פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים לפתח גדול

סורגים לפתח גדול – כיצד פורץ בודק חלון?
אזעקה זולה תישמע כשפולש פותח את החלון שלך כדי לפרוץ. אחד ההיבטים החיוניים ביותר לביטחון הבית, וההיבט ממנו מתעלמים לעיתים קרובות לטובת פתרונות יקרים יותר הנמכרים במחירי היי טק, הוא חלון הבית.
פורצים אינם אוהבים לעבוד קשה
גנבים מגיעים דרך החלונות, כך שגם אם השקעת בדלתות מוצקות הנועלות את הדלת, חלונות הם הנקודה הכי חלשה של ביתך. התקנת סורגים לפתח גדול גורמת ליותר מידי עבודה לפריצה לביתך עבור הפורץ הממוצע.
זכוכית משוריינת
קיימות מספר שיטות לחיזוק חלונות הזכוכית שלך עם חומרים מאובטחים. הצעד הראשון הוא זכוכית מחוסמת, אשר נחשבת להרבה יותר עמידה מאשר זכוכית מסורתית ולכן קשה יותר לשבור אותה.
זוהי אף אחת מהאפשרויות הזולות ביותר לזכוכית משוריינת, למרות שהיא עדיין נמכרת במחיר יקר בהשוואה לשמשות זכוכית מסורתיות. זכוכית רבודה, הידועה אף בשם זכוכית בטיחות, היא אופציה נוספת מצוינת לחלונות ביתך.
פורצים אינם אוהבים רעש
זכוכית רבודה בדרך כלל מורכבת מרובד ויניל הדחוק בין שתי יריעות זכוכית רגילה. על מנת לפרוץ זכוכית בטיחות, פורץ יצטרך להכות שוב ושוב באותו המקום, ובכך הוא יוצר רעש רב, המוכח כהרתעה גם לגנב מעולה.
בטיחות בעלויות מתאימות
בנוסף, אתה יכול לבדוק זכוכית רגילה או זכוכית עמידה להגברת האבטחה, אך עליך לדעת כי מוצרים אלו נמכרים במחיר יקר מידי לתקציב של רוב המשפחות, ואינם מספקים יתרונות אבטחה נוספים על אפשרויות זכוכית משוריינת פחות יקרה.
חומרי סורגים
סורגים לפתח גדול מיוצרים מפלסטיק אקריליק הידועים כפרספקס, והם באותו עובי כמו זכוכית מסורתית, אך חזקים פי עשר. חלונות פוליקרבונט נמכרים במחירים יקרים יותר, אך הם בטוחים ביותר, ונחשבים כבעלי השפעת עמידות של פי 250 מאשר זכוכית בטיחות, וחזקים פי עשר מחלונות אקריליק.
עיצובי סורגים
מוטות ברזל של סורגים לפתח גדול הופכים את הבית שלך לעמיד ביותר בפני פריצות, גם אם גנב מנפץ את הזכוכית, הוא אינו יכול להידחק דרך הסורגים על נמת לשדוד את ביתך. אנשים רבים מעדיפים את רעיון הסורגים אך מרגישים שהם יותר בבית כלא מאשר בבית.
יחד עם זאת, אפשרות זו מושכת אותך, שכן אתה מודע לכך שמספר חברות מתמחות בהתקנת סורגים מעוצבים לחלון שנראים בהחלט יפים וניתנים להתאמה אישית לעיצוב ביתך.