פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

סורגים אסתטיים – יש חיה כזו?

סורגים אסתטיים – יש חיה כזו?

רבים מאיתנו מתייחסים לסורגים כאל נטל: זוהי דרישה של חברות הביטוח, של האישה, של אבא, או של עצמכם. אתם יודעים כי אתם חייבים להתקין אותם בחלונות ביתכם, משום שהם בהחלט מגינים עליהם מפני פריצה או כניסה של מישהו בלתי רצוי, אך אינכם יודעים כיצד להיפטר מהמראה הכה מכוער שלהם, מראה שפוגם לכם בכל המראה החיצוני של הבית. ובכן, יש פתרון, והוא בדמות התקנת סורגים מעוצבים, מחומרים מיוחדים, בצבעים מיוחדים, בצורות מיוחדות. אתם כלל לא תרגישו שמדובר בסורגים, אלא באיזה שהוא טרנד עיצובי חדש ומגניב. אפשר להפוך את הברזל הזה, אשר עושה לנו מיד אסוציאציות של כלא ושל כיעור, לדבר מיוחד ומגניב, לדבר צבעוני, שמח ומלא חיים, לאופנה של ממש. כל זאת בעזרת השקעה של מחשבה, וקצת זמן לחיפושים באינטרנט.

מהיכן מתחילים? האינטרנט כמובן

על מנת לקבל רעיונות כלליים על איך בכלל כל העסק הזה אמור להיראות, אנו ממליצים לכם לחפש אחר סורגים מעוצבים באינטרנט. חיפוש קצר בגוגל יוביל אתכם מיד אל עשרות אלפי תמונות של סוגים שונים של סורגים בעיצובים שונים ומשונים – החל מעיצובים גותיים כנסייתיים של ימי הביניים, דרך עיצובים ויקטוריאניים מרשימים, ועד לעיצובים פוסט מודרניים משוגעים לחלוטין. היופי בדבר הזה הוא שכעת אתם יכולים לבחור את הסגנון האהוב עליכם, ולעבור לשלב הבא שגם הוא, מה לעשות, מתרחש באינטרנט.

חיפוש אחר חברה שתבצע את העבודה

חיפוש אחר חברה שתוכל לבצע את העבודה, בהתאם לרפרנס אותו סיפקתם לה מהתמונה שמצאתם באינטרנט יכול להיות מתיש, מאחר והוא יכול לארוך שעות ארוכות של שיחות טלפוניות ובחינת קטלוגים. לכן, אין לקבל את ההחלטה הזו בפזיזות, ויש לבחון לעומק כל הצעה והצעה, הן מבחינת המחיר, הן מבחינת הביקורות הנוגעות לאמינות ולמקצועיות החברה עצמה, והן לגבי העיצוב – האם זהו אכן העיצוב שרצינו? האם אנו מתפשרים פה על משהו שכלל לא רצינו מלכתחילה? חשוב לא לתת לפזיזות להכריע אתכם, מצאו את החברה המתאימה לכם ביותר, אשר תוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות.