מעקה למרפסת – להרגיש את הטבע והנוף

מעקה זכוכית הפך להיות הטרנד החדש היום. יש כאלה שמעוניינים במעקה זכוכית גם בתוך הבית במיוחד לבית בעל סגנון מודרני ויש הרבה שמעוניינים להתקין מעקה זכוכית למרפסת כך שיוכלו ליהנות מהנוף והשקיפות שמעקה זה מעניק. יש מעקות זכוכית שהם מקובעים לבטון, מעקות אלה נפוצים במיוחד בבנייה המודרנית וניתן לראות המון בנינים שיש בהם מעקה זכוכית למרפסת. המראה של מעקה זכוכית הוא אלגנטי למרות הפשטות של הזכוכית. מעקות מזכוכית מקנים שקיפות ופתיחות במבנים פרטיים וציבוריים וכך יש תחושה של שטח גדול יותר. אין חשש לבטיחות כאשר יש מעקה העשוי מזכוכית, מעקות אלה מיוצרות על פי תקן והם אינם מסוכנים.

תמונה של מעקה למרפסתמעקה זכוכית למרפסת – מראה נקי ואלגנטי

פעם עיצוב של מעקות היה למען הבטיחות בלבד, היום פני הדברים השתנו ויש הרבה אנשים שאינם מעוניינים בסורגים מברזל בכל מה שקשור למעקות. כולנו כמעט מעוניינים בהרגשה של פתיחות ולכן מעקה זכוכית למרפסת זה המענה הנכון לרבים מאתנו. המראה של מעקות למרפסת, ניחן בקו נקי ואלגנטי. הזכוכית היום הפכה להיות טרנד בקרב הרבה מאוד מעצבים וניתן לראות אותה בכל מיני חיפויים במטבח באמבט והיום גם במעקות רבים אם בבתים פרטיים או אם בבנייני מגורים. לזכוכית יש תכונות רבות אם הזכוכית היא איכותית היא יכולה להוות לחומר גלם דקורטיבי, היא חזקה, קל לתחזק אותה והיא אינה מתבלה מהר.

מעקה למרפסת בעיצוב מודרני - פסים


השילוב המנצח של מעקות זכוכית ונירוסטה למרפסת

יש הרבה הורים לילדים קטנים שבוחרים להתקין במרפסת מעקות נירוסטה בשילוב של זכוכית. המעקות מורכבים מפלטה ענקית של זכוכית והבסיס של המעקה הוא הנירוסטה. המעקה הזה הוא מושלם, כי כך הילדים מוגנים יותר חשוב כי הזכוכית תהיה מחוסמת ותעמוד בתקן .היתרון במעקות זכוכית למרפסת כאמור, הוא בכך שהמעקות אינן מסתירות את הנוף, אבל מי שיש לו פחד גבהים, כדאי שיחשוב פעמיים...אנשים שאוהבים בניינים בסגנון מודרני, יעדיפו לרכוש דירה שיש בה מעקות זכוכית למרפסת בייחוד כאלה שאינם מוותרים על הנוף. גם בבתים פרטים בהם יש מרפסות, ניתן לראות מעקות מזכוכית.

תמונה של מעקה למרפסת
תמונה של מעקה למרפסת
מעקה מעוצב למרפסת
חשוב לשים לבן לגובה מעקה למרפסת בזמן שיש ילדים בבית
חשוב לשים לבן לגובה מעקה למרפסת בזמן שיש ילדים בבית
מעקה זכוכית למרפסת
מעקה זכוכית למרפסת
מעקה גבוה למרפסת
מעקה גבוה למרפסת
מעקה למרפסת בקומה גבוהה
מעקה למרפסת בקומה גבוהה
מעקה לגג מרפסת של בית פרטי
מעקה נירוסטה למרפסת
מעקה נירוסטה למרפסת
מאיזה פרופיל תרצו את המעקה למרפסת שלכם?
מאיזה פרופיל תרצו את המעקה למרפסת שלכם?
כדאי לשאול את מתקין מעקה המרפסת שלכם באיזה פרופיל הוא יעשה שימוש למעקה שלכם .
מעקה עץ למרפסת שמש
מעקה עץ למרפסת שמש
מעקה עץ