פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים מתקפלים

סורגים מתקפלים

מה הבעייתיות שישנה בסורגים?

אנשים רבים רוצים להתקין סורגים בביתם כחלק ממערכת הגנה אשר תמנע מגורמים בלתי רצויים לפרוץ לביתם. הצרה היא שרבים רואים בסורגים כפריט לא יפה שאינו מתאים לביתם. לא רק זאת אלא שרבים חשים כי לאחר התקנת הסורגים הם נמצאים במעין כלא וכך במקום להרגיש חופשיים בביתם הם חשים תחושת קלסטרופוביה ושדווקא הם אלו שסובלים מהסורגים. כך הסורג במקום לשרת את בעלי הבית ולגרום להם תחושת ביטחון בביתם עושה ההפך וגורם להם לסבל. כמובן שלא כולם חשים תחושות אלו אך אכן אנשים רבים מרגישים כי אינם רוצים להתקין סורגים בביתם. הצרה היא שבסופו של יום ביטחונם האישי של האנשים נפגע עקב אי התקנת הסורגים והיחידים שמרוויחים מכך הם אותם פורצים המנצלים את המצב לטובתם.

סורגים מתקפלים של חברת טרלידור

מה הפתרון לכך?

עיננו רואות כי ויתור על סורגים משמעו למעשה פגיעה בביטחון האישי שלך ובוויתור על אמצעי הגנה נחוץ והכרחי. המזל הוא שנמצא פיתרון גם לחוששים ממראה הסורגים על ביתם, הפתרון מגיע בדמות סורגים מתקפלים אשר ניתן להתקין על חלונות הבית ועל כל אחד מפתחיו. הסורגים המתקפלים כשמם כן הם, אלו סורגים המתקפלים וכך אנו יכולים להיות בבית ולא לראותם. כמובן שכך איננו חשים כל תחושת קלסטרופוביה ואיננו צריכים לחשוש שמא נסבול ממראה הסורג. סורג מתקפל הוא הפתרון המושלם לכל אדם אשר מעוניין להיות עם ולהרגיש בלי, הסורג המתקפל מחזיק בכל היתרונות של הסורג הרגיל ובנוסף ניתן לשחק איתו כך שלא נראה אותו. באמצעות הסורג המתקפל אנו יכולים לארח אורחים ללא הרגשה כאילו הדבר נעשה בבית כלא ומנגד להרגיש ביטחון כאשר אנו יוצאים מהבית. הסורג המתקפל הוא אכן משנה כללי משחק וההגנה על הבית השתנתה מאז שהוא יצא לשוק.

האם יש לסורג המתקפל יתרונות נוספים?

אכן כפי שציינו הסורג המתקפל מחזיק ביתרון הגדול שאיננו צריכים לראות אותו בזמן שאנו נמצאים בבית ומנגד כשאנו יוצאים מן הבית אנו יכולים להרגיש ביטחון מכיוון שהסורג חזר למקומו ולהגנה על הבית. בנוסף לסורג המתקפל כל אותם יתרונות של הסורג הרגיל, בראש ובראשונה הוא חזק באותה מידה כמו הסורג הרגיל ואין חשש שיפרצו אותו בקלות. לא רק זאת אלא שהסורג המתקפל מחזיק ביתרון העיצוב, הוא מאפשר לנו לעצב את ביתנו ללא התחשבות בסורגים מכיוון שהם מתקפלים וכך ביתנו מרוויח פעמיים. לא רק זאת אלא שניתן גם את הסורג המתקפל עצמו לעצב במספר צורות ואופנים כך שגם כאן אנו רואים כי לסורג המתקפל ישנם יתרונות נוספים ורבים.

הסורג מתקפל הוא אכן המצאה שהקלה ושיפרה את איכות חיינו באופן ניכר, לא רק שאנו יכולים לחוש בטוחים בביתנו אלא שכעת אנו עושים זאת גם ללא פגיעה בעיצוב הבית וביופיו. יתרונותיו הרבים של הסורג המתקפל מאפשרים לנו להנות מכל העולמות.