מטבחים
מחשבות על מטבחים
7 בדצמבר 2018
פרגולת עץ
פרגולות עץ
7 בדצמבר 2018
Show all
שדרגו את האמבטיה שלכם עם ברז יוקרתי

שדרגו את האמבטיה שלכם עם ברז יוקרתי

מכל הבחינות – ברזים למקלחון האמבטיה

חדר האמבט הנו אחד החדרים המיוחדים. מדובר בחדר בו ידוע שניתן לעשות אמבטיה עם מים חמים, להתפנק, לעשות אתנחתא משגרת היום ואף לסיים אותו באופן רגוע, ריחני ונעים. בנוסף תמיד ניתן לבחור בעוד פריטים שיעשירו את חווית המקלחון באמבטיבה, ופה מדובר על עיצוב החדר ולאבזור במגוון פריטים שמשלימים את החוויה גם ברמה הפרקטית. אחד הפריטים שעונים על שני הקריטריונים הנו ברז למקלחון אמבטיה. ברזים למקלחון גם מעשירים את החוויה וגם מוסיפים נגיעה עיצובית עדינה ויוקרתית – לדוגמא ברז ספא שיכול להעשיר בצורה משמעותית את חווית המקלחת שלכם.

מבחינה עיצובית

אמבט עשוי להיות פריט מרשים בפני עצמו, אך יחד עם זאת הוא גם עשוי להיות פריט סטנדרטי חסר ייחוד. הרבה פעמים אמבט הנו רק אמבט פרקטי עקב חוסר מקום וחוסר תקציב. עם זאת אין זה לומר שלא ניתן להפוך את המוצר המרכזי שבחדר האמבט למעניין ומושך את העין, וזאת ניתן לעשות ע"י השקעה מינימאלית. על מה מדובר? ובכן מדובר על תוספת של ברז למקלחון. כיוון שיש אינספור של עיצובים בתחום, תמיד ניתן לבחור בברז אמבט שהוא מהודר, מעוצב ומיוחד, כך שרק בזכותו כל מראה המקלחון זכוכית שלכם משודרג באותו רגע כאשר הוא בולט מתוך מקלחון זכוכית שלכם.

מבחינה פרקטית

מבחינה פרקטית ברז אמבט אינו עומד שם ללא שימוש, ולא פעם הוא רב ערך עבור אינספור סיטואציות. כך למשל הוא אידאלי עבור מילוי דלי לשטיפת הבית, עבור שטיפת סיר הגמילה של הילדים, כאשר חוזרים מהים ורוצים לשטוף רק את כפות הרגליים מהחול, כאשר מבקשים למלא גיגית מים, או למלא אמבטיה מפנקת מבלי לאחוז את הברז כל הזמן או להתקלח במקלחון בלי שימוש בידיים.

לסיכום

ברזים לאמבטיה מהווים פריט נוי לצד פריט פרקטי. ברזים לאמבטיה יכולים לייצר אווירה קלאסית לחדר האמבט ובמקביל אווירה מודרנית. כל היופי שלא מדובר בהוצאה גדולה, אלא בתוספת כמעט שולית, ואילו התוצאה מאוד מרשימה. עם זאת כיוון שיש אינספור דגמים, לכל הפחות יש להחליט על תקציב אותו אין לעבור, כאשר תמיד יש לבחור בברזים שהם איכותיים, אחרת גם אם ההוצאה שולית, היא עשויה לגדול כיוון שיתעורר הצורך להחליף כעבור שנה שנתיים ומה עוד שזה מתכון לשדרוג של מקלחון זול כאשר מותקנת מערכת ספא יוקרתית על הקיר של המקלחון.

חייג עכשיו
חייגו עכשיו
זקוק לעזרה? צור קשר

השאירו את פרטיכם