פרגולות מתכת
הפרגולות שלנו הושקו לפני שנים, וכיום הן נחשבות למובילות בתחום עיצוב וייצור הסוככים לבית. עכשיו הגיע הזמן שלך להתפנק עם פרגולה איכותית. 
באתר סוככים, פרגולות והצללה תמצא את כל המידע הדרוש לך בנושא. מלא את פרטיך בעמודת 'צור קשר' באתר, ונציגנו ישובו אליך במהרה עם הצעת המחיר המשתלמת ביותר.
המטרה שלנו היא פשוטה: למקסם את השפעת פרגולות מתכת על איכות החיים, בהתקנה של מערכות בגדלים שונים ועיצובים אטרקטיביים. הכתבות והמאמרים באתר יספקו לך מידע שלם ומקיף בנושא, על מנת שתוכל לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכיך האישיים.
עיצוב ותכנון
ניתן להתקין פרגולות ממתכת בכל בית, ובמיוחד בגינה. הן עמידות בפני פגעי מזג אוויר ומתפקדות כגג מוצלל בעיצובים שונים, למניעת רוחות וקרינת שמש קופחת. 
ניתן לשבת בגינה גם בימות הקיץ החמים וליהנות מבריזה נעימה. פרגולות אלומיניום מתאימות לבתים פרטיים, להצללת גינות ירק או פרחים, וכסוכה דקורטיבית על הדשא.
עיצובי פרגולות מתכת מיועדות לגינות גדולות, כפי שניתן להתרשם מגלריית התמונות באתר. המראה המתקבל הוא תעשייתי ומאפשר הגנה מלאה על הצמחייה. ריכוך ההשפעה החזותית של הפרגולה מתאפשר באמצעות הצבת רהיטי נוי עליזים מתחתיה. 
פרגולות מתכת מבטיחות אריכות ימים כשהעמודים שלהן מוגבהים מעט ומקובעים בבטון, השומר על יציבותם ומונע זיהום מהקרקע. כל הפרגולה נאטמת בחומרים עמידים בפני קרינה, המאפשרים מניעת פגעי מזג אוויר.
חסכון בחשמל
פרגולות מתכת מתאימות לבתים קטנים, אך הן זמינות במערך גדול מספיק של דגמים כדי להוות השפעה מדידה אף על צריכת החשמל. פירוש הדבר הוא מחיר נמוך יותר של חשבונות החשמל, ויעילות תאורה המפקדת היטב לטווח ארוך.
שיקולי תקציב
השוואת סוגים שונים של פרגולות מתכת תגלה לכם את ההבדלים בביצועים המתבטאים בגדלים השונים. 
שירות מושלם של מתקין פרגולות ממתכת משחק תפקיד משמעותי בהתקנת הפרגולה, שכן הוא יודע כיצד למדוד את הגובה והעומק של המבנה, ומוודא כי עצי פרי מאחורי הפרגולה לא יהוו צל נוסף ממאי עד אוקטובר. 
המטרה היא לכסות כל אפשרות של עומסי מזג אוויר בקיץ ובחורף. חישוב פשוט מוביל למסקנה שהמחיר לפרגולות אלומיניום אולי יקר מעט יותר, אך מנגד ניתן להשיג אותן במידות שונות, מה שמהווה פתרון טוב לבתים גדולים.
ייעוץ להתקנת פרגולה
פרגולות מתכת מתאימות להתקנה על קרקע יציבה. ניתן לבחור באתר את הדגמים והעיצובים השונים ולהתייעץ עם המומחים לגבי תוחלת החיים שלהן בתחומי טמפרטורה ולחות המאפיינים את מזג האוויר בארץ. התשובה המתקבלת אינה מפתיעה: סובלנות משתלמת והגיע הזמן לעבור לטכנולוגיות חדשות יותר.