פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

זכוכית מודפסת למטבח

זכוכית מודפסת למטבח – שלל של עיצובים וצבעים

התפתחותה המסחררת של הטכנולוגיה בשלל תחומים, מאפשרת לנו לבצע קשת רחבה של עבודות עיצוב, אמנות ויצירה מחומר גלם שעד לפני כמה שנים בקושי היינו רואים בפרונט במיוחד לא בחללים השונים בבית, אלא יותר למטרות תעשייתיות במפעלים. למעשה, אפשר בהחלט לומר כי הזכוכית היא בין חומרי הגלם שהפכו להיות פופולאריים הן במטבח, בחדרי האמבטיה, במקלחות ואפילו בחדר השינה. על הזכוכית ניתן ליצור שלל הדפסים הבאים לידי ביטוי במגוון רחב של דוגמאות, צבעים, טקסטורות ורעיונות. כשעוסקים באיך חומר הגלם זכוכית משתלב במטבח שלנו בשלל עיצובים וצבעים, למעשה מבינים כי הזכוכית הופכת להיות סוג של חיפוי קיר המחליפה את חיפויי הקרמיקה והגרניט פורצלן. יש לה מגוון עצום של יתרונות – היא קלה לניקוי, קל להרכיב אותה, המחיר שלה סביר בהשוואה לחיפויים אחרים והיא משתלבת בצורה מושלמת עם הסגנון המודרני החדשני של המטבחים היום.

על מה ניתן לבצע הדפסות של זכוכית בשלל עיצובים וצבעים?

הדפסת תמונות ניתן ליצור על מראות, על שולחן האוכל, על כלים מזכוכית וכמובן על הארונות והקירות. בנוסף, ניתן לבצע הדפסה על מקלחוני זכוכית, על חלונות המטבח ועוד. מדובר בתחום מרתק, עשיר ועמוק המאפשר ליצור מגוון עצום של רעיונות. ניתן אפילו ליצור אלמנטים אישיים אותם אתם מעצבים בעצמכם כמו למשל יצירות אמנות שיצרתם, תמונות משפחתיות, קולאז׳ים ועוד על משטחי זכוכית.

דברים שחשוב לזכור!

המטבח הוא חלל בו פרקטיקה חייבת להישאר חלק מהתמונה הכוללת ולמרות מגוון המשחקים שניתן לעשות עם חומר הגלם זכוכית, חשוב לזכור שמדובר בחלל שאמור לשמש אותנו לאורך שנים. אם קצת הלכתם לאיבוד בשל מגוון האפשרויות הקיים, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע העוסק בתחום הדפסת הזכוכית בכדי לקבל הכוונה בהתאם לגודל החלל שברשותכם והויז׳ן העיצובי לו אתם מייחלים.

שיטות להדפסות של זכוכית במטבח בשלל עיצובים וצבעים

למעשה קיימות מספר שיטות באמצעותן ניתן לבצע הדפסה על זכוכית. השיטה הראשונה כוללת הדפסה על גבי מדבקה שקופה. מה שקורה בפועל הוא שמצמידים את הגרפיקה שבחרנו כמובן מראש לזכוכית עצמה בשיטת הדבקה רטובה או יבשה. השיטה הרטובה נחשבת למדויקת יותר וניתן להוסיף שכבת מיוחדת שמעניק לצבעים שבחרנו יותר

עומק. המדבקה היא זו שמעניקה את החסינות לזכוכית ומפחית את הנזק במקרה של שבר. שיטה נוספת להדפסה על זכוכית מתבצעת עם מדפסת משוכללת בשילוב דיו מיוחד.

חשוב להדגיש שהשימוש בזכוכית במטבחים קטנים מעניק למטבח עומק ותחושה של מרחב בעוד במטבחים גדולים הזכוכית מכניסה המון אור לחלל. אם אתם מחוברים למראה הנקי, הקלאסי ורוצים לעשות חיבור בין מודרני וחדשני לפרקטי – זכוכית היא חומר הגלם המושלם לכך.