עץ מיובא

היתרון המשמעותי של דק איפאה הוא הגוון הזוהר שלו, תכונה אותה ניתן להשיג מעץ מיובא בלבד. פורטל היבוא מזמין אותך להשאיר פרטים בתיבת ה'צור קשר' על מנת שאחד מנציגנו יבצע עבורך את ההזמנה לדק המתאים לך באופן אישי.

המומחים בפורטל היבוא מתמחים בתכנון דקים והתאמתם לתנאי הסביבה, ומאפשרים לך להזמין דקים מיובאים מכל סוגי העצים.

המומחים עובדים עימך כדי ליצור כל סוג דק מועדף עליך, וליהנות מחוויית הליכה על דק עשוי עץ טבעי המעניק לבית, לגינה ולמרפסת נופך אקזוטי.

מדוע מומלץ להזמין דק מיובא?

במילים פשוטות: תוחלת החיים הארוכה שלו. דק איפאה מחזיק מעמד בקלות למשך עשרים שנים. הוא אמנם יקר יותר, אך פורטל היבוא מאפשר לך להשיג דק מיובא במחירים משתלמים. התקנת דק מחומרים שאינם איכותיים כרוכה בהחלפתו לעיתים קרובות עקב שחיקה וחשיפה מוגברת ללחות.

הדקים זמינים בכל הגדלים ונמכרים בכל המידות הסטנדרטיות, כך שקל למצוא את לוחות הדק המתאימים לביתך. ניתן לבצע הזמנות מיוחדות אך הן כרוכות בהמתנה לזמן משלוח מעט ארוך יותר, בין שבועיים לחודש וחצי.

בניית דק איפאה היא סגנון עיצוב המתאים לבית עם גינה גדולה. יתרונות ברורים נוספים של דק זה הם קלות הניקוי והאפשרות לתעבורה גדולה של דיירים, חיות מחמד והצבת רהיטים גדולים בגינה, תוך שמירה על מראה מושלם של הדק.

למי מתאים להתקין דק?

זוהי שאלה קלה. התקנת דק מתאימה לכל אדם שמעוניין להעניק למרפסת או לגינת ביתו מראה ייחודי, עשיר ויוקרתי יותר. הדקים מורכבים מחומרי עץ מיובאים חזקים ועמידים, ויש להם תוחלת חיים ארוכה, בנוסף לעמידות בפני חרקים וריקבון, כפי שמעידה האחריות המגבה אותם.

אנשים רבים שהתקינו בביתם דק, מדווחים על שביעות רצון גבוהה במיוחד מאפשרות השקיית הגינה ללא חשש לפגיעה בדק. בניית דק איפאה מתאפשרת במידות שונות המתאימות לכל גינה או מרפסת, כמו גם לכל סגנון עיצוב פנים.

התקנת דק מומלצת עם שימוש בברגים עשויים נירוסטה, הזמינים במחירים זולים. עם השלמת התקנת דק, יש להקפיד על מריחת חומר איטום, אותו יש למרוח על הדק לאחר

השלמת הבניה. חומר זה צריך להתייבש באוויר למשך יום אחד לפחות, ובזמן זה יש להימנע מהליכה על הדק.

דקים יוקרתיים

הענקת מראה יוקרתי לבית מתאפשרת עם התקנת דק עשוי עץ בורמזי מקורי, או עץ אלון מעובד בעל נוכחות חזקה. ניתן אף לבנות דקים ללא ברגים גלויים המורכבים באמצעות קשרים ייחודיים הממוקמים מתחת לעץ.

אפשרות נוספת היא התקנת דק המיועד לאזורים עשירים במים כגון דק לבריכה, לכניסה לאולמות, או לסאונות וחדרי ספא.

דקים אלו עמידים בפני רטיבות, בניגוד לחומרים אחרים להם לא מתאימים אזורים שופעי מים. הדקים זמינים בגוונים וחומרים ידידותיים לסביבה, עם רכיבי התנגדות אופטימאלית לשמנים וקרינה.