פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מה זה LPR

מה זה LPR ואיך זה יכול לסייע לנו באבטחת העסק שלנו?

מערכת LPR היא מערכת שמזהה מכוניות לפי לוחית הרישוי שלהן. זיהוי זה מאפשר לפתוח באופן אוטומטי שערים חשמליים בצמוד לזיהוי או לאי הזיהוי של המערכת של כלי רכב ספציפיים. מערכת מסוג זה יכולה לסייע לנו מאוד באבטחת העסק שלנו. כאשר אנחנו מאבטחים את העסק שלנו אנחנו יכולים להפוך את סביבת העבודה שלנו לבטוחה ונעימה יותר. ככל שנספק לעובדים שלנו סביבת עבודה נעימה יותר כך יהיה להם קל יותר לבצע את התפקיד שלהם באופן מקצועי ואיכותי מאוד. מה זה LPR והאם משתלם להתקין את זה בשערים של העסק שלנו? השאלה מה זה LPR ? היא שאלה שכל בעלת עסק צריך להכיר את התשובה אליה.

מה זה LPR והאם קל לתפעל את המערכת הזאת? מה זה LPR כבר הסברנו, השאלה האם התפעול של מערכת זו הוא קל ופשוט. התפעול של מערכת LPR הוא תפעול שיכול להיות נגיש לכל אחד. תפעול המערכת יכול להיות פשוט מאוד והוא יכול לחסוך לנו טרחה רבה. כאשר יש לנו את המערכת הזו אז אנחנו יכולים להפוך את כל תהליך הכניסה והיציאה של רכבים ממתחם העסק שלנו לתהליך שתלוי בעיקר בטכנולוגיה ולא בכוח אדם אנושי. כך אנחנו יכולים לחסוך כסף רב על תשלום משכורות לעובדים רבים.

מה זה LPR והאם כדאי לנו להתקין אותה בעסק שלנו?

מה זה LPR זה ברור לכולם. כדאי לנו מאוד להתקין מערכת LPR בעסק שלנו כי מערכת זו תהפוך את העסק שלנו לעסק שקל יותר לנהל אותו ושהניהול השוטף שלו יהיה הרבה יותר פשוט. כאשר אנחנו מתקנים את המערכת הזו במתחם בו העסק שלנו פועל חשוב שנתקין אותה בעזרת אנשי מקצוע שזה תחום המומחיות שלהם. עוד חשוב שנוודא שיש סנכרון מלא בין המערכת, השערים החשמליים בעסק שלנו ומערכת המחשוב המרכזית של העסק שלנו. השקעה במערכת זו תשתלם לנו מאוד ותהפוך את אופי העבודה שלנו להרבה יותר פשוט ונוח כך שיהיה לנו קל לתפעל את העסק בשגרה הרגילה שלנו.

לפרטים נוספים חפשו עופר שערים חשמליים בגוגל