופים, ולבחון את מידת ההתאמה שלהם לצרכים שלכם, ואת ההשלכות השונות של התקנתם הן בהיבט של עיצוב, הן בהיבט של מחיר והן בהיבט של אפקטיביות ההגנה.