פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מעקות לבית

מעקות לבית

עיצוב הבית מחייב מקצועיות ויצירתיות: יש להכיר את המגמות ואת הטרנדים החדשים בעולם עיצוב הפנים, וצריך לדעת כיצד לבחור חומרי גלם איכותיים ולשלב ביניהם על מנת ליצור אווירה נעימה במבנה, בהתאמה לצרכי הלקוח והדיירים. אחד הנושאים החשובים בעולם עיצוב הבית הוא בחירת מעקות לגרם המדרגות בין מפלסי הבית ולמרפסות. למעקות יש תפקיד חשוב בשמירה על בטיחות הדיירים ועל שלומם, מאחר שהם נועדו למנוע נפילות של בני אדם ושל חפצים. עם זאת, למעקות יש גם תפקיד מרכזי בעיצוב הבית, וכיום ניתן לבחור מעקות לבית במגוון סגנונות מרהיבים, בשלל עיצובים נפלאים וממבחר חומרי גלם איכותיים ועמידים.

תמונה של מעקה זכוכית לבית

מעקות מעוצבים מזכוכית, מאלומיניום, מברזל ומעץ

מעקות לבית ניתן לייצר ממגוון חומרי גלם כמו זכוכית, אלומיניום, ברזל ועץ. את המעקות יש לבחור בקפידה לפי פרמטרים עיקריים כמו בטיחות, עמידות, עיצוב ומחיר. יש לזכור כי המעקות נועדו קודם כל לספק תחושת בטיחות לדיירים וכדי למנוע נפילות ופציעות גופניות. מעבר לכך, המעקה חייב להשתלב בקו העיצובי המנחה של חללי הבית, לכן כדאי לבחור בחומרי גלם מתאימים ובעיצוב המשתלב היטב עם שאר חללי המבנה.

מראה ייחודי וערך דקורטיבי

אם בעבר היה נהוג להתקין מעקות בעיצוב יחסית פשוט וסטנדרטי, הרי כיום ניתן לתכנן מעקות לבית ולעצב אותם בשלל עיצובים יוקרתיים ומרשימים ביופיים. המעקות תופסים נפח בחלל המבנה, לכן חשוב לבחור בקפידה עיצוב הולם המציע ערך דקורטיבי לנכס והתורם למראה הכללי.

מעקות מזכוכית לבית מעניקים מראה מעודן ויוקרתי למבנה, ושקיפות הזכוכית מאפשרת לראות מבעד למעקה. את החלק העליון של הזכוכית נהוג לחפות באלומיניום או בעץ, וניתן לבחור מתוך שלל עיצובים מרהיבים.

מעקות אלומיניום נחשבים לפופולריים במיוחד בגלל המראה הנקי והמינימליסטי שלהם. למעקות אלומיניום יתרונות רבים: הם בעלי עמידות גבוהה, הם נוחים לניקוי וישנה אפשרות לעצב את המעקה בהתאם לצרכי העיצוב של הלקוח.

מעקות ברזל נחשבים גם הם לפופולריים, והם חזקים במיוחד. ניתן לתכנן מעקות ברזל ולייצרם בשלל עיצובים מיוחדים, בהתאמה לצרכי הלקוח, למאפייני המבנה ולעיצוב הפנים שלו. מעקות ברזל נחשבים לפריט אמנותי לכל דבר, בשל העיטורים היפים ושלל הגימורים מהם ניתן לבחור.

עיצוב מרשים של מעקה מדרגות