פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מעקה חוץ – מה הסוגים הנפוצים

מעקה חוץ – מה הסוגים הנפוצים

בעוד שאתה חושב על מעקה כעל תכונה בטיחותית, מעקה הוא גם מרכיב אדריכלי המתאים אפילו לפרויקטים בהם בטיחות אינה נדרשת. מעקה חוץ מסיים את המראה של הדק, ויכול להוסיף סגנון יומרני לעיצוב הפנים שלך.

רכיבי מעקה

מיקום המעקה

מעקה חוץ מיועד להתקנה בחלק העליון של המרפסת או הדק והוא צריך להיות נוח לאחיזה או הישענות עליו כשמתבוננים על הנוף או כשיורדים במדרגות המרפסת. אתה יכול אף לבנות מעקה על גג שטוח מרוצף בדק.

זה מאפשר לאורחים להניח את המשקה שלהם תוך כדי שהם מתרועעים עם אחרים, וזוהי תוספת זולה מבחינת המחיר הכולל של הדק והמעקה.

תוספת עיצוב

כשאתה יושב על הדק ומתבונן על הנוף, מעקה חוץ מעוצב יכול להתאים עם הארכיטקטורה של הבית, או פשוט להיות מעוצב בגימור קפדני. הסוגים הנפוצים של המעקות מורכבים עם תאורה כללית, או שאתה יכול לחזור לעיצוב בית סטנדרטי.

אפשרויות מגוונות

אופציה פופולארית היא חיבורים נסתרים וסגנונות שנראים טוב לבית במושב או על חוף הים, כמו גם לבתים מודרניים או מסורתיים. בדיוק כמו עם עץ, אתה יכול לערבב ולהתאים רכיבים על מנת להתאים אישית את מעקה החוץ שלך.

סוגי מעקות

קיימים מספר סוגים של מעקות בעלי מוניטין מבחינת מותגים, אז אתה אמור להיות מסוגל למצוא את הסגנון והגוון שעובד עם חומרי הדק שלך, כמו גם עם סגנון עיצוב הפנים של ביתך.

מעקה חוץ זמין בסוגים רבים ושונים ולכל אחד מהם יש את היתרונות והסגנונות הארכיטקטוניים שלו. הסוגים הנפוצים של מעקות חוץ כוללים:

מעקה עץ

מעקה חוץ עץ הוא בין האפשרויות הפשוטות, והוא מעניק לך גם הרבה גמישות, שכן הוא ניתן לבנייה מותאמת אישית או כשילוב חומרים לקבלת המראה הנכון. זהו המעקה הנמכר במחיר הזול ביותר והוא הולך הכי טוב עם דק עץ.

החיסרון של מעקה חוץ עשוי עץ הוא שהוא זקוק לתחזוקה שוטפת, כגון ניקיון, צביעה או ליטוש על מנת שיישאר יציב מבחינת המבנה וימשיך להיראות טוב.

מעקה מרוכב

כל העקומות והסדקים של מעקה חוץ עשויים למנוע ממנו להחזיק מעמד לטווח הארוך, אם לא שומרים עליו.

היתרון של מעקה מרוכב הוא שהוא נראה נקי ורענן עם מעט מאוד תחזוקה שוטפת, וניתן להשגה במחיר חבילה עם החומרים הנלווים.

מעקה מתכת

קיימים סוגים רבים של מעקות זמינים, אך הסוגים הנפוצים ביותר הם מתכת, אלומיניום, פלדה מגולוונת וברזל. אחד היתרונות של שימוש במעקה חוץ עשוי מתכת הוא שבדרך כלל יש לו פרופיל רזה יותר ממעקה מרוכב או מעקה עץ, כך שפחות סביר שהוא יחסום את הנוף.

תמונה של מעקה

עיצוב מעקה חוץ עשוי מתכת מציע יתרון נוסף: הוא ניתן להתאמה אישית כשהוא מיוצר מברזל. זה מאפשר לך להתאים את הארכיטקטורה או ליצור עיצוב פנים חדש. עבור רכיבים מוכנים מראש, אלומיניום וברזל נחשבים לשני מותגים מובילים.