דק איפאה

מעוניין לבנות דק בבית או במשרד? דק איפאה הוא בחירה מצוינת! איכות העץ, עמידותו והמראה היוקרתי, יהפכו את הדק שלך למושלם. רוצה לשמוע עוד? לקבל הצעת מחיר משתלמת? פנה אלינו ונשמח לעמוד לשירותך.

דק איפאה – עמידות שאין שנייה לה

כאשר אתם בונים דק מעץ, השיקול המרכזי שלכם הוא בוודאי העמידות של החומר, שהרי בניית דק היא השקעה שאין אנו עושים לעיתים קרובות. אם כך, אין בחירה טובה יותר מדק איפאה. עץ האיפאה הוא בין העצים הקשים ביותר שיש ועל כן, הוא עמיד מאוד בפני מים, לחות ואף ישמור על יופיו גם כאשר מונחים רהיטים על הדק. עוד נוסיף כי מרכיביו של עץ האיפאה, דוחים מזיקים כך שתוכלו לבלות את זמנכם בנעימים על הדק גם בימות הקיץ, ללא טרדת היתושים הנפוצה בישראל.

 

מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי

אם אתם בונים דק למטרת אירוח, חברתי או עסקי, המראה האסתטי והיוקרתי הוא מה שאתם מחפשים. מבחינה זו דק איפאה הוא ללא ספק בחירה מושלמת. הטקסטורה החלקה שלו מקנה לו מראה מיוחד ויוצא דופן ומתקבלת תחושה של רעננות ואקסקלוסיביות בחלל. איכותו של עץ האיפאה באה לידי ביטוי גם מבחינת מחיר והוא נחשב לבין היוקרתיים ביותר הן בישראל והן במדינות העולם.

 

ומה עם תחזוקה?

אחד היתרונות המשמעותיים של דק איפאה הוא בתחזוקה הקלה שלו. היות שמדובר בעץ איכותי וחזק, הוא אינו דורש תחזוקה רבה ותוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים. כל שעליכם  לעשות כדי לשמר את יופיו של הדק בבית או במשרד, הוא לחדש את הצבע.

 

מה תדירות התחזוקה? צביעה אחת לשנה היא ההמלצה המקובלת והיא בדרך כלל תספיק. אולם, חשוב לציין כי במידה שהדק חשוף לשמש חזקה ואינו נמצא במקום מוצל יחסית, ייתכן ויהיה צורך בצביעה תכופה יותר של כמה פעמים בשנה. שימו לב! האיפאה הוא עץ קשה ועל כן כאשר רוכשים צבע, חשוב לקנות צבע המיועד לעצים קשים ולא לעצים רכים, זאת על מנת שהצביעה תשיב לעץ את מראהו הטבעי והיפה.

 

 

 

מתי דק איפאה לא יתאים לנו?

לצד יתרונותיו הבולטים של דק איפאה, ישנם מצבים בהם הוא פחות יתאים וכדאי לשקול בחירות אחרות כמו דק מעץ אורן או דק סינטטי. למשל, כאשר הדק שלכם יהיה במקום החשוף לשמש במרבית שעות היום. עץ האיפאה אמנם עמיד מאוד אבל צבעו דוהה בשמש ממושכת. במצב זה, כדי לשמר על יופיו של הדק, תידרשו לדאוג לצביעתו מספר פעמים בשנה. בנוסף לזאת, דק איפאה הוא בין היקרים ביותר בשל עלויות המשלוח שלו שהרי עץ האיפאה אינו גדל בישראל והוא מיובא. משכך, בניית דק מעץ איפאה לא תתאים לכל תקציב. אולם, אל דאגה, המבחר הוא רב ותוכלו לבחור דק יפיפייה בכל מחיר שמתאים לתקציבכם.