קטלוג תמונות של מעקות למדרגות - ברזל / זכוכית / עץ ואלומיניום


כל סוגי המעקות למדרגות עכשיו באתר המוביל לתחום מעקות פנים ומעקות חוץ - מגוון תמונות ועבודות ברזל של מעקה למדרגות
אנחנו מציגים לכם מעקה מדרגות עם דירוג 5 כוכבים STAR של מעקות לבית


מה בתמונה? מעקה ברזל עם רשת ברזל בצבע לבן - מעקה חיצוני למדרגות חוץ!
מה תמצאו באתר ?

 • מעקות זכוכית למדרגות
 • מעקות ברזל למדרגות עם או בלי חיפוי עץ
 • מעקות אלומיניום למדרגות של טרלידור
 • מעקות זכוכית לבריכה - למען ביטחון ילדכם!
 • מעקות זכוכית במגוון רמות גימור
 • מעקות למדרגות פנים וחוץ
 • תקן למעקות לבית ומעקות חוץ ( לבריכה ולמרפסות )
 • את כל סוגי המעקות , העיצובים והטרנדים החדשים!
 • מעקה קבלנים , חברות המשווקת מעקות ומתקיני מעקים למדרגות חוץ ופנים
מה בתמונה? מעקה מדרגות זכוכית ברמת גימור גבוהה במיוחד! חתיוך הזכוכית עם גרם המדרגות. ללא מאחז יד וזכוכית לא כפולה - אם הזכוכית לא כפולה שימו לב לעובי הזכוכית ותו תקן! חשוב מאוד גם למי שרוצה ביטחון בבית או במקום ציבורי שאחרי על האנשים במתחם או למי שמעוניין לקבל טופס 4!

מעקה זכוכית לבית פרטי

מה עוד תמצאו באתר?
 • מעקות לקבלנים
 • מעקה זול לחדר מדרגות
 • מעקה פנים ומעקה חוץ מעוצבים בשלל צבעים , דוגמאות וסגנונות
 • עבודת נפחות לעיצוב לא שיגרתי של מעקה מדרגות לבית פרטי עם 2 קומות או יותר
 • מאחזי יד ומדרגות 
 • מעקות חוץ
 • מעקות פנים
 • מתקינים וחברות בתחום המעקות למדרגות
מה בתמונה? מעקה ברזל ספירלה בד"כ לעליות גג או קומה שנייה. המעקה בצבע צהוב! לא שיגרתי אבל דבר אחד בטוח שהוא מדהים!מה בתמונה? מעקה ברזל בסטייל!! אין ספק שהמעקה הזה מדהים! מעקה ברזל מידי אומן בצבע שחור.מה בתמונה? מעקה ברזל למדרגות פנים - מעקה פופולרי לבתים פרטיים
מעקה מעוצב למדרגות לבית פרטי
 

מה בתמונה? מעקה זכוכית לבית - היום יותר מתמיד בבתים מודרניים המעקה זכוכית תפס את מקומו.מה בתמונה? מעקה זכוכית - מבט נוסף למעקה זכוכית ברמת גימור מעולה!

 

מה בתמונה? מעקה עץ - טעם כפרי לבית? רוצים את החום של העץ אצלכם בבית? מעקה עץ במגוון צבעים ורמות גימור שונות. בתמונה תראו מעקה עץ בצבע טבעי/לבן!


מה בתמונה? תמונה נוספת של מעקה מדרגות מעץ- הפעם בגוון לבן וונגה למאחז יד.מעקה אלומיניום: האלומיניום הוא חומר איכותי ועמיד, אשר אינו מחליד ועל כן מעקה העשוי מחומר זה יהיה אתכם לאורך שנים, ללא צורך בתיקונים. חסרונו הוא בעלותו היקרה ביחס למעקות אחרים.  
ראו בתמונה מעקה אלומיניום מדהים ביופיו בצבע לבן המותקן על מדרגות עץ בסיבוב - רושם יוקרתי ועשיר לבית פרטי!

 

כאשר רוצים להתקין מעקה למדרגות זכוכית בבית, אי אפשר פשוט לבחור את המעקה שנראה לנו הכי יפה בעין. על פי הדרישות, על מנת שמעקה יהיה תקני ותקבלו אישור להתקין אותו בביתכם, הוא חייב לעמוד בתקן שהוגדר מראש. לכן, בין אם אתם עכשיו בשלבי שיפוץ דירה או בניית בית חדש ויש לכם מדרגות בבית, אתם חייבים לבחור את המעקה אותו תרצו להתקין רק אחרי שוידאתם כי הוא עומד בכל הדרישות. אין ספק כי התקנת מעקה למדרגות מזכוכית הפכה בשנים האחרונות לטרנד עיצובי מוביל, אשר משדרג את נראות החלל בוא הוא נמצא. אבל לפני שממהרים לבצע רכישה יש להבין את הדברים הבאים:

תמונה של מעקה זכוכית - מעקה זכוכית נגד נפילה בדירת סטודיו עם קומה עליונה


מעקה מדרגות ברזל לבית : מעקה עם מאחז יד מעץ בשילוב נירוסטה - אנחנו חשבנו שהוא מאוד מיוחד!


באיזה מקרים צריך להתקין בכלל מעקה ?

קודם כל, היכן שיש מדרגות חובה להתקין מעקה. חדר מדרגות, מרפסות, גגות, או בתוך הבית. בכל מקום אשר יש מדרגות, יש להתקין מעקה שחייב לעמוד בתקן הישראלי.

ממרץ 2010, הועבר תיקון המחייב את כל המעקות לעמוד בתקן 1142. התקן מגדיר את סוג הזכוכית במעקה כזכוכית בטיחות רבודה. העובי המינימלי שלה יהיה לפחות 10 ס"מ. תקן 1099 קובע כי אין לזגג מעקה כאשר השמשה אחוזה בצידה התחתון בלבד.

זכוכית רבודה היא זכוכית טריפלקס – כלומר היא זכוכית עם שלוש שכבות. במקרה של פגיעה או פיצוץ בזכוכית, הסדקים והשברים ישארו דבוקים לחומר הפלסטי אשר מדביק בין השכבות. ככה נמנע מצב בו לאחר ניפוץ הזכוכית, היא מתפזרת לכל עבר. זכוכית רבודה חזקה כמו זכוכית רגילה. היא בטיחותית יותר לשימוש וללא תתנפץ לרסיסים, אבל אין הדבר אומר שהיא עמידה יותר מזכוכית רגילה. ההבדל הוא שהסדקים פשוט ישארו דבוקים.


זכרו, למעקות זכוכית למדרגות, מעבר להיותם פריט עיצובי, יש תפקיד חשוב ביותר. הם כאן קודם כל, בשביל בטחון. לפני המראה ולפני העיצוב, המעקות נועדו לשמש לנו גוף שמונע חלילה תאונות בבית. לכן הקפידו לוודא כי הם עומדים בתקן הנדרש. אי עמידה בתקן היא ליקוי שתהיו חייבים לתקן. אם אין ברצונכם להיכנס לעלויות נוספות, הצטיידו מהתחלה במעקה שעומד בתקן.

מה בתמונה? מעקה זכוכית בשילוב פרופיל נירוסטה היקפי למעקה! מדהים!!


גרם המדרגות אינו מתפקד רק כדרך להגיע לקומות שונות, אלא הוא חלק מנושא התפאורה ועיצוב ביתך. אם אתה בונה גרם מדרגות חדש או משפץ מעקות קיימות, ודא שאתה שוכר סיוע של מתקין מעקות מקצועי על מנת להפוך מעקות זכוכית למדרגות למהממות!

כולנו מכירים את המשפט אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, עם זאת לעתים כאשר מדובר בעיצוב הבית הפרטי שלנו אנו נוטים לשכוח זאת. כאשר מדובר במקדש הפרטי שלנו אשר מהווה את המקום המגן שבו אנו נמצאים במירב שעות היממה דווקא שם אנו שוכחים את הפרטים הקטנים והחשובים של החיים. שינוי עובדה זו הוא אחד הדברים הקלים שניתן לעשות וזאת באמצעות עיצוב מספר נקודות מפתח ברחבי הבית. החדר בבית הדורש את מירב תשומת הלב הוא פעמים רבות חדר האירוח, הלוא הוא סלון הבית. זהו החדר בו אנו מבלים את זמן האיכות הרב ביותר בביתנו והמקום בו אנו מארחים את אורחינו.

הבנו שזה חשוב, אז מה צריך לשנות בסלון?

כאמור אין צורך בשיפוץ הסלון מחדש, אלא בשינוי מספר פרטים קטנים. אולי הפריט העיקרי שנעלם פעמים רבות מעינם של רבים הוא המעקות של מדרגות הבית. אנשים רבים נוטים להתעלם מעיצוב מעקות המדרגות בביתם וזוהי טעות חמורה שאינה לוקחת בחשבון פרט קטן אך אקוטי במראה הבית. מעקות מדרגות איכותי שניכרת השקעה רבה בו יכול לשפר את כלל המראה של סלון הבית, זאת לעומת מעקות מדרגות ישנים ועלובים למראה אשר משפיע על מראהו של כל הבית. מעקות מדרגות איכותיים נותן את אותו הערך המוסף החמקמק שלא ניתן להגדירו במילים ואנו כה זקוקים לו לשם השלמת התמונה העיצובית.

אם בעבר מעקות למדרגות היו נוכחים אך ורק בסרטים הוליוודיים הרי שהיום הם נפוצים בבתים רבים במדינת ישראל בעלי כמה מפלסים. מעקות מדרגות מושקעים הפכו להיות אחד מסמלי הסטטוס של בתים אלו ולא פעם ניתן לראות את ההשקעה הרבה שמוכנים אנשים לתת במעקות המדרגות שלהם.

חשוב לומר כי למעקות המדרגות פן נוסף והוא שאלת הבטיחות. יש לומר כי השקעה בשאלת העיצוב אין משמעה ויתור על עקרונות בטיחותיים, ניתן לקבל את שני הדברים יחד, מעקות מדרגות מדהימים ומעקות מדרגות בטיחותיות מכל הבחינות.

אז איזה אפשרויות בחירה יש למעקות מדרגות?

ההבנה שמעקות המדרגות הפכו לכלי עיצובי מהמדרגה הראשונה הובילה לאין סוף חומרים, סוגים וצורות שמאפשרות לנו להגשים כל חלום עיצובי שאנו רוצים. ניתן למצוא מעקות מדרגות מברזל, מעקות מדרגות מעץ ואף מעקות מדרגות מזכוכית. ניתן למצוא מעקות מדרגות בעלי עיטורים שונים ומגוונים, מעקות מדרגות אשר מותאמים במיוחד לצבע וסוג המדרגות שבבית הלקוח ועוד. אפשרויות המשחק שעומדות בפני הלקוח הן כה רבות ומגוונות כך שבאמת ניתן להגשים כל משאלה שחפצים בה. כמובן שגם בשאלת צבע המעקות ישנן אין סוף אפשרויות והכל תלוי ונקבע לפי רצונותיו של בעל הבית. עם זאת, בכדי להגיע לתוצאה הרצויה, מומלץ לפנות למעצב פנים מומחה אשר יוכל לייעץ באופן המיטבי לגבי סוג מעקות המדרגות הטובות ביותר.

מה בתמונה? מעקה ברזל בצבע לבן - מעקה מעוצב עם סלסולים מידי אומן!

תמיד באופנה

מעקה זכוכית לעולם אינו יוצא מהאופנה. הוא מחזיק מעמד לטווח הארוך ונראה אלגנטי בזכות הגוון השקוף או החלבי שלו, במיוחד כשמדובר בלוחות שלמים של מעקות זכוכית למדרגות. הוסף לאלגנטיות התאמת ריצוף עץ ואתה פשוט לא יכול לטעות.

תמונה של מעקה

התאמת ריצוף עץ למעקה

אתה יכול להתאים את הגוונים השונים של אותו גוון המעקה, באמצעות עיטורי נוי ושרשראות. יש לזכור תמיד כי המטרה של מעקות זכוכית למדרגות היא להחזיק את המעקה ולהציע ביטחון בטיפוס. זכוכית היא עמידה, יציבה ומקסימה, שלא לומר מגדילה את ערך ביתך.


השוואה למעקות אחרים

אתה יכול לבחור מעקה מתכת במקום מעקה זכוכית, המשמש למספר בניינים מודרניים ברחבי העולם. מעקה מתכת מוסיף סוג אחר של חסד, יוקרה ואלגנטיות למדרגות שלך. אך מעקות זכוכית למדרגות מציעות למעשה יותר אפשרויות עיצוב מאשר מתכת או עץ, והוא אינו פחות בטוח ותפקודי.

פופולריות מעקות זכוכית

למעקות זכוכית יש פופולריות הגוברת על מעקות נירוסטה. הם זמינים בעיצובים וגימורים שונים, ואתה יכול לעצב מעקה המתאים למפרט שלך. בשל תכונות האנטי חלודה שלהם, אינך צריך לצבוע אותם בכלל.

היתרון המשמעותי של מעקות זכוכית

ודאי ראית מספר מעקות זכוכית למדרגות במשרדים, בתים או בשדות תעופה. החלק הכי טוב שלהם הוא שהם זמינים בגימורים חלביים וניתנים לשילוב עם עץ או מתכת בהתאם לדרישות עיצוב הפנים שלך.


שילוב זכוכית ופלדה במעקה

אם אתה מחפש עיצוב, שמישות וכן אסתטיקה, אתה יכול אף לבחור מעקות ברזל למדרגות מחומר יצוק. מעקות חישול מאופיינים בתחזוקה קלה וזמינים בדפוסים שונים.

הוסף מעקה מדרגות שובה לביתך עוד היום. בחר מתוך מגוון הסגנונות הישרים או הספירלה, ובקר באתרי המומחים לקבלת רעיונות לעיצובים עם החומרים השונים. זכור שאתה לא יכול לטעות כשעומדות בפניך כל כך הרבה אפשרויות זמינות ברמות מחירים שונות.

טיפים לבחירת מעקה מדרגות לבית 

מעוניינים להתקין מעקה בבית? עולם עשיר של עיצובים מחכה רק לכם. מעקה מנירוסטה, או אולי ברזל? חושבים על מעקה מיוחד מעץ? הכל אפשרי, רק לבקש. לצד העיצוב המתאים לכם, חשוב כמובן לוודא כי המעקה בטיחותי וכי הוא מיוצר מחומרי גלם איכותיים. לפניכם הטיפים המנצחים לבחירת מעקה מדרגות לבית. רוצים לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת מעקה? פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.  

 


בטיחות מעל הכל! 

מעקה מדרגות נועד לאפשר לנו לעלות ולרדת בבטחה במדרגות ביתנו ולמנוע פציעה. על כן, הטיפ החשוב ביותר לבחירת מעקה מדרגות לבית, הוא הבטיחות. ראשית, על המעקה להיות עמיד ועשוי מחומרי גלם איכותיים. שנית, יש לוודא כי המעקה מותאם אישית למדרגות מבחינת הגודל והגובה. כמו כן, יש להקפיד כי המעקה ממשיך לאורך כל שטח המדרגות והוא נגיש לכל בני המשפחה, בפרט בנקודות אשר יש בהן סכנה של נפילה או החלקה.  

מה בתמונה? מעקה בטיחות מברזל למרפסות ודם ליופי!

מעקה בטיחות למרפסת

מה בתמונה? מעקה מדרגות לגלריה בדירת סטודיו - מעקה מעוצב של מעצב על!

מעקה של מעצב על

מה בתמונה? מעקה מפני נפילה לחלון גבוהה! המעקה מעוצב ומוסיף לעיצוב הבית ממבט חוץ.

מעקות לחלונות גבוהים

מעקה זכוכית למרפסות
מעקה זכוכית למרפסות
מעקה זכוכית למדרגות פנים
מעקה זכוכית למדרגות פנים
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית
מעקה זכוכית למדרגות צפות
מעקה זכוכית למדרגות צפות
מעקות זכוכית
מעקה מדרגות מעוצב
מעקה מדרגות מעוצב
מעקה למדרגות מעוצב מברזל
מעקה זכוכית למרפסת
מעקה זכוכית למרפסת
שרטוט של מעקה למדרגות
שרטוט של מעקה למדרגות
אתם יכולים לצייר לכם את המעקה שתמיד חלמתם... ולהפוך אותו למעקה מציאותי בבית שלכם:)
מעקה זכוכית מצד אחד ומצד שני מאחז יד במדרגות בבית פרטי
מעקה זכוכית מצד אחד ומצד שני מאחז יד במדרגות בבית פרטי
מעקה מדרגות זכוכית המותקן בצד אחד של המדרגות ובצד השני תפוס מעקה אחיזה מנירוסטיה
מעקה מדרגות מאלומיניום
מעקה מדרגות מאלומיניום
מעקה אלומיניום מעוצב למדרגות לבית פרטי יוקרתי המעקה מדבר בעד עצמו איזה נוכחות יש למעקה... פשוט מדהיםםםםםםםםםםם!
מעקה זכוכית למרפסת
מעקה זכוכית למרפסת
מעקה זכוכית
מעקה זכוכית
מעקה מדרגות של חברת טרלידור
מעקה מדרגות של חברת טרלידור
מעקה
מעקה
מעקה חוץ מעוצב
כמו נסיכה מן האגדות היורדת בגרם המדרגות
כמו נסיכה מן האגדות היורדת בגרם המדרגות
מי מאיתנו אינו מכיר את התמונה של הנסיכה מן האגדות או השחקנית היפהפייה בסרט היורדת לאט לאט בגרם המדרגות כאשר ידה הענוגה מרחפת על פני מעקה המדרגות בדרכה אל בחיר ליבה הנסיך..
מגוון דוגמאות והמלצות
מגוון דוגמאות והמלצות
מגוון דוגמאות והמלצות על יצרנים ומפעלים של מעקות למדרגות פנים וחוץ - תוכלו לקבל השראה להתקנת המעקה מדרגות אצלכם בבית ...צוות האתר שמח לעזור לכם בבחירת המעקה מבחינה עיצובית , המלצות וטריינדים חדשים!
צורך בטיחותי אשר הפך לאלמנט עיצובי
צורך בטיחותי אשר הפך לאלמנט עיצובי
מעקות למדרגות הם אומנם צורך בטיחותי בבית למניעת נפילה מן המדרגות והם בבחינת הכרח בעת התקנת מדרגות בבית, אך מעקות למדרגות יכולים לשמש כפריט עיצובי מרהיב, בעל אמירה, המתאים ומשדרג את כל סגנון העיצוב והאסתטיקה בבית.
מעקות למדרגות באים במגוון רחב של אפשרויות, סוגים, חומרי גלם שונים ובמבחר גדול של עיצובים
מעקות למדרגות באים במגוון רחב של אפשרויות, סוגים, חומרי גלם שונים ובמבחר גדול של עיצובים
אלומיניום ליצירתיות ואמירה מסוגננת
אלומיניום ליצירתיות ואמירה מסוגננת
מעקות למדרגות מאלומיניום יאפשרו ליצירתיים מביניכם לבחור מעקות למדרגות עם שלל סלסולים, ערבסקות ועיצובים למעקות למדרגות, בסגנון עתיק, כפרי וברוח של טירה מן האגדות.
פונקציונאליות ואסתטיקה
פונקציונאליות ואסתטיקה
מעקות למדרגות מעבר להיותם פריט בטיחותי והכרחי בכל דגם מדרגות מהווים גם כפריט עיצובי אשר ניתן להפיק באמצעותו אמירה של סגנון, אשר כל כולה אומרת לייף סטייל, איכות חיים, יוקרה ואקסקלוסיביות.
לחיות כמו שחקן בסרט:
לחיות כמו שחקן בסרט:
ישנו מגוון עצום של מעקות למדרגות, ממעקות למדרגות מסוג אלומיניום או מתכות אחרות ליצירת מראה מסוגנן עתיק וכפרי. מעקות מזכוכית לשדרוג החלל ולאמירה עיצובית מודרנית נקייה ומתוחכמת ועוד סגנונות רבים ומגוונים של מעקות למדרגות. בחרו מעקות למדרגות בסגנון שיתאים לכם, כדי שגם את או אתה תוכלו לרדת בגרם המדרגות באותו הסטייל והסגנון כמו השחקנים בסרט או הנסיכים והנסיכות באגדה.
מדוע אנו מתקינים מעקי מדרגות?
מדוע אנו מתקינים מעקי מדרגות?
למרות שהכוונה המקורית בהתקנה של מעקי מדרגות בבתים פרטיים, בנייני מגורים ובתי עסק הייתה בטיחותית, כיום תעשיית מעקי המדרגות התרחבה והפכה לצומת בין בטיחות, אופנה ואמנות.
מאחזי יד למדרגות
מאחזי יד למדרגות
קלאסי או מודרני?
קלאסי או מודרני?
שיקול נוסף בבחירת חומרי גלם קשור לסגנון עיצוב מעקה המדרגות. כך למשל, לצורך מראה ישר וקלאסי מומלץ להשתמש בחומר כגון עץ אשר יכול להקנות לחלל אווירה מעט יותר חמימה. לעומת זאת, בבחירת דגם מודרני וחדשני מקובל להשתמש בחומרי גלם כגון זכוכית או אלומיניום.
כיצד לתמחר מעקה מדרגות?
כיצד לתמחר מעקה מדרגות?
בשל מגוון חומרי הגלם והעיצובים הקיימים בשוק, תמצאו מגוון של הצעות מחיר. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר על הפרויקט ולבחון היטב מה הצעת המחיר כוללת. ככל שהמעקה סטנדרטי יותר ועשוי מחומרי גלם זולים יותר כך השקעתכם הכספית תהיה נמוכה יותר. מעקה מדרגות מברזל, למשל, יהיה יותר זול ממעקה זכוכית. טווח המחירים למטר מרובע מתחיל מ- 900 ש"ח ויכול להגיע אף ל- 3000 ₪ למטר מרובע כשמדובר במעקה בעיצובי אישי.
תקן למעקות זכוכית - האם קיים דבר כזה ? יצאנו לבדוק!
תקן למעקות זכוכית - האם קיים דבר כזה ? יצאנו לבדוק!
מעקות למדרגות מזכוכית הן מראה שנהיה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות בגלל יתרונות רבים שיש להן, מבחינת היחס האופטימלי שהן מספקות בין בטיחות לאסתטיקה. עם זאת, לפני שניגשים להתקין מעקה מסוג זה, יש לבדוק היטב שהוא עומד בתו התקן למעקות זכוכית. את המעקה בתמונה ניתן להשיג בחברת בטרלידור
תקן למעקות : חסרונות
תקן למעקות : חסרונות
חסרונות התקן החדש הן, בין היתר, המספר המצומצם בארץ של מפעלי זכוכית אשר מייצרים זכוכית מחוסמת רבודה. דבר הגורם להיעדר תחרות ולכן לעליית מחירים גבוהה יחסית לזכוכית מונוליטית. כמו כן, בארץ הציוד לייצור זכוכית רבודה בגימור יפה, אחיד ומושלם, לוקה בחסר, דבר הפוגם במראה הסופי של מעקה הזכוכית. לבסוף, זמני האספקה של זכוכית רבודה הינם ארוכים יחסית ומסורבלים.
קיימים מספר דגמים של מעקות זכוכית:
קיימים מספר דגמים של מעקות זכוכית:
מעקה זכוכית בעובי 15-19 מ"מ, שקועה בפרופיל U ברזל, אשר נמצאת בקו 0 עם הרצפה. מעקה זכוכית בעובי 15-19 מ"מ, בעלת כפתורי נירוסטה דקורטיביים, עדיף בתוצרת ישראלית. המחברים של מעקה זה קדוחים בצידן החיצוני של המדרגות, כאשר הם מחברים בין הזכוכית לקיר. הזכוכית מחפה את החלק התחתון של גרם המדרגות. הזכוכית בעובי 15-19 יכולה להוות גם מאחז, כך שאין צורך להוסיף מאחז יד. מעקות למדרגות מסוג זה אף יכולות להגדיל את המרחב במדרגות בכך שהוא מורחק מדופן המדרגות על ידי מחברי הנירוסטה
מעקות למדרגות עשויות נירוסטה מילואה זכוכית, בעל עמודי נירוסטה (בחתך עגול, מרובע או מלבני) עם חבקי זכ
מעקות למדרגות עשויות נירוסטה מילואה זכוכית, בעל עמודי נירוסטה (בחתך עגול, מרובע או מלבני) עם חבקי זכ
מעקה זכוכית עם עמודי נירוסטה מילואה זכוכית, בעובי 12 מ"מ, עם קדחים וכפתורי נירוסטה דקורטיביים, גם כן
מעקה זכוכית עם עמודי נירוסטה מילואה זכוכית, בעובי 12 מ"מ, עם קדחים וכפתורי נירוסטה דקורטיביים, גם כן
מעקות זכוכית למדרגות - מה בודקים לפני שפונים לבעל מקצוע?
מעקות זכוכית למדרגות - מה בודקים לפני שפונים לבעל מקצוע?
אם אתם מעוניינים להזמין מעקה זכוכית למדרגות, ישנם מספר דברים שאתם רוצים לבחון לפני כן, ובראש ובראשונה את מידת ההתאמה של מעקה זה לעיצוב הבית. למעשה, מעקה זכוכית הוא מעקה שיכול להתאים לכל בית, ולכל עיצוב פשוט מכיוון שהנוכחות שלו היא מאוד מדודה ו"ידידותית" לסביבת העיצוב. כך למשל, אם תתקינו מעקה עץ העשוי פלטה אחת מלאה, המעקה יהפוך למעין מסך בעל נוכחות חריגה, שאף יוצר תחושה של הקטנת החלל. לעומת זאת, זכוכית היא שקופה לחלוטין, ולמעשה בלתי נראית מבחינת ההשפעה על תפיסת גודל החלל.
בחירת איש המקצוע
בחירת איש המקצוע
לאחר שיש בידיכם את התמונה המלאה של מעקה הזכוכית הנדרש לכם, תוכלו לגשת לאיש מקצוע ולברר האם אותו איש מקצוע אוחז בכל היכולות על מנת לספק לכם את העיצוב הנדרש. כמו כן, אתם רוצים להקדיש מעט זמן לבחירת איש המקצוע, ובהיבט זה המלצות מחברים, בני משפחה או מעצב מקצועי, יכולות מאוד לסייע לכם.
מעקות זכוכית למדרגות
מעקות זכוכית למדרגות
מעקות אלו הפכו להיות פופולריות ומבוקשות עד מאוד בשנים האחרונות, הדרישה להתקנה של מעקות זכוכית שהייתה קיימת רק בבתי מלון, בריכות ציבוריות וספא, התרחבה והפכה גם לנחלתם של בעלי הבתים הפרטיים ובעלי העסקים השונים. עם העלייה הרבה בדרישה לייצור והתקנה של מעקות למדרגות מזכוכית גדלו אפשרויות העיצוב הרבות, גדל המגוון הרחב וירד טווח המחירים. כך שהגדילה בביקוש בתחום זה הטיבה גם עם היצרנים שנהנים מהזמנות רבות וגם עם הלקוחות שנהנים ממחירים משתלמים (הודות לתחרות הבריאה בתחום). סיבה עיקרית ומשמעותית לדרישה הרבה למעקות זכוכית היא כמובן העיצוב, עיצוב נקי ויפה של מעקה מרהיב עם מראה יוקרתי ואיכותי הוא זה שמושך רוכשים רבים לבחור במעקות מסוג זה. יתרה מכך חשוב לציין כי ישנם יתרונות נוספים וברורים למעקות אלו באופן בלעדי והם : - נוחות ועמידות – כל כך קל ונוח לנקות ולתחזק מעקות זכוכית למדרגות, המעקות ניתנות לניקוי קל בעזרת מטלית וחומר ניקוי ואינן דורשות אחזקה מיוחדת ויקרה - הבטחת בטיחות – בשל העובדה כי את ממעקות אלו לא ניתן לצאת (אין רווחים) אלו המעקות הבטיחותיות ביותר.
ממש כמו שמשת הרכב שלכם, ויותר
ממש כמו שמשת הרכב שלכם, ויותר
המדובר ביריעת פולימר המוצמדת בחום אל הזכוכית והופכת להיות חלק ממנה. יריעה זו משמשת למספר מטרות לרבות ספיגה של עוצמת המכה, שכבת מגן מפני שבירה, הכלה של שברים במידה ואכן נוצר שבר, ומניעה של התפשטות השבר ברחבי הזכוכית. למעשה, זכוכית כזאת נמצאת לפניכם בכל יום, כאשר אתם נוהגים ברכב. שמשת הרכב הקדמית שלכם היא זכוכית העטופה ביריעת פולימר המשמשת לה כשכבת מגן יעילה ואפקטיבית מאוד. זכוכית דו או תלת שכבתית למקסימום חוזק מבני אם תשליכו אבן על שמשת הרכב הקדמית, זו תצטרך להיות אבן גדולה למדי הנזרקת בעוצמה רבה, על מנת ששמשת הרכב אכן תישבר, וגם אם ייווצר שבר, השבר יהיה מאוד נקודתי, לא יתפשט בזכוכית, והתוצאה תהיה פשוט חור בזכוכית בהתאם לגודל האבן. את אותה טכנולוגיה מיישמים כיום גם בתחום של מעקות זכוכית למרפסת, ובתחום זה מקפידים גם על שימוש בזכוכית דו או תלת שכבתית כדי לייצר מקסימום הגנה וחוזק מבני.
מעקות זכוכית למרפסות - הם זה בטוח ?
מעקות זכוכית למרפסות - הם זה בטוח ?
התשובה היא בהחלט כן. כאשר שומעים את המונח מעקות זכוכית למרפסת, והתמונה של מעקה אפשרי כזה עולה בראש, המחשבה הראשונה היא שמדובר בפריט מאוד לא בטוח, שכן הזכוכית היא חומר שביר מאוד, ומעקה המרפסת אמור לספק רמה גבוהה של בטיחות על מנת למנוע נפילות של ילדים קטנים ואפילו אנשים בוגרים מהמרפסת. יחד עם זאת, כיום קיימות הטכנולוגיות המאפשרות להפוך את הזכוכית לחומר חזק מאוד ועמיד מאוד המספק לכם רמת בטיחות זהה לכל מעקה מתכתי אחר. זכוכית בעלת שכבת מגן פולימרית זכוכית העומדת בפני עצמה הוא פריט שביר מאוד, רגיש מאוד, וגם מאוד לא בטיחותי בהצבה במרפסת או בכל יישום אחר ברחבי הבית. יחד עם זאת, אם תיקחו את אותה זכוכית ותוסיפו לה שכבה נוספת של זכוכית, ואת שתי אלה יחד תעטפו ביריעה פולימרית חזקה ועמידה, תוכלו לקבל מכלול בעל חוזק מבני גבוה מאוד, שגם אם אינו משתווה לזה של מתכת ברזל או אלומיניום, בהחלט מספק לכם את החוזק המבני הנדרש כדי ליצור מעקות זכוכית למרפסות.
מעקות אלומיניום
מעקות אלומיניום
תחום המעקות הינו תחום המגלם בתוכו תצורות מבניות חדשות ומיוחדות. אם הזמן, ניסו מעצבי המעקות למצוא חידושים אשר יניבו להם אופק חדש, אלמנטים מרשימים, אשר יביאו לקוחות חדשים לצפות ולבסוף אף לקנות את מרכולתם. מדוע להשתמש עם מעקות אלומיניום ? חומר האלומיניום, הינו מוצר אשר קל מאוד לעבוד בעזרתו ולעצב אותו. על כן הוא מאוד נוח לעיבוד. הציפוי העשוי אלומיניום למעשה תוחם את הזכוכית אשר בתוך המעקות בד"כ. ומעניק לו ולנו תחושת הגנה בעת עלייה וירידה במדרגות. מעקות אלומיניום הן מוצר הנותן אפשרות ניקיון בצורה חלקה יותר מאשר מעקות מסוגי חומרים שונים (כמו עץ). משום שהאלומיניום הינו חומר נוח לליטוש ולכן חלק יותר מהעץ הפחות נוח לניקוי. לבסוף, היתרון הבולט במעקות העשויים אלומיניום גלום בכך שהן נוחות מאוד עבור הליטוש המדויק, מה שמעניק למעצב ולבונה את המוצר הספציפי אותו ראה ושרטט בדמיונו. לכן הלקוחות אשר בונים בעזרתו מרוצים מאוד, ורואים בו את החומר המשולם לבניית המעקה אותו הם רוצים. מעקות אלומיניום וסוגי הבתים רבים הם סוגי הבתים הנבנים כיום. מסגנון כפרי, ועד סגנון מודרני – הסקאלה של העיצוב לעולם אינה ספציפית, ומשתנה מבית לבית. מעקות אלומיניום יודעות לתת את התחושה המתאימה לנו בכל בית שהוא. כלומר, ניתן כיום לבנות את המעקה באווירה ובתחושה אותה אנו מעוניינים להציג לאורחים הבאים לאינו הביתה. הליטוש והגימור המיוחדים של מעקות אלומיניום, מביא לתצורה מושלמת ומיוחדת מאוד בביתנו. לסיכומו של דבר – ראינו כי סוג המעקה נמדד באיכות החומר, וביכולת העבודה עמו. באם החומר נוח כמו במקרה זה – המעקה שלנו יהיה ברמה גבוהה מאוד!
מעקות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות להיות מוצר מתבקש ונפוץ בקרב המעקות למדרגות.
מעקות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות להיות מוצר מתבקש ונפוץ בקרב המעקות למדרגות.
מעקות אלומיניום הן הפתרון האידאלי לתיחום איכותי ועמיד בשילוב עיצוב מרהיב ובעל נוכחות רבה גם יחד, הדרישה למעקות אלומיניום הולכת וגוברת עם כניסת הדגמים החדשים לשוק ועם השינויים והשיפורים בייצור המעקות אלומיניום. ניתן לראות כי כל מעצבי החוץ ומעצבי הדירות הרבים בארץ ובעולם בוחרים להשתמש בגדרות ומעקות אלומיניום לצורך מתן מענה בטיחותי ובטחוני לבתים פרטיים, משרדים, עסקים ואף בנייני מגורים יוקרתיים.
מעקה נירוסטה
מעקה נירוסטה
השימוש במעקות אלומיניום הפך מתבקש ונפוץ מכמה סיבות עיקריות וחשובות, והן :
השימוש במעקות אלומיניום הפך מתבקש ונפוץ מכמה סיבות עיקריות וחשובות, והן :
משקל – משקל האלומיניום הינו משקל קל ועל כן נוחות השימוש בו לצורך התקנתו הינה פשוטה עד מאוד ואינה מסובכת כלל. חוזק – תכונה ייחודית למעקות אלומיניום איכותיים היא החוזק הרב של קורות האלומיניום המשולבים בהן, יחסית לשלל חומרי הגלם מהם מיצרים מעקות בטיחות, האלומיניום הוא חומר חזק ואמין בעמידותו נוח לעיצובים – חומר האלומיניום הינו חומר נוח לעבודה ועם זאת הוא נמצא כחומר גמיש, אשר ממנו ניתן ליצור עיצובים רבים ושונים. עמידות – חומר האלומיניום אינו חומר עדין ואינו נוטה לקבל קורוזיה או שמא חלודה (בשל מגע עם מים וגשמים), על כן מהווה חומר זה פתרון עמיד במיוחד ומשתלם במיוחד (אינו דורש תחזוקה יקרה ). האלומיניום אינו רגיש לפגעי מזג האוויר כמו מתכות אחרות כך שאין בעיה של קורוזיה או חלודה ואין צורך לתחזק אותו באופן קבוע. האלומיניום מאפשר גם צביעה במבחר גדול של צבעים.
מעקות ברזל
מעקות ברזל
בעבר היה נהוג לחשוב כי מעקות ברזל הינם מעקות אשר עוצבו למטרה ספציפית, אשר נועדה לשרת סוג אוכלוסייה אחד. לאנשים עשירים בבתים פרטיים. כיום, הדבר הפך יותר ויותר נפוץ. עם השנים, אנו עדים לתופעה מתרחבת של שימוש מעקות בבתים ברחבי הארץ. מעקות מסוג זה מחייבות את בעל הבית, או הקבלן אשר בונה בעזרתן- להשתמש בתקן בטיחות מעוגן בחוק. הברזל הוא חומר חזק, חומר עמיד, וכיום- גם מעוצב. שימוש בנייה באמצעות הברזל מהווה תפנית מחשיבת העבר, והוא נפוץ בעיקר בבתים עם לוק עיצובי מודרני בעיקר.
מדוע להשתמש עם מעקות ברזל ?
מדוע להשתמש עם מעקות ברזל ?
היתרונות המשמעותיים של מעקות ברזל הוא בעצם ביכולות העיצוב שלהם. הברזל, הניתן לריתוך בכל צורה, משמש את בעל הבית בחשיבה עיצובית בבואו לתכנן את גרם המדרגות או את האזור המיועד. המעקה יכול להיות תלוי, או מונח מהמדרגה ומעליה. כיום, השימוש החוזר עם מעקות ברזל נותן אותותיו באמנות העיצוב. המעקה יכול לבוא כצורה מלבנית, כפסים ישרים, או כספירלה מעוגלת. מעקה הברזל אם כך יהיה מושך עין בכל צורה אשר תרצו. יתרון נוסף לשימוש באמצעות מעקות אלו הוא שהן קלות מאוד לניקוי וחיטוי. הברזל הוא חומר שלא נראים בו כתמים לרוב, מעצם היותו מחוספס ובצבעים כהים. החומר קל לניקוי וייבוש מהיר, ובכך חוסך רכישת חומרי ניקוי מיוחדים עבורו.
חסרונותיהם של מעקות ברזל
חסרונותיהם של מעקות ברזל
לצד היתרון הגדול של מעקות ברזל – קיימים גם חסרונות. החיסרון הבולט הוא המחיר. השימוש בברזל בתחום מעקות גובה את מחירו. לכן כיום אנו מוצאים יותר ויותר מעקות ברזל בבתים השייכים למעמד האמיד יותר. למרות זאת, שימוש במעקות ברזל הוא תחום חם כיום בתחום המעקות בכלל ומומלץ לכל מי שרוצה שהבית שלו יתמלא באופי ייחודי ויפיח אנרגיה מיוחדת בבית
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית
מהו היתרון בשימוש מעקות זכוכית ? היתרון המרכזי והברור בשימוש בזכוכית בעת יציקת מעקה בבית הוא היופי שלהם. המעקה המורכב זכוכית משדר יוקרה שאין כדוגמתה. היכולת "לראות מבעד לקיר" בעוד ישנה חסימה והפרדה, הנצנוץ של הזכוכית – כל אלו נותנים טון וטאצ' עיצובי מרשים. נוכל לראות מעקות זכוכית לרוב בבתים פרטיים של אנשים עשירים יותר, או במשרדי חברות, בחדרי ישיבות ועוד. הגימור והטכנולוגיה של היום מאפשרים לנו לבנות מעקות זכוכית בצורה חלקה מאוד, עם כמה שפחות התלות בחיפוי החיבורים בין החומרים השונים. במעקות אלו לא ניתן להתיר את החיבורים ואת ההברגות אשר נעשות בסוגים שונים של מעקות. הזכוכית שקופה, ולכן אין להתחמק מ"הלכלוך" אשר בחיבור החלקים השונים של המעקה. לכן, קיימת טכנולוגיה חכמה כיום הנותנת לנו מראה נקי וקו אחיד ורציף בין כל חלק וחלק של מעקות זכוכית של חברה מומלצת. מעקה זכוכית האם קיים חיסרון במעקות זכוכית ? שוב, אם הזכרנו את המקומות העיקריים בהם ניתן למצוא כיום מעקות מסוג זה, נוכל להסיק שהן יקרות מנשוא. הזכוכית היא חומר יקר, אשר הפקת אלמנט עיצובי ממנה דורש זמן, עבודת יד, ובדיקה דקדקנית. לכן , אם ברשותכם ממון ותקציב לצורך הפרויקט – מעקות זכוכית לא תאכזבנה אתכם. תגלו עולם קסום ויוקרתי של סוג מעקה עבורכם.
ישנם כמה סוגים שונים של מעקות בריכה
ישנם כמה סוגים שונים של מעקות בריכה
מעקות זכוכית יצוקות, מעקות זכוכית על עמודי נירוסטה, מעקות זכוכית מעוגלים, מעקות זכוכית על עמודי אלומיניום, ומעקות אלומיניום לבריכה. כל האפשרויות האלה יכולות לתת לבריכה מראה יוקרתי, איכותי ונקי, מבלי לפגום בבטיחות שלה. מדובר בעיצוב קלאסי, בעל קווים נקיים, מסודרים ושקופים, המשתלב באופן המיטבי ביותר עם מראה הבריכה עצמה. מחיר בשנים האחרונות אפשר לראות יותר ויותר בריכות בחצר בבתים פרטיים, או במוסדות קטנים המציעים שירותי בריכה במסגרת פעילותם, כמו למשל שירותי ספא, מלונות, צימרים, וכדומה. בהתאם לכך, גדל הצורך שבהתקנת מעקות בריכה, ואיתו גם תחום ייצור המעקות – חברות המייצרות את הזכוכית למעקות בריכה, ומתקינים של מעקות בריכה. לפיכך, מחיר המעקות ירד, ההיצע גדל, והאפשרויות לבחירה נהיו גדולות יותר. המחירים משתנים מחברה לחברה, אולם בכל מקרה יש לשים לב כי המעקות עומדים בתקנים הישראליים, וכי המתקינים הינם מקצועיים, אחראים ומכירים את התחום ואת התקנים. עדיף בהרבה להזמין מתקין מקצועי מאשר לבצע התקנה עצמאית. רק חברה מקצועית המספקת מעקות בריכה על פי תוי התקן, יכולה להבטיח אחריות, עמידות ואיכות. שבירה של זכוכית המעקה או נזק העלול להיגרם לה בעקבות התקנה עצמאית, לא יהיו מבוטחים על ידי החברה המייצרת את מעקות הזכוכית לבריכה.
מעקה מדרגות לא שיגרתי
מעקה מדרגות לא שיגרתי
רעיון עיצובי מהמם כחלק ממעקה מדרגות
מעקה מדרגות מעוצב
מעקה מדרגות מעוצב
מעקה מדרגות בגוון לבן עם אחיזה מעץ
מעקה מדרגות בגוון לבן עם אחיזה מעץ
מעקה מדרגות ברזל עם מדרגות ברזל בעיצוב לפי דרישת המעצב
מעקה מדרגות ברזל עם מדרגות ברזל בעיצוב לפי דרישת המעצב
מדרגות ומעקה מדרגות לעליית גג
מדרגות ומעקה מדרגות לעליית גג
מעקה מדרגות מאלומיניום
מעקה מדרגות מאלומיניום
מעקה נירוסטה
מעקה נירוסטה
מעקה אלומיניום עם אחיזה ליד מעץ
מעקה אלומיניום עם אחיזה ליד מעץ
מעקה מדרגות מעוצב בגוון שחור
מעקה חוץ
מעקה חוץ
מעקה בטיחות למדרגות המתאים מדרגות חוץ.
עיצוב הבית בעזרת זכוכית
עיצוב הבית בעזרת זכוכית
עיצוב הבית באמצעות הצבת הדגש על פריט עיצוב אחד המהווה השפעה ייחודית, הוא משימה מורכבת. התקנת מעקות זכוכית בבית, על המדרגות או המרפסות מהווה השפעת עיצוב מיוחדת. האם אתה מעוניין בעיצוב הבית בעזרת זכוכית בסגנון רטרו? או שאתה נוטה יותר לכיוון מודרני? צור קשר עם המומחים באתר על מנת לקבל דוגמאות לעיצוב נצחי באמצעות שימוש בזכוכית. סמוך על המילה שלנו, והתבונן סביב. האם מצאת באתר סגנון עיצוב שהותיר עליך רושם עם קווים נקיים ומודרניים? רוב הסיכויים הם שתמצא שימוש בעיצוב הבית בעזרת זכוכית, בהתאמה מושלמת לכל סגנון. בדוק את גלריית התמונות שלנו, המכילה עבודות מיצג ברמת זכוכית מאירה ועדכנית לכל חלל, בתמורה להשקעה כספית של מחיר יקר, אך נצחי. שימוש בזכוכית לעיצוב הבית אלו הם חלק מהיישומים של מעקות זכוכית, אותם עליך לשקול בעיצוב הבית, כולל היתרונות. * ניתן לעצב את הבית עם מעקות זכוכית למדרגות. * זכוכית מוסיפה תחושה מודרנית. * היא מספקת בטיחות וביטחון. * מעקות זכוכית מתאימים גם לדק בגינה. * הם משפרים את החלק החיצוני של הבית. * ניתן להשתמש באור הטבעי החודר מהחלונות, מבלי לחסום אותו. * מעקות זכוכית למדרגות משפרים את המדרגות, מבלי להשקיע בתוספת עיצוב מיוחדת. * זכוכית מאפשרת נקודת תצפית יפה על כל חלל או נוף. * עיצוב פנים עם מעקות זכוכית יוצר רגש של אור ומרחב. * זכוכית מתאימה במיוחד לשטחי לופט פתוחים או חשופים. * היא יוצרת מחסום פיסי וחלוקה אטרקטיבית לשטחי הבית. * מעקות זכוכית מתאימים גם לחללים קטנים. עיצוב ייחודי המילה "שקוף" קשורה למושגים כמו "פתוח" ו"ברור". זכוכית מספקת תחושת מרחב בסגנון אפשרויות שאינן מוגבלות. מאפיינים אלו מתאפשרים עם עיצוב הבית בעזרת מעקות זכוכית שקופים. כל המעקה מיוצר מזכוכית, בעיצובים שזכו להכרה רחבה מצד מעצבים ואדריכלים. בעלי בתים רבים מעריכים את שקיפות המעקה בשל המראה הבולט שלו. זוהי אפשרות מצוינת ללוות מדרגות בבתים פרטיים או בפנטהאוז. ניתן לבנות מעקות זכוכית למדרגות העומדים בכל הקודים והתקנים, ומאפשרים להם להיות בשימוש בכל מקום. בנוסף, הזכוכית משתלבת יפה עם עץ, פלדה קלה ונירוסטה. שילוב מעקות שקופים עם חומרים אחרים מעניקים מראה מלוטש, אמנם במחיר גבוה, אך עם ערך בלתי יסולא בפז.
מעקות עץ
מעקות עץ
יאללה חברים, הגיע הזמן לצאת למסע קטן במסלול הזיכרונות, עד לרגע בו קנית את הבית שלך, לפני שנים, והכניסה נראתה דהויה וחסרת חיים. הדבר הראשון שעשית היה לבחור מבין מגוון מעקות עץ הקיימים, אותם התקנת זמן קצר לאחר שעברת לגור בבית החדש. איך לבחור ולהתקין מעקה? היו לך כל כך הרבה שאלות אודות האופן בו ניתן להחליף מעקות ברזל במעקות עץ, וסוף סוף מצאת מתקין מעקות שביצע את העבודה עבורך. זה היה שינוי פשוט במחיר זול עם השפעה משמעותית על שדרוג עיצוב הפנים של הבית! פרויקט בחירת והתקנת מעקות עץ מתחלק לשניים: 1. בחירת גוון המעקה. 2. הוספת והתקנת המעקה. ראשית, הערת אזהרה. יצירת מעקות עץ חדשים היא תהליך הכרוך בהבנה מקצועית. אתה לא יכול לשחק ב'נדמה לי' כשאתה מתקין את המעקה החדש שלך, אחרת התוצאה תהיה קורת עץ אחת בודדת, וקריסה מוחלטת של כל המעקה. החומרים להם אתה זקוק מעקות עץ הם בטוחים, יפים וקסומים. לאחר שבחרת את הגוון המתאים, הצעד החכם הבא הוא להתקין בבטחה את המעקה. הציוד לו אתה זקוק כולל: כפפות. כן. אתה זקוק להן. על החתום: אימא שלך. צבע עץ. התייעץ עם המוכר בחנות לגבי הגוון המתאים לסגנון עיצוב הפנים ולרמת המחיר התואמת את התקציב שלך. מעקות עץ ניתנים לצביעה בחומרים מיוחדים, ובדרך כלל תקבל המלצה להשתמש בפוליאוריתן. צמר פלדה או נייר זכוכית. לשיוף בעבודת הגימור. מכחול או מברשת קצף. גם מברשת ישנה תהיה מושלמת. ספירט. לחיטוי העץ לפני הצביעה. מגבות נייר או מטליות בד. כדי שלא תלכלך את כל הסביבה. כל המוצרים האלו ניתנים להשגה במחירי מבצעים בחנויות כלי עבודה. התקנת המעקה מעקות עץ לבנים מוסיפים סגנון לעיצוב הפנים ומרחיבים את החלל. אחוז ביד אחת בצד העליון של המעקה, וביד השנייה אחוז את החלק התחתון. סובב את המעקה עד למיקום הרצוי, והברג אותו עם מסמרים. בשלב הבא קבע אותו עם מקדחה ופטיש. היזהר שלא לשבור את המעקה. ברגע שהתקנת את המעקה, ודא שכל החורים מוברגים היטב, ושלא קיימים מסמרים רופפים. אם כן, רק הברג אותם חזק יותר. הגנת הקירות והרצפה השתמש במטליות או מגבות נייר כדי לכסות את הקירות לצידם מותקן המעקה, כך שלא תכתים אותם. התקנת מעקות אץ כרוכה בהגנה על הרצפות והימנעות מבלגן. לכן יש להתאזר בסבלנות במהלך עבודות ההכנה. עבודת הגימור יוצקים את הצבע הנבחר לתוך מיכל מתכת ומברישים את כל המעקה. מכיוון שהתקנת מעקות עץ היא פרויקט מורכב, אל תעמיד פנים שרפרוף מברשת מרוחה בצבע דבש מעניקה לך מעקה מושלם. צבע היטב את המעקה עד שהוא ייראה כאילו מתקין מעקות מקצועי ביצע את העבודה עבורך. לאחר שמרחת את כל הצבע על המעקה החשוף, הנח לו להתייבש במשך חצי שעה עד יממה. לאחר כחמש שעות, המעקה יקבל את הגוון הטבעי שלו.
מעקות נירוסטה
מעקות נירוסטה
מעקה מדרגות רופף או פגום עלול לגרוע מהיופי הכללי של הבית, ומהווה גם מפגע בטיחותי. אם יש לך עסק עם מעקה פגום, או שאתה פשוט רוצה לעדכן לסגנון חדש, קח את הזמן הדרוש להסרת המעקה הישן טרם התקנת המעקה החדש. עבור התקנה חיצונית, מעקות נירוסטה או פלדה מגולוונת מבטיחים התקנת מעקה חדש, יפה ועמיד. הציוד הדרוש * מסור. * משקפי בטיחות. * תערובת בטון. * מים. * דלי. * סכין מריחת בטון. * עפרון. * מעקה אותו בחרת ממגוון מעקות נירוסטה. * עזרת בן משפחה או חבר. * חוברת הדרכה. * קשר עם איש מקצוע אותו תוכל למצוא באתר אלומינה, לקבלת ייעוץ. התקנת המחברים לתמיכת המעקה באמצעות מקדח בנייה. חזור על תהליך זה כדי להסיר מחברי עיגון מעקה לקיר ביתך. השתמש במסור בעל להב חיתוך מתכת לחיתוך דרך בסיס רגל התמיכה ממתכת. בשלב זה, יש להרכיב משקפי בטיחות על מנת להגן על העיניים, כפי שמתבקש במהלך עבודה על התקנת מעקות נירוסטה. יש ללחוץ לחיצה ארוכה על הלהב במפרק, במקום בו כל רגל תמיכה פוגשת את הקורות. ערבב חומרי בטון עם מים בהתאם להוראות האריזה. בעזרת סכין מריחה, החל את החומר על הקורות המחוברות למדרגות. אפשר לחומר להתייבש לחלוטין לפני שתמשיך בעבודה. בקש עזרה. התקנת מעקות נירוסטה אינה עבודה לאדם אחד. לכן בקש בן משפחה או חבר שיסייעו לך בהתקנת המעקה החדש על המדרגות. לאחר שהמעקה מותקן במקומו, יש לייצב אותו באמצעות סימון בעיפרון כל מיקומי החורים על הבטון מתחת. הנח את המעקה בצד באופן זמני. הרכב משקפי בטיחות לקדיחת החורים במיקומים שסימנת. השתמש לפעולה זו בחוברת הוראות בנייה. החורים צריכים להיות רק מעט רחוקים יותר מהמחברים המצורפים למעקה שלך. התקן את המעקה. קבע את המעקה על המדרגות, ולהתקנת המחברים השתמש במקדח. הנח את המעקה החדש שלך במקומו, כך שיכסה את כל החורים שקדחת על המדרגות. המעקה צריך להיות מותקן במרחק של שני סנטימטרים לפחות מקצה המדרגות. מעקות נירוסטה חדשים פשוטים להתקנה, ואם אינך מסתדר עם התהליך, מומלץ למלא את פרטיך באתר אלומינה על מנת להזמין איש מקצוע שיתקין עבורך את המעקה החדש שלך, מחיר התואם את התקציב האישי שלך.
מעקה ברזל
מעקה ברזל
מעקה מדרגות מעוצב מברזל - אין סוף אפשרויות עיצוב כאשר אנחנו בוחרים מעקה מדרגות מברזל
מעקה מדרגות מעץ
מעקה מדרגות מעץ
עיצוב מעקה לבית
עיצוב מעקה לבית
עיצוב מעקה לבית אינו דבר של מה בכך, כיוון שיש לקחת מידות מדויקות, לבחור חומרי גלם עמידים ואיכותיים, לתכנן את המעקה בהתאם לתו התקן הישראלי המחייב ולבחור בסגנון המתאים ביותר לצרכי הלקוח ולדרישותיו. עיצוב מעקה מתחיל בבחירת סגנון וחומרי גלם, כאשר ניתן לבחור מעקות זכוכית, ברזל, אלומיניום ועץ. יש מגוון סגנונות עיצוב של מעקות, ביניהם סגנון קלאסי, מודרני, כפרי ועוד. לכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית לתכנון, לעיצוב ולייצור מעקות לבית, ולאחר הבנת צרכי הלקוח צוות החברה ימליץ על העיצוב המתאים ביותר, תוך תיאום ציפיות - להגשמת חלומותיו של הלקוח. תכנון מעקה בטיחותי בעיצוב מרהיב ויוקרתי את המעקה רצוי לתכנן כבר בשלב תוכניות הבנייה ולא להמתין לשלבים מאוחרים של בניית הבית. כך ניתן לבחור בעיצוב המשתלב באופן מושלם במבנה, ובהתאמה לתכנית עיצוב הפנים של האדריכל או של המעצב. בהתאם לקונספט העיצוב בבית יש לבחור בסגנון העיצובי של המעקות השונים – בין היתר: מעקה למרפסות, מעקה למדרגות ומעקות לגינה. כדי ליהנות ממראה קליל ומודרני ניתן לבחור במעקות מזכוכית, אך אם מעוניינים במראה יוקרתי ואמנותי, ובמעקה בעל אמירה ייחודית, כדאי לבחור במעקות ברזל. לחלופין, ניתן לבחור מעקות אלומיניום המציעים קו נקי ומודרני ומראה אלגנטי ומרשים. כמו כן, חשוב לזכור כי מעקה הוא מוצר בטיחותי שמיועד להגן מפני נפילת ילדים, מבוגרים וחפצים. לכן, מעבר לבחירת העיצוב של המעקה לבית יש לשים דגש גם על נושאי הבטיחות ועמידות המוצר. בחירת סגנון עיצובי כדי לבחור עיצוב מעקה לבית כדאי להתרשם מסגנונות העיצוב הקיימים, ביניהם סגנון קלאסי, אקלקטי, תעשייתי ומודרני. המעקה חייב להשתלב בהרמוניה עם קונספט העיצוב בבית, ובהתאמה לרהיטים, לגוון הקירות והאריחים וכדומה. לכן, חשוב להסתובב באולמות התצוגה כדי לשאוב רעיונות ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מובילה המתכננת מעקות מעוצבים ומייצרת אותם מחומרי גלם שונים. כך תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר לסגנונכם ולאורח החיים שלכם, ובהתאמה מושלמת לקו העיצובי המנחה בבית. לסיכום, עיצוב מעקה לבית מחייב אתכם לקחת החלטה חשובה – עליכם לזכור כי המעקה תורם למראה הכללי, וניתן לבחור בעיצוב יוקרתי ומלכותי או בעיצוב מודרני.
מעקה מעוצב
מעקה מעוצב
מעקה מדרגות
מעקה מדרגות
תמונה
מעקה מדרגות
מעקה מדרגות
מעקה ברזל
מעקה מדרגות
מעקה מדרגות
מעקה ברזל
מעקה מדרגות מעוצב
מעקה מדרגות מעוצב
עיצוב של מעצב על - מסגרות מעולם אחר!!! שווה שיהיה לכם מעקה מדרגות כזה בבית
מעקה חוץ
מעקה חוץ
מעקה נפחות לחוץ הבית
מעקה זכוכית לבית שלא מתחשב בכמה שזה עולה
מעקה זכוכית לבית שלא מתחשב בכמה שזה עולה
מעקה זכוכית בגימור גבוהה מאוד
מעקה בר\ל
מעקה בר\ל
מעקה זכוכית
מעקה זכוכית
מעקה זכוכית
מעקה ברזל עם מאחז יד מעץ
מעקה ברזל עם מאחז יד מעץ
מעקה עץ בצבעי RAL
מעקה עץ בצבעי RAL
מעקה עץ בעבודת יד
מעקה עץ בעבודת יד
מעקה זכוכית למדרגות בבית פרטי
מעקה זכוכית למדרגות בבית פרטי
מעקה זכוכית בהתאמה אישית
מעקה זכוכית בהתאמה אישית
האריכו את המעקה עד למצב של קיר זכוכית