מתקין סורגים
מתקין סורגים
25 בנובמבר 2018
Show all
מעקות זכוכית

מעקות זכוכית

פעם היה נהוג לחשוב כי מעקות זכוכית הינם מעקות מיוחדים לאנשים עשירים בבתים פרטיים. כיום, הדבר שכיח יותר. מדי יום אנו עדים לעלייה הולכת וגוברת של בנייה ביתית באמצעות מעקות זכוכית.

מעקות מסוג זה מחייבות תקן בטיחותי, ולכן הוא קיים. התקן אומר שרצוי לבנות מעקות מזכוכית מחוסמת. זכוכית מחוסמת בעצם יתרונה הוא בכך שאם היא מתנפצת, היא נשברת לחתיכות קטנות בתוך התיחום שלה, ואינה מתנפצת על היד או על החפץ אשר גרם לשבירתה.

כאן רצוי לציין את הזכוכית הרבודה, אשר מורכבת משני חתיכות של זכוכית מחוסמת, וכך מעקות זכוכית אשר בנויות בצורה כזו תיהנה חזקות יותר במקרה של התנפצות, והשברים יישארו בתוך המבנה ולא יגרמו לנפילה חלילה או נפילה על שברים.

תחום המעקות אם כך התפתח בשנים האחרונות והשימוש בזכוכית גם כן. קבלנים רבים עוסקים כיום בתחום, וגם כאן – יש לבחור את הקבלן המבצע בצורה חכמה. הסיבה היא משום שניתן להתקין כיום מעקות זכוכית בשיטות שונות ובהבדלים האחד מהשני. לכן טרם בחירת החברה שתתקין לנו את המעקות, עלינו לוודא עמידתה בתקני הבטיחות השונים. רק לאחר מכן נגבש החלטתנו יחד עם ההיבטים הנוספים כמו מחיר, שירות וכו'… מעקות זכוכית הן דבר אשר מהווה מפגע, ולכן חשוב להיזהר.

מעקות הזכוכית עצמם מהווים כיום אלמנט עיצובי מושך עין. המעקות מסודרות בסוגים שונים, ונוספות להן ידיות מעוצבות שונות. כיום, ניתן להרכיב מבני מעקות מזכוכית בשילוב ידיות אלומיניום, או כל ידיות יפות ומודרניות אחרות. לבסוף – התוצר שמתקבל מהאנשים אשר מביטים בגרם המדרגות היא התחושה הנפלאה של האלגנטיות, יחד עם תחושת היוקרתיות הקיימת. התצורות הסופיות של מעקות זכוכית אם כך יגרמו לשאר הבית לקנא…

חייג עכשיו
חייגו עכשיו
זקוק לעזרה? צור קשר

השאירו את פרטיכם