פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים לחלון ממד

סורגים לחלון ממד – איך להתקין סורגים בטיחותיים

בדרך כלל מומלץ להתקין סורגים לחלון ממד, שכן אם מישהו מנסה לפרוץ, הוא יכנס בדרך כלל מבעד לחלונות הממד. אנשים נוטים פחות להבחין או לשמוע אם חלונות אלו נפתחים, ואם יש לך סורגים, יהיה הרבה יותר קשה לפורצים לחדור לבית.

שיקולי האסתטיקה

הדבר הראשון אותו עליך לשקול הוא איך אתה רוצה שהסורגים ייראו. קיימות אפשרויות רבות לעיצוב. סורגים לחלון ממד מותאמים אישית בסוג מתכוונן הנחשב לבחירה פופולארית. יותר קל למצוא סורג מתכוונן והמחיר שלו בדרך כלל נמוך.

גם החומרים משתנים. ברזל יצוק נחשב לפופולארי וניתן למצוא דוגמאות רבות, אך הוא עשוי להיות קשה יותר לעבודה.

שיקולי המיקום

מיקום הסורגים נקבע בעיקר באמצעות מספר החלונות הפתוחים. אם החלונות נפתחים פנימה, יש להתקין סורגים לחלון ממד בין החלון לבין אדן החלון. אך אם הסורג מחליק, יש להתקין אותו על החלק הפנימי של החלון, כך שעדיין תוכל לפתוח את החלונות ולהניח למעט אוויר צח להיכנס לממד.

ביצוע מדידות

מדוד את פתיחת החלון כדי להבטיח שהסורגים בגודל הנכון. טעות קטנה תמנע מהם להתקבע כראוי. מומלץ למדוד יותר מפעם אחת, כך שאתה יודע בוודאות שהמידות שלך מדויקות.

לאחר מדידת החלונות ורכישת סורגים לחלון ממד, הנח אותם במקומם וסמן את המיקום לחיזוק הברגים. קדח חור לתוך מסגרת החלון, כך שתוכל להתקין את הסורגים כראוי.

הברגת הסורגים

קבע תחילה את הברגים הארוכים כדי לוודא שהם יעברו עד סוף מסגרת החלון. אם הם עוברים לתוך המעטפת בלבד, הם לא יעבדו. אם הברגים אינם מתאימים, עליך לרכוש במחיר סביר ברגים גדולים יותר.

התקנת הסורגים

הנח את הסורגים במקום בו קבעת שהם צריכים להיות מותקנים. הצב למעלה בשורה את הברגים עם החורים שקדחת בשלב הקודם והדק אותם אל החלון. רוב הסורגים לחלון ממד ננעלים על החלק הפנימי של החלון. הנח את הסורג והדק אותו. חזור על הפעולה לכל עמודת סורגים.