פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

חלודה בסורגים

חלודה בסורגים – חשוב להסתכל על החומר וסוג הצביעה

אם אינך מנקה את הסורגים שלך באופן קבוע, הם יפתחו חלודה כעבור מספר חודשים. חשוב להתבונן על החומר וסוג הצביעה של הסורגים טרם הרכישה, שכן חלודה בסורגים עלולה לגרום לזיהומים בכל פעם שנוגעים בהם.

מניעת סיכונים

ובנימה מאיימת פחות, גם אם לא נראה שיש חלודה בסורגים, אך אתה מעוניין להימנע מסכנת זיהום של מתחת חלודה, התקן את הסורגים בצורה יעילה ושווה, והקפד על בחירת החומרים וסוגי הצבע המשמשים להתקנתם, כך שהסורגים יתפקדו בצורה אמינה.

שיטות בטוחות לייצור סורגים

אלו הן מספר שיטות שעובדות טוב להשבת הסורגים למצבם התקין. רק הקפד לבצע פעולות אלו באופן קבוע ולהקפיד על ניקוי שגרתי שלהם, כולל ניקוי אזורים אליהם קשה להגיע, אך ניתן לשטוף אותם בקלות.

מברשות קשות לניקוי סורגים

הזיפים הקשים במברשות מסירים כמות טובה של חלודה בסורגים בזמן קצר. אם החלודה היא רק על פני השטח העמוק, יש להשרות את הסורג במים ולנקות אותו עם ספוג לח ולהתחיל לקרצף את המשטחים החלודים.

ניקוי חלודה עבה

כדי לנקות חלודה בסורגים שהפכה לשכבה עבה, יוצקים מעט חומר ניקוי עדין למים טרם השימוש בהם על מנת לספוג את החלקים החלודים של הסורג. לאחר הקרצוף, יש לשטוף את החלודה ואת שאריות הסבון עם מים, ולאחר מכן להניח לסורג להתייבש היטב.

חומץ דבק וסודה לשתיה

זוהי השיטה הידידותית ביותר לסביבה לניקוי חלודה בסורגים או חפצים מתכתיים אחרים. קח כוס סודה לשתיה, הוסף מעט חומץ עד שנוצרת עיסה אחידה. מרח את העיסה על הסורג באמצעות ספוג או כרית ניקוי.

הברקת סורגים

הנח לחומר לשבת במשך כעשרים דקות עד חצי שעה ואז שפשף את הסורג עם כרית הניקוי עד שהחלודה נמחקת לחלוטין. השתמש בחומר ניקוי כתמי חלודה בסורגים שהם קשים ושוחקים, ושטוף עם מים על מנת להסיר את השאריות.