חיפוי זכוכית לבונה ולמשפץ
הדפסה על זכוכית – האם זה אפשרי?
10 בדצמבר 2018
Designers interior
מעקה מדרגות
4 בינואר 2019
Show all
מעקה אלומיניום

מעקה אלומיניום

דמיינו לעצמכם עולם ללא מעקות. רק לרגע. תארו לעצמכם כמה מפחיד זה יהיה לטפס על מדרגות תלולות, בחוסר ביטחון, או לזחול על הברכיים עד קצה המדרגות.

תארו לעצמכם הורים המסתירים את המדרגות מפני ילדיהם, וכיצד ילדים שאינם ממושמעים מפחידים את הוריהם כשהם משחקים על קצה המדרגות.

מערכות מעקות אלומיניום זמינות בעיצובים מקוריים, עמידים וגמישים. הם מצופים אבקה ומגיעים במערכת תואמת עם מגוון עצום של סגנונות וגווני מעקות. ניתן אף להוסיף בחבילת מחיר כוללת גם פרקט טרופי להשגת שיפור עשיר לעיצוב הבית.

חשיבות המעקות

ניתן להסכים שהעולם בטוח יותר מאז המצאת המעקה. מעקה מגן מפני נפילות כמו שסורגים מונע נפילות מחלון, מה עוד שהמעקה יוצר מחסומים לפרטיות, ומעניק למבנה סגנון ותפקוד נוסף. מעקות אלומיניום יעילים במיוחד היות ובניגוד למספר חומרי גידור אחרים כמו ברזל עץ או פלסטיק, הם נטולי תחזוקה ועמידים ביותר לטווח הארוך.

במשך הזמן, מעקה עץ מתחיל להתדרדר, ומעקה ברזל מחושל מחליד ללא תחזוקה נאותה. אך מעקות אלומיניום נשארים יפים כמו ביום שקנית אותם.

איכות המעקות

הם קלי משקל אך עדיין יציבים, ואתה יכול לסמוך על מעקות אלומיניום שיישארו חזקים לאורך השנים. ניתן לצבוע אותם, אך אין זה הכרחי בהתחשב ביכולת העמידות הגבוהה שלהם. בנוסף, הם זמינים במבחר גוונים וסגנונות שונים. אתה יכול להיות בטוח שתמצא את המעקה המתאים לסגנון עיצוב הפנים בביתך, במחיר המתאים לתקציב שלך.

אם אתה מחפש מעקות אלומיניום נהדרים, ייחודיים ומכובדים, זוהי הבחירה שלך. הם מצריכים מעט מאוד תחזוקה וזמינים במערך סגנונות.

לא ניתן לטעות בבחירתם, והם זמינים במגוון עיצובים העונים על כל דרישות הבטיחות, כולל אחריות בחבילת המחיר. הם מוסיפים ערך לבית ונשארים חזקים למשך עשרות השנים הבאות.

מערכות אביזרים נלווים

אם אינך אוהב את הריח של תרסיסים נוגדי חרקים, ואינך מהטיפוסים שרצים עם מחבטים אחרי חרקים, מערכות מעקות אלומיניום כוללות מסכים המגנים מפני חרקים מציקים. מערכות אלו מושלמות עבור כל מי שנמאס לו מהצקות חרקים במהלך רגיעה משפחתית.

סוגי מעקות

ניתן לבחור גם מבין מגוון מעקות המשקפים את הסגנון והפשטות של אזור הים התיכון. אז אם אתה מעוניין להוסיף מעט עיצוב אירופאי למעקה שלך, בחר עיצוב פשוט, מתוחכם אך חזק ואמין כאפשרויות מעקות למדרגות אלומיניום אחרות.

חייג עכשיו
חייגו עכשיו
זקוק לעזרה? צור קשר

השאירו את פרטיכם