פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית : הדפסה על חיפוי זכוכית לקיר מטבח

מדהים כמו שזה נשמע

הדפסה על זכוכית היא תהליך הנמצא בסביבה כבר מספר שנים, אך בשלב זה, האמת חייבת להיאמר, והיא שהדברים הכי מוכרים כיום הם בדרך כלל אינם מיוצרים במאת אחוזי זכוכית, שכן זכוכית רגילה אינה מיועדת לעיצוב בהדפסה, כך שהחומר מוכר בדרך כלל כניילון מלא של זכוכית, או איזשהו חומר מורכב, נזיל וקל יותר לעבוד איתו.

אור משתקף ונשבר

זוהי יצירה שונה לחלוטין העשויה מחומרים מרוכבים דמויי זכוכית ידידותיים לסביבה. ניתן ליצור זכוכית מותכת בטמפרטורות של למעלה מ-2,900 מעלות צלזיוס, וליצור כל סוג של הדפסה על זכוכית המתוכננת ליצירת שכבות זכוכית שקופה אופטית המכוונת לשינוי הדרך בה האור משתקף או נשבר כשהוא עובר דרכה.

ככה זה עובד

הזכוכית כוללת שתי שכבות: שכבה עליונה שבה הזכוכית מחוממת לטמפרטורה של מעל 3,400 מעלות צלזיוס, ובשכבה השנייה, בחלק התחתון, היא מותכת על גבי פלטפורמת בנייה. החלק העליון משמש כמחסנית כבשן ואילו החלק התחתון משמש על מנת לחשל את המבנים.

מחסנית הכבשן יכולה להכיל די חומר על מנת לבנות רכיב אדריכלי יחיד, והחומר המותך עובר דרך זרבובית אלומינה זיריקון סיליקה.

מגוון נרחב של יישומים פוטנציאליים

שיטה זו ליצירת זכוכית טומנת בחובה מגוון נרחב של יישומים פוטנציאליים. זוהי פלטפורמה לייצור תוסף שנועד ליצירת הדפסה על זכוכית אופטית שקופה.

בשיטה זו ניתן ליצור וריאציה גיאומטרית אופטית המונעת על ידי שקיפות כל גוון מבוקש, להגבלת או העברת אור מלאה, השתקפות והחזר אור, ולכן היא נושאת השלכות משמעותיות על כל סגנון יצירה, כולל חזיתות בניין, השתקפות שמש, צורות גיאומטריות אישיות והתקני תאורת עובי משתנים או ציפוי משטחים בבית.

תמונה של מטבח עם חיפוי זכוכית צבועה בצבע כחול טורקיז

אפשר דוגמא?

בהחלט. הדגמת יכולות אלו של הדפסה על זכוכית מתבצעת באמצעות ייצור מגוון אגרטלים ופסלים שונים.

כל פיסת זכוכית מעוצבת באה במגע עם האור באופן שונה, בשל הדפוס שבו הזכוכית השכבתית נוצרת. בתיאוריה, דפוסים אלו ניתנים לכוונון מכוון ליצירת אובייקטים המיועדים ליישומים פרטניים.

עיצובים נוסח שנת 2016

כנראה שלא נראה באופן אישי חזיתות בניין המעוצבות בזכוכית בקרוב, אך אם אתה רוצה לראות את הפסלים באופן אישי, אתה בעצם מסוגל לבדוק אותם במוזיאונים לעיצוב המכילים דוגמאות מתקדמות של הדפסה על זכוכית ברוח עיצוב התואמת את שנת 2016, כגון יצירות אמנותיות מזכוכית או אביזרי ריהוט לעיצוב פנים, אשר ללא קשר ליישומים המעשיים שלהם, בטוח שכיף להתבונן עליהם.