פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים נגד פריצות

סורגים נגד פריצות – סיבות להתקנת סורגי בטיחות

בארץ מתרחשת פריצה אחת לשעה, על פי נתוני המשטרה. זה מגיע לכיליון פריצות לבתי מגורים בשנה. אנשים רבים חשים שהם בטוחים עם מערכת אזעקת אבטחה, אך פורצים מנוסים יודעים כיצד להשבית אזעקות.

פרצה קוראת לגנב

למעשה, יש האומרים שאין צורך להתקין אזעקה בחצר שכן פירושה בעצם שידור מסר לגנבים: “היי, תראה איזה סוג מערכת יש לי! בואו לפרוק אותה. כשמדובר בהגנת הבית והחפצים, אתה רוצה להיות זהיר לגבי המסרים אותם אתה שולח החוצה.

חשוב מכך, עליך לחסל נקודות תורפה שגנבים יכולים למצוא אם לא התקנת על החלונות סורגים נגד פריצות.

למה אתה זקוק לסורג לחלון?

המראה המוסדי של סורגים עשוי למנוע ממך להשקיע בהם, במיוחד כשמדובר במחירים גבוהים, אך קיימים סגנונות רבים נעימים לעין, ואתה יכול לבחור גוון להסוואת הסורגים. הגורם החיוני ביותר הוא בטיחות. אלו הן מספר סיבות מצמררות לשקול השקעה בהתקנת סורגים נגד פריצות.

אנשים יוצאים מהבית ולא נועלים את החלונות בתדירות גבוהה כפי שהם נועלים את הדלתות

נעילת הדלת בדרכך אל מחוץ לבית היא אינסטינקטיבית, או אפילו אוטומטית, אך אין זה טבע שני לבדוק את החלונות לפני שיוצאים.

פורצים יודעים, אם כן, שכאשר הם נתקלים בדלת נעולה, הם יכולים פשוט לנסות את החלון. הקפד לנעול את כל הסורגים נגד פריצות על החלונות בקומת הקרקע, כשהם אינם בשימוש.

פורצים מעדיפים פריצות קלות דרך חלונות ודלתות

גישה נוחה פירושה פחות בלגן ופחות רעש. קל יותר לפרוץ דרך החלון מאשר דרך הדלת, שכן חלונות מהווים פגיעות אטרקטיבית. בנוסף, גנבים יודעים שמערכות אבטחה ביתיות אלחוטיות חדשות יותר בדרך כלל אינן מכסות את החלונות, ולכן מעדיפים לפרוץ דרך החלון.

פורץ עלול לפרוץ אך ורק בגלל חלון פתוח אותו הוא מזהה מהרחוב

אפילו אם התקנת סורגים נגד פריצות ונעלת אותם, הגנב יכול לחדור במהירות ובשקט. חלונות פתוחים מציבים אותך כיעד לפריצות. עם סורגים לחלון, אתה יכול להשאיר את החלון פתוח ללא חשש מהגברת הסיכון.