פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

דק איפאה או דק סינטטי

דק איפאה או דק סינטטי ? מה כדאי?

בנייה של דק בבית שלנו יכולה לשדרג את הבית שלנו ואת חוויית המגורים בו, השאלה הנשאלת היא איזה דק לבחור והיא שאלה חשובה. יש הרבה סוגים של דקים החל מדק אורן, כלה בדק איפאה ועד סינטטי, הבחירה בין דק איפאה או דק סינטטי? ומה כדאי? משאירה בנו לבטים רבים. מומלץ לבחור דק שמתאים לצרכים שלנו וליכולות הכספיות שלנו, דק איפאה הוא דק מעץ טבעי והוא איכותי מאוד, בעוד שדק סינטטי הוא דק איכותי שעשוי מתערובת סינטטית של מספר עצים.

דק איפאה או דק סינטטי – יתרונות של דק איפאה

דק איפאה או דק סינטטי? יש לדק איפאה הרבה יתרונות, כאשר היתרון המרכזי של דק איפאה הוא שהוא דק איכותי מאוד וחזק. דק זה נבנה מעץ האיפאה, זהו דק שיכול לשמש אותנו נאמנה לאורך כל השנה כי הדק עמיד בפני גשם והוא לא מתרחב בחום הקיץ. האיפאה הוא חומר שנוח מאוד וקל לבנות ממנו דק בצורה מהירה אך איכותית, ויתרון נוסף של דק איפאה הוא היופי האסתטי שלו – דק זה מאוד יפה למראה. ניתן לומר, שבחירה בדק איפאה היא בחירה באיכות ובדק שנוכל להשתמש בו המון זמן בלי לתחזק אותו יותר מדי.

דק איפאה או דק סינטטי – יתרונות של דק סינטטי

דק איפאה או דק סינטטי? גם לדק סינטטי יש הרבה יתרונות. דק סינטטי הוא דק שמורכב מתרכובת של מספר עצים, את העצים השונים איחדו בצורה סינטטית לכדי תערובת מלאכותית של עץ סינטטי. היתרון הגדול ביותר של דק סינטטי הוא שהוא מורכב מהיתרונות של מספר עצים, תרכובת סינטטית זאת זולה יותר ברוב המקרים מעץ טבעי אך היא לא פחות איכותית ממנה והיא יכולה לאפשר לנו ליהנות מדק איכותי ואסתטי במחיר נוח יותר. דק סינטטי מתאים במיוחד למשפחות צעירות או למי שרוצה ליהנות מדק איכותי במינימום השקעה. גם את הדק הסינטטי צריך לתחזק באופן שוטף ורצוף והתחזוקה שלו כוללת מריחת לקה נגד נזקי מזג האוויר כמו גשם וקרני השמש שמביאים לבלייה ודהייה של העץ.

דק איפאה או דק סינטטי – איך לבחור נכון?

דק איפאה או דק סינטטי – איך אנחנו יכולים לבחור בניהם את הדק שיהיה נכון לנו? כאשר אנחנו באים לבחור דק לבית שלנו חשוב שנבחר דק שיענה על הצורך האישי שלנו ושנוכל להרשות אותו לעצמנו. בעוד שדק איפאה הוא דק איכותי מאוד הוא יקר יותר מדק סינטטי, דק סינטטי אולי זול יותר מדק שעשוי מעץ טבעי אבל הוא לא פחות איכותי וראוי לשימוש. שני סוגי הדקים יכולים לשדרג את הבית שלנו ואת המרפסת שלנו וכדאי לנו להתייעץ עם מתקין דקים מקצועי מהו סוג הדק שהכי מתאים לבית שלנו ובהתאם לעצה שלו לבחור.