פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות מותקנות בדרך כל מעץ, אך פרגולות אלומיניום דמוי עץ הופכות להיות פופולאריות יותר משום שהן מחזיקות מעמד זמן רב ומצריכת מעט מאוד תחזוקה כדי להמשיך להיראות טוב.

אם אתה מתעניין בהתקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ, בקר באתר אלומינה כדי להתרשם ממבחר הסוגים המוצגים בגלריית התמונות, והשג הבנה באמצעות גלישה בעמודת 'כתבות ומאמרים. לאחר מכן השאר את פרטיך בעמודת 'צור קשר' ונציגנו ישובו אליך בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.


יתרונות וחסרונות

ערכות פרגולה זמינות בגדלים וצורות שנקבעו מראש, אבל אפשרי להזמינן בגוון אישי, מפרט וסגנון העמודים. אמנם קיימות מגבלות ברורות בבחירת ערכה מהירה, אך קיימים אף יתרונות רבים.

היתרונות

חומרים ארוכי טווח כמעט ללא תחזוקה. פרגולות אלומיניום דמוי עץ זמינות בגוונים שונים כשהצבע נמשך ללא הגבלת זמן, שלא כמו בעץ אותו יש לשייף מחדש ולצבוע אחת למספר שנים.

התאמה אישית. ניתן להתאים אישית מספר היבטי עיצוב, ולהתקין ערכות אישיות באמצעות בחירת גוון, הוספת אביזרי עיצוב ובחירת סגנון העמודים. אם אינך מעוניין בפרגולה מרובעת או מלבנית, אתה יכול לבקש פינות אלכסוניות או זוויתיות המתאימות טוב יותר לסביבה בסגנון טבעי.

עלויות עבודה נמוכות להתקנת ערכות. היות וכל החלקים נמדדים ונחתכים מראש, קיים גם חיסכון לטווח הארוך במחירי העלויות, בשל התחזוקה המופחתת.

 

חסרונות

מראה שאינו טבעי. החומרים המשמשים לייצור ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ מורכבים ממשטחים חלקים שאינם נקבוביים ואינם נראים טבעיים. לכן מומלץ לעבוד עם נגר ולבנות פרגולת עץ אמיתי.

חוסר אפשרויות כשמדובר בגודל או צורה. אתה מקבל מה שאתה מקבל במחיר אותו שילמת. אם אתה יכול לחיות עם גוונים סטנדרטיים, ערכות אלו יכולות להיות אפשרות טובה עבורך, אך הן נושאות מגבלות.

אלומיניום עולה יותר מעץ. כך שכשמשווים את העלות הכוללת של ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ, להתקנת פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום זמינות בדרך כלל במחירים גבוהים יותר, גם אם לקחת בחשבון את עלויות העבודה הנמוכות.

חומרי המותגים הטובים ביותר

ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ נמצאים בסביבה כבר זמן רב. אלומיניום אינו מתעוות, וקיימים מספר סוגי מותגים המאפשרים השגת מראה טבעי יותר.

מערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ נועדו לעמוד בהיבטי עיצוב שונים, כך שלהבדיל מעץ, אין צורך לצבוע אלומיניום במשך השנים הבאות.

אלו הן ערכות חדשות ביותר בשוק, והן מחזיקות מעמד לטווח הארוך. יש להן משטח מבריק וחלק והיתרון הברור ביותר הוא שהגוון משתלב בפני עצמו בחומר, כך שאין צורך בדפוסי עיצוב.

יחד עם זאת, החיסרון הוא שבחירת הגוון מצומצמת בהשוואה לערכות עץ. ערכות פרגולות אלומיניום דמוי עץ ופרגולות עץ נבדלות בעלויות, אם המחיר הוא שיקול מרכזי.

אם יש לך דק עץ, אז פרגולה תציע המשכיות בין ההיבטים השונים של הנוף. פרגולות אלו זמינות ב-12 גוונים, ועבודת הצביעה מחזיקה מעמד למשך עשרים שנים.

פתרון האידאלי לבניית אזור מקורה ונעים לשהייה מחוץ לבית.
פתרון האידאלי לבניית אזור מקורה ונעים לשהייה מחוץ לבית.
פרגולות עץ איכותיות המותקנות בחצרות ובגינות הן הפתרון האידאלי לבניית אזור מקורה ונעים לשהייה מחוץ לבית. כיום ישנה הצעת חוק העוברת בכנסת (על ידי השר גדעון סער), הצעה זו בעצם באה לשם מתן אפשרות התקנת פרגולות עץ, מחסנים וגדרות ללא כל צורך בקבלת אישורים ועמידה אל מול רשויות הבירוקרטיה השונות. תהליך זה יעזור בייעול משמעותי בתחום העיצוב החיצוני ויעלה באופן משמעותי את התקנת הפרגולות בחצרות וגינות פרטיות.
איך בוחרים פרגולות עץ ? ואילו דגשים מנחים בבחירתן ?
איך בוחרים פרגולות עץ ? ואילו דגשים מנחים בבחירתן ?
בתחום ייצור הפרגולות קיים מגוון עצום של סוגי פרגולות שונים ואפשרויות עיצוב רבות הנכללות בתחום, בחירה נכונה של פרגולה מעוצבת בעבורכם היא בחירה הכוללת שיקולים רבים המורכבים מאינטרסים ומרכיבים שונים, כגון :
בחירה על פי שיקול תקציבי
בחירה על פי שיקול תקציבי
בשונה מסוגי פרגולות אחרים מתאפיינות שלל הפרגולות עץ במאפיינים שונים הכוללים בין היתר מחיר סביר והגיוני לכל מבקש, זאת כמובן בשל המצאות חומרי הגלם האיכותיים כמוצר זמין ונגיש ליצרנים ולמשווקים.
פרגולות חשמליות
פרגולות חשמליות
פרגולה חשמלית בהתאמה אישית פרגולות היו ויישארו הפתרון האיכותי והנוח ביותר ליצירת הצללה בשטח בנוי ולתיחום אזור ייעודי בכל מתחם. את הפרגולות ניתן לראות כיום מוצבות בבתים פרטיים רבים, בחצר או במרפסת הבית. כמובן שגם במבנים ציבוריים כגון אולמות אירועים, מתנ"סים, בתי ספר ואפילו בבריכות שחייה תוכלו להבחין בפרגולות. השימוש המגוון שניתן לעשות בהן הופך אותן כיום לאובייקט חובה במרחב, אובייקט המאפשר הנאה מרובה מן השטח, בין אם אתם בוחרים לארח באזור הפרגולה ובין אם חשקה נפשכם במעט פרטיות במרפסת הצמודה למשרד שלכם. עיצוב בהתאמה מושלמת את הפרגולות ניתן לעצב ולתכנן בקפידה ובהתאמה מושלמת לצרכי המבנה שלכם. אין צורך להציב פרגולה מוכנה מראש, להיפך, על הפרגולה להיות מתוכננת בצורה אישית. צוות החברה מגיע, לוקח מידות ובהתאם מציע דגמים רבים של פרגולות העשויות מחומרים שונים ובעלות שימושים שונים להנאתכם. תוכלו לבחור פרגולת אלומיניום בשילוב יריעות PVC למשל או פרגולת עץ סטנדרטית. כמובן שכיום תוכלו לבחור גם הפעלה חשמלית של גג הפרגולה על ידי בחירתה של פרגולה חשמלית. פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור במידה ובחרתם במערכת פרגולה חשמלית תוכלו ליהנות ממנגנון מיוחד שבעזרתו תוכלו לשלוט על גג הפרגולה. בלחיצת כפתור בלבד תוכלו להחליט האם ברצונכם לפתוח את הפרגולה באופן מלא ולאפשר לקרני השמש לחמם את אזור הבית או חצר בית הקפה שלכם. בלחיצת כפתור נוספת תוכלו ליצור הגנה מושלמת מפני שמש או גשם. גם פתיחה חלקית אפשרית בהחלט, הכל בהתאם לצרכים שלכם. פרגולה כאובייקט עיצוב ייחודי בין אם אתם מתקינים את הפרגולה לשימוש ביתי ובין אם היא תשמש אתכם בבית העסק שלכם עליכם להתיייחס אליה כאל חלק בלתי נפרד ממראה המבנה. הפרגולה אינה אביזר פונקציונלי בלבד אלא אובייקט עיצובי ואופנתי בהחלט. פרגולה חשמלית בעלת מנגנון מכוונן תיתן ערך מוסף לכל מבנה. במידה ואתם בונים בית חדש ערבו את האדריכל ומעצב הפנים שלכם בהחלטה לבחירת הפרגולה המתאימה. שילוב של פרגולת עץ למשל תעזור ביצירת מראה כפרי, פרגולת אלומיניום תשתלב היטב במראה ההיי טקי החדיש וכן הלאה.
פרגולת תלייה
פרגולת תלייה
פרגולה עם גג נפתח
פרגולה עם גג נפתח
פרגולה - פרוייקט חוץ
פרגולה - פרוייקט חוץ
פרגולה חשמלית האם יש דבר כזה?
פרגולה חשמלית האם יש דבר כזה?
הקיץ כבר ממש בפתח ואיתו צצים פתרונות ההצללה השונים, זאת בכדי שנוכל לארח ולשבת בחוץ באוויר הפתוח בכייף. אחד מהחידושים של השנים האחרונות הוא פרגולה חשמלית. לרוב פרגולה חשמלית מיוצרת מאלומיניום שמאופיין בלא מעט תכונות המעניקות לו יתרונות רבים. ראשית מדובר בחומר גלם קל ולכן לא מסובך להתקין את הפרגולה ושנית מדובר בחומר עמיד לנזקי מזג אוויר, מים או מזיקים ולכן הפרגולה נשמרת לאורך שנים. ברמת ההצללה בפרגולה החשמלית ניתן לשלוט באמצעות שלט כאשר אתם בוחרים את סוג הסוכך שיוצר את ההצללה. את הפרגולה החשמלית ניתן לייצר ולהתקין בהתאם לגודל החלל אותו אתם מעוניינים להצליל. ניתן למקמה בכניסה לבית, בחצר האחורית, על הדשא או אפילו במרפסת. כאמור, את הפרגולה החשמלית בונים מפרופילי אלומיניום. את הקירוי מומלץ להתקין מיריעות של pvcאותן ניתן לכוונן להצללה מלאה, חלקית או ללא הצללה כלל וכלל. היתרון של פרגולות אלו הוא היותן עמידות לאורך שנים רבות, אינן דורשות תחזוקה כלל וכלל ומאפשרות שליטה מלאה באמצעות מנגנון חשמלי מתקדם. כמובן שניתן לשדרג את פנים הפרגולה ולשלב בה תאורת לד פנימית, מאוורר תקרה, מערכת ישיבה נוחה או כל דבר שיכול להנעים את השהות בתוך הפרגולה. מה חשוב לבדוק טרם בוחרים חברה להתקנת פרגולה חשמלית? 1. חשוב לבדוק כי החברה פועלת עם כל התקנים הקיים של משרד התקנים בישראל והן תקנים מחו״ל. 2. חשוב לוודא שהחברה עושה שימוש באלומיניום איכותי, חזק ועמיד. יש חברות שמשלבות עם חומר האלומיניום מתכות נוספות, לכן שווה לבדוק ולשאול על חומר הגלם. 3. רמת האחריות של הפרגולה - יש לבדוק לכמה שנים אתם מקבלים אחריות ומה האחריות כוללת. האם מדובר באחריות על המנוע, על הפרופילים, בקיצור לבדוק את הנושא הזה לעומק. 4. מחיר - יש חברות שמתמחרות את מחיר ההתקנה בנפרד ולכן חשוב להבין את המחיר הסופי אחרי מע״מ, אחרי הובלה ואחרי התקנה של הפרגולה. לסיכום, אין ספק כי פרגולת הצללה חשמלית היא הפתרון המודרני החדשני של שנות ה-2000, פתרון שינעים את זמנכם ואת השהות בחצר.
לוחות פלסטיק עבור פתרון לגג פלסטיק לפרגולה
לוחות פלסטיק עבור פתרון לגג פלסטיק לפרגולה
מאוורר תקרה לפרגולה
מאוורר תקרה לפרגולה
התקנת מאוורר תקרה לפרגולה היא לא עבודה קשה, אבל לפני שתנסה את ההתקנה, אתה צריך ניסיון בפרויקטים לשיפור הבית בכלל, והבנה בחיווט חשמלי במיוחד. אם הפרויקט לא נוח לך ואינך בקיא בביצוע העבודה, מומלץ לשקול שירותי איש מקצוע מומחה במחיר סביר. מאמר זה מספק הוראות מדויקות, צעד אחר צעד, המסבירות כיצד להתקין מאוורר תקרה לפרגולה. אבל לפני שנתחיל, בוא נוודא קודם שההתקנה מתבצעת במיקום הנכון בחוץ. מיקום המאוורר אם בחרת לבצע בעצמך התקנת מאוורר תקרה לפרגולה, זכור שמאווררי תקרה חיצוניים מדורגים ברמת רטיבות או לחות, מה שעושה הבדל משמעותי בבחירת המיקום לתליית המאוורר. מאוורר תקרה לפרגולה נועד לפאטיו, למרפסת או לכל מקום בחוץ והוא מחייב כיסוי. מאווררי תקרה חייבים להיות בעל חשיפה מופחתת ביותר לפגעי מזג האוויר. למשל, הם אינם יכולים להיות במקום שבו גשם ישיר מגיע אליהם, ומתאימים יותר לחדרי שמש, מרפסות, ביתן חצי מקורה, או ג'קוזי בחוץ. סוג המאוורר רשימת הצעדים לפרויקט היא ארוכה, שכן יש להתחשב בסוג ובסגנון של מאוורר תקרה לפרגולה בו בחרת. אתה יכול לבחור מתוך מגוון נרחב של סוגי מאווררים, הזמינים בסגנונות טרופיים, מודרניים, מסורתיים, דקורטיביים, קטנים, מתאימים לחללים גדולים, והמכילים תאורה. שלבי הפרויקט אלו השלבים הבסיסיים אותם יש לבצע בפרויקט מאוורר תקרה לפרגולה: 1. התקן את תיבות השקע, החיווט החשמלי וצלחת הבסיס בהתאם לתקני החשמל. זה השלב שבו מומלץ לשכור שירותי איש מקצוע מיומן במחיר המתאים לכל כיס. 2. הרכב את הלהבים במאוורר תקרה לפרגולה בהתאם להנחיות היצרן. 3. הכן את הרכבת מנוע המאוורר בהתאם להוראות הניתנות על ידי היצרן. זה יכלול הכנת צלחת הבסיס לחיבור ישיר המוטה כלפי מטה. 4. כבה את החשמל, ואז תלה את מכלול המנוע של המאוורר, לצלחת בסיס, וחווט את חוטי המאוורר למערכת החשמל. 5. חבר את להבי המנוע וודא שכל הברגים מהודקים. בהתאם למותג מאוורר תקרה לפרגולה בו בחרת, יתכן שתתבקש לבצע שלב זה מוקדם יותר בתהליך ההתקנה, אבל בדרך כלל לא. כדי להיות בטוח, יש לעקוב אחר הוראות היצרן, צעד אחר צעד. 6. חבר את המנוע המפעיל את המאוורר. אם יש לך ערכת תאורה, הרכב והתקן אותה על המנוע, והרכב את מכסה זכוכית התאורה והנורות המתאימות. 7. ודא שהמאוורר מורכב לחלוטין לפני שתפעיל את החשמל, ובדוק שוב את כל החיבורים כדי לוודא שהם פועלים כהלכה.
פרגולת הצללה
פרגולת הצללה