פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

מאחז יד למדרגות

מאחז יד למדרגות : מאחזי יד למדרגות

האם יש לכם חדר דרגות בבית או בבניין ואתם זקוקים למאחזי יד באיכות גבוהה? ובכן, מאחז יד למדרגות הוא פריט בטיחותי חשוב והכרחי בכל גרם מדרגות. מאחז יד מסייע לדיירים או למבקרים במבנה לעלות במדרגות ולרדת בהן בבטחה, ללא נפילות מיותרות העלולות לגרום לחבלות גופניות. את מאחזי היד נהוג לייצר מחומרי גלם כמו אלומיניום, נירוסטה ועץ. יש להתקין את מאחזי היד בהתאם להנחיות הבטיחות ועל פי תו התקן הישראלי.

תמונה של מאחז יד למדרגות פנים – חובה בבית מאחז יד למי שאין מעקה לתפוס הזמן עליה של המדרגות

מוצר בטיחותי חשוב – בעיצוב מרהיב וייחודי

בעת בחירת מאחזי יד למדרגות, יש לשים דגש על נושא הבטיחות, אך גם על נושא העיצוב. יש להתקין את מאחזי היד בגובה הנדרש על פי תו התקן הישראלי – על כך אין עוררין. על פי התקן הישראלי המחייב, יש לתקין את מאחזי היד במדרגות בעלות שיפוע בגובה של לפחות 90 ס”מ ובחלק האופקי של המדרגות בגובה של 110 ס”מ. חשוב לזכור כי מאחז יד למדרגות מאפשר לעלות ולרדת בבטחה ללא נפילות, ואין להסתכן בהתקנת מאחזי יד שאינם עומדים בתקנים המחייבים.

גם ההתקנה של מאחז היד חייבת להתבצע רק על ידי מתקין מקצועי ומנוסה, לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחום כדי לשמור על בטיחות הדיירים וליהנות מפריט בטיחותי איכותי ועמיד בעיצוב מרשים ומקורי. את מאחזי היד יש להתאים לגרם המדרגות ולעיצוב הפנים של הבית. ניתן לייצר את מאחזי היד מחומרים שונים ולשלב ביניהם, כאשר חשוב לבחור בחומרי גלם עמידים וחזקים, במיוחד כאשר מאחז היד מותקן במדרגות חיצוניות, מאחר שהפריט חשוף לפגעי מזג האוויר. לכן, נהוג לייצר מאחזי יד ממתכות עמידות בפני קורוזיה וחלודה, כמו אלומיניום ונירוסטה. מאחזי יד מנירוסטה ומאלומיניום נחשבים לעמידים במיוחד וגם קל לנקות אותם באמצעות מטלית לחה וחומרי ניקיון מתאימים.

שלל עיצובים

חברה מקצועית המייצרת מאחזי יד למדרגות ומשווקת אותם, מציעה שלל עיצובים מרהיבים מהם ניתן לבחור. את מאחז היד יש לייצר בהתאם למבנה המדרגות ולשיפוע שלהן, וכמובן – בהתאמה לקו העיצובי המנחה בבית, כדי ליצור הרמוניה וליהנות ממראה מרשים, אלגנטי וייחודי. מאחזי יד מהווים פריט אמנותי לכל דבר, לכן יש למצוא את השילוב המושלם בין עיצוב ובטיחות.

תמונה של מאחז יד למדרגות שמותקן על קיר מאבן

מאחז יד למדרגות