פרסומים אחרונים

סורגים שקופים
סורגים
71 views
71 views

סורגים שקופים

admin - January 8, 2018

גלריית תמונות של סורגים

תמונות של סורגים שקופים

כדאי לראות לפני שקונים

כולם מחפשים פתרונות עיצוביים לבית, על מנת לשפר את המראה של סביבת המגורים. גם בתחום הסורגים, כך מסתבר, ניתן למצוא כיום פתרונות מעוצבים, כאשר החידוש האחרון הוא הסורג השקוף. בחברת טרלידור מפתחים מגוון רחב של פתרונות שמשלבים מיגון מפני נפילה עם שמירה על המראה הטבעי. סורגים שקופים מקנים לבית מראה טבעי ויפה למביט מהחוץ והם אינם חוסמים את הנוף הנשקף מהחלונות, למביטים מהפנים החוצה. איך כדאי להפוך את הרכישה של סורגים שקופים לנכונה יותר? זה פשוט – מתבוננים בתמונות לפני שבוחרים, ובוחנים אותן היטב כדי להבין על מה כולם מדברים.

שקוף שזה יפה

הסורגים השקופים של חברת טרלידור עשויים פוליקרבונט, חומר שקוף ברמה שהופכת אותו כמעט לבלתי נראה, לבלתי מורגש, אפילו. כאשר שומעים על כך בפעם הראשונה קצת קשה להבין על מה המהומה. קצת קשה להבין מדוע צמח הטרנד הזה, שהולך ותופס תאוצה בקצב מהיר. אך כאשר מביטים בתמונות של הסורג השקוף, התמונה מתבהרת ונעשית מובנת מאליה.

אם טרם הספקתם להעיף מבט בתמונות של סורגים שקופים, תוכלו למצוא כמה וכמה תצלומים טובים באתר של טרלידור. התמונות ממחישות בצורה הטובה ביותר עד כמה שקוף שזה יפה. בין היתר ניתן למצוא תמונות של הסורג כפי שהוא במבט מקרוב וגם מרחוק, כפי שהוא נראה כאשר הוא מותקן בבתים פרטיים ובדירות מגורים.

תוכלו להתבונן בתמונות של הסורגים המיוחדים הללו כפי שהם נראים מבחוץ, באופן שמוכיח שהמראה המתקבל הוא חלק ונקי, שונה כל כך מהמראה המוכר של סורגים מברזל או מאלומיניום. בנוסף, ניתן למצוא באתר תמונות של הסורגים כפי שהם נראים במבט מהבית החוצה, אל הנוף המרהיב. בחלק מהתמונות תצטרכו לאמץ את העיניים בחיפוש אחר הסורגים, שכן הם כמעט אינם מורגשים, כאמור, והנוף נראה בשלמותו.

כדאי לדעת לפני שקונים

הספקתם כבר להתבונן בתמונות? מצוין. שמתם לב לאופן שבו הסורגים משתלבים בקלות בכל מקום? טוב מאוד. כעת, יש עוד כמה פרטים נוספים שכדאי לדעת לגבי הסורגים השקופים של טרלידור:

* הם אינם מחלידים

* הם מונעים נפילות של ילדים

* הם מגיעים עם אחריות צמודה

* הם בעלי עמידות גבוהה

אם כך, אין צורך באלף מילים – מספיקה תמונה אחת כדי להבין שהבחירה הנכונה, הבטוחה והאסתטית לבית שלכם היא הסורגים השקופים של חברת טרלידור.

Images();
====================== =========================== ========================