פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מעקות ברזל

מעקות ברזל למדרגות

תוכל לעצב מעקה חדש שעומד בתקנות הבנייה ומשולב עם עיצוב הדלתות הקיימות, האדניות, או כל המאפיינים האדריכליים האחרים של ביתך.

תמונה של מעקה חוץ – ברזל למרפסת

 

תמונה של מעקה ברזל

התקנת מעקות ברזל למדרגות פנים משתלבים עם העיצוב או מחדשים אותו באמצעות התקנת מדרגות לולייניות.

עיצובים מותאמים אישית להתאמה לכל מראה או סגנון רצוי

תהליך התכנון והמדידה קל. ברוב המקרים, מעקה פשוט חסון מתאים לצרכיך. אם אתה רוצה משהו מעט יותר מצועצע, מתקין מעקות ישמח לדון על צרכיך הפרטניים.

בכל מקרה, ביקור בגלריית תמונות מעקות ברזל למדרגות יסייע לך להבין ולזהות את הצעדים הדרושים להתקנת מעקה למרפסת, והאורך הכללי של המעקה שלך. אם מצאת תמונת עיצוב שאתה מעוניין להתאים, ניתן לבצע אותה.

מעקה ברזל מעוצב

תרשימים ראשונים

תוכל אף לקבל שרטוטים אדריכליים או לבצע ציור גס על נייר של המעקה בו אתה מעוניין. כמובן שאם אתה מעדיף, פשוט צורך קשר עם חברת מעקות, ונציגי החברה יעבדו עימך על מנת לפתח מעקה שעונה על צרכיך.

הבנת כל הצרכים לפני התקנת המעקה

מומלץ לזהות את כל חוקי הבנייה החלים או בעיות אחרות ולפתח שרטוטים המרכיבים את רעיונך אודות המיקום בפועל של המעקה, על תמונה דיגיטלית.

אם אתה זקוק למעקות ברזל למדרגות בטוחות או לכל צורך אחר, תוכל לקבל את ההתקנה במהירות ובמקרים מסוימים יגיד לך מתקין מעקות את מחיר העבודה בטלפון.

התקנה עצמאית

אם אתה בוחר להתקין את המעקה בעצמך, מתקין מעקות יכול לסייע לך. הוא עובד יחד איתך כדי לקבוע את הפריסה והמדידות, להתקין את המעקה או סט מעקות ברזל למדרגות הניתנות להגדרה במיקום המדויק וקיבוע קל.

באופן כללי, כל מה שאתה צריך זה לחפור בור, לקבוע את המוטות ואת גובה המדרגות, להשתמש בסרט מדידה, פטיש ולהבין את פעולת מערכת החשמל.