פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

חשבתם על סורגים ? נא לקרוא את זה!

אם חשבתם על סורגים כדאי שתחשבו טוב טוב

ענף הבנייה מתרכז בנושא מרכזי אחד, אשר מלווה את כל תחום זה. הנושא הזה הוא הבטיחות. מכיוון שכל נושא בניית הבית, או שיפוץ הדירה הוא מורכב, ישנם הרבה נושאים היקפיים אשר סובבים את התהליך. הבטיחות היא הנושא המטריד ביות. מכיוון שהיא נמצאת לאורך כל ששלבי תהליך הבנייה, הבטיחות קודמת לכל. החל מבחירת אזור הבנייה, ועד למבנים ולתוספות שבתוך הדירה. אם נתייחס לתוך הדירה, אחד הגורמים החשובים בנושא הבטיחות הוא הבטחת הימנעות מנפילה מבניינים. הפתרון אשר קיים כיום הוא כמובן סורגים.

הבחירה הנכונה לסורגים שלי? שאלה טובה!

אם חשבתם על סורגים, כדאי שתחשבו על חברה מובילה . חברה מובילה הינה חברה ותיקה ומוכרת כיום בענף הבנייה, אשר יכולותיה המקצועיות הן ללא פשרות, ומדויקות להפליא. כאשר מדובר על סורג – הבטיחות קודמת לכל. המוצרים הינם מהחומרים החזקים ביותר. העבודה נעשית בצורה נקייה, ללא לכלוכים מיותרים. מכיוון שגשם עיצובים פועלת בטכנולוגיה החדישה ביותר בחום – התקנת הסורגים נעשית בצורה היעילה והטובה ביותר.

יחד עם זאת, התקנת הסורגים נעשית באופן הבטוח ביותר לבני הבית וגם בעת ההתקנה שמים דגש רב על בטיחות סביבת החדר ועל בטיחות המתקין. נושא זה חשוב מאוד, שכן כבר קרו מקרים לצערנו בהם חוסר תשומת לב עלתה בחיי אדם ובפגיעות גופניות שונות.

האם מתקינים סוגים שונים של סורגים לבית ?

אם הזכרנו קודם לכן את הטכנולוגיה – נוכל להסיק שכפועל יוצא – הסורגים הינם מסוגים וחומרים שונים. כאן חשוב לציין כי אם חשבתם על סורגים – כדאי שתדעו כי כאן אצלנו מחליטים על סוג הסורג על פי דרישה וחשיבה מקצועית. ידוע, כי הלקוח שואף לקבל את אשר רוצה. אך כאשר מדובר על ביטחון הבית – לנו יש אחריות מקסימאלית. יש לוודא את אזור הבניין בו עתיד להיבנות הסורג. אחר כך יש לבחון איזה חומר יהיה העמיד ביותר נגד נפילה, ואיזה חומר יחזיק מעמד בסביבת השטח הספציפית – לאורך זמן. רק לאחר בדיקה מדוקדקת של סביבת העבודה – נחליט איזה סוג סורגים יותקנו בבית.

החל מסורגי מתכת מסורתיים, אשר משולבים בגימורים מעוצבים, דרך סורגים חכמים יותר עם מנגנונים היודעים להינעל על פי דרישה – ודרך סורגים מעוצבים בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

האם מתקינים סורגים עם אלמנטים שונים ?

גולת הכותרת כיום היא לבנות סורג אשר אינו נראה כלפי חוץ. סורגים שקופים. הסורגים הינם עשויים מחומרים חזקים דיים כדי למנוע נפילה אך מעוצבים בחומר שקוף המאפשר לראות את הנוף הנשקף דרך החלון. יחד עם זאת הוא איננו מכער את המבנה מבחוץ בסורגי המתכת הידועים כיום. לסיכום – אם חשבתם על סורגים כדאי שתחשבו גשם עיצובים. המקום הנכון ביותר להתקת סורגים לבית!