פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

זכוכית למטבח

זכוכית למטבח – הדפסה על זכוכית

בין הטרנדים המבטיחים של התקופה האחרונה הוא השימוש בחומר הגלם זכוכית למטבח. מדובר בטכניקה סופר איכותית התורמת הן לשדרוג והן לתהליך העיצוב של המטבח. מצד אחד זכוכית למטבח הינה קלה לניקוי וזה גם ללא ספק אחד היתרונות הבולטים שבה ויחד עם זאת היא מושלמת למטבחים המודרניים של שנות ה-2000. מצד שני קל מאוד להתקין אותה ובמקרה הצורך גם לבצע שינויים. את תהליך ההדפסה על הזכוכית מבצעים לרוב בטכנולוגיית הלייזר, עם מכונת לייזר מיוחדת אשר מבצעת את ההדפסה לאחר שמעדכנים תוכנת מחשב בסרטוט או בדגם בו אנו מעוניינים. שיטת הדפסה בלייזר על זכוכית נחשבת לסופר מדויקת ומעניקה לזכוכית רמת גימור מושלמת. טכנולוגיה זו מאפשרת ליצור שלל של דוגמאות, צבעים ומרקמים.

אז איך בוחרים זכוכית למטבח בשיטת הדפסה על זכוכית?

מכיון שזכוכית נחשבת לחומר גמיש במיוחד ממנו ניתן ליצור שלל חיפויי, ארונות ומשטחי זכוכית במטבח שלנו, האפשרויות הן אינסופיות. גם מבחינת הצבעים, המרקמים והדגמים השונים וגם מבחינת סוג הזכוכית ורמת הגימור שלה. אז איך בוחרים?.

1. הדמיות – יש חברות שההתמחות שלהן היא ייצור והדפסה על זכוכית. אותן חברות מאפשרות לקהל לקוחותיהם ליצור הדמיות ממוחשבות וכך ניתן לקבל השערה כמעט מדויקת של איך המטבח שלנו ייראה. בקלות ניתן להתאים את צבע הזכוכית וההדפסה שעליה לסגנון העיצובי של המטבח וכך לקבל רושם כללי.

2. קטלוגים וזכוכיות מעוצבות בסגנון אישי – אם תשוטטו באתרי האינטרנט השונים תוכלו להתרשם ממגוון עצום של זכוכיות למטבח בשיטת ההדפסה. ניתן אפילו ליצור שלל של דוגמאות בעצמכם, אם למשל אתם מעוניינים ליצור תמונות זכוכית של המשפחה כחלק מהמטבח או לחפות קיר מסוים בהדפס צבעוני. אם אמנות היא חלק

בלתי נפרד מכם, תוכלו גם ליצור את המטבח שלכם ממש בעצמכם ואז לבצע הדפסה של מה שאתם יצרתם.

3. חברה מקצועית – תכנון מטבח בשיטת הזכוכית דורש הבנה מעמיקה, ניסיון וסופר דיוק. בכדי שהתקנת הזכוכית תתבצע בצורה מקצועית חייבים להתקיים מספר שלבים החל ממדידה של החלל, התאמה מושלמת בין החיפוי לגודל, חלוקה נכונה של כל חלקי המטבח ועוד. כל הזכוכיות יעברו תהליכי חיתוך, חיסום והדפסה, לכן חשוב לבחור בבעל מקצוע או חברה מקצועית שמבינים את התחום לעומק. בקרת איכות, תקנים, שימוש בזכוכית מחוסמת איכותית הם חלק בלתי נפרד מהכללים עליכם לשים עליהם דגש בתהליך הבחירה.

המחירים של חיפויי הזכוכית משתנים בהתאם לכמות החיפויים והמשטחים להם אנו זקוקים, בהתאם לרמת החסינות של הזכוכית ובהתאם לכמות וסוג ההדפסים אותם אנו בוחרים.