מעקות ברזל לבית

מעקות לבית ניתן לייצר מחומרי גלם שונים, ביניהם ברזל, זכוכית, עץ ואלומיניום. אם אתם מעוניינים בעיצוב אלגנטי ובמראה אמנותי – אין תחליף למעקות המיוצרים מברזל. מעקות ברזל לבית נועדו להגביר את תחושת הבטיחות ולמנוע נפילות בעת טיפוס במדרגות או ירידה בהן בתוך הבית, כמו גם נפילה מהמרפסות או מהגג. מעקות מברזל מתאימים הן לשימוש בתוך הבית והן לחצר. הברזל הוא חומר גלם חזק ועמיד: ניתן לכופף את הברזל כדי להתאימו למדרגות ספירליות, ואפשר לצבוע את המעקה בהתאם לצרכי הלקוח ועל פי העדפות העיצוב או בהתאם לתכנית האדריכל ומעצב הפנים.

מעקה ברזל

מעקות עמידים וחזקים במיוחד

מעקות ברזל לבית נחשבים לפתרון מועדף ופופולרי בגלל חוזק חומר הגלם ועמידותו. את המעקות מברזל ניתן לתכנן ולייצר במגוון סגנונות ועיצובים, כאשר כל לקוח יכול להתרשם באולם התצוגה מעיצובים שונים או להציע עיצוב משלו. מעקות מברזל מומלצים לתיחום מרפסות ושטחים בחצר, הם מתאימים לחדרי מדרגות בתוך הבית ומיועדים גם לתיחום הגג כדי למנוע נפילות בני אדם וחפצים.

עם זאת, חשוב לזכור כי ברזל עלול להחליד עם הזמן, לכן חשוב לבצע תחזוקה שוטפת של המעקות, ואחת לכמה זמן מומלץ לצבוע את הברזל בחומר נגד חלודה ולבצע תיקוני קורוזיה אם התגלו סימני חלודה.

מעקים מברזל למדרגות

פריט אמנותי לכל דבר

ברזל הוא חומר גלם נוח לעיבוד וניתן לעצב באמצעותו מעקות לבית בשלל סגנונות, עם עיטורים ועם פיתוחים מקוריים וייחודיים. את המעקה ניתן לעצב על פי תכנית האדריכל או מעצב הפנים, או בהתאמה מלאה לדרישותיו הייחודיות של הלקוח. כדאי לתכנן מעקה מברזל בהתאם לקו העיצובי המנחה בחללי הבית כדי ליצור הרמוניה ואווירה נעימה וביתית. בנוסף, כדאי לדעת כי מעקות מברזל מהווים פריט אמנותי לכל דבר בגלל המראה המלכותי והיוקרתי שלהם.

מעקה ברזל מעוטר


ניתן לשלב במעקה מברזל גם חומרי גלם אחרים כמו עץ, זכוכית ואלומיניום, או לבחור במעקה המיוצר כולו מברזל עם עיטורים בעבודת יד כדי ליהנות ממראה יוקרתי. כך לדוגמה ניתן לשלב במעקה מברזל דמויות של חיות, אלמנטים אמנותיים מקוריים, טקסטורות מיוחדות ועוד. מעקה מברזל יש לתכנן היטב תוך דגש על מרווחים בין שלבי המעקה כדי למנוע נפילת ילדים וכדי לא לאפשר להם לטפס.

תמונה של מעקה ברזל בבית פרטי - עיצוב מדהים!!


עיצוב מעקה לבית
עיצוב מעקה לבית
עיצוב מעקה לבית אינו דבר של מה בכך, כיוון שיש לקחת מידות מדויקות, לבחור חומרי גלם עמידים ואיכותיים, לתכנן את המעקה בהתאם לתו התקן הישראלי המחייב ולבחור בסגנון המתאים ביותר לצרכי הלקוח ולדרישותיו. עיצוב מעקה מתחיל בבחירת סגנון וחומרי גלם, כאשר ניתן לבחור מעקות זכוכית, ברזל, אלומיניום ועץ. יש מגוון סגנונות עיצוב של מעקות, ביניהם סגנון קלאסי, מודרני, כפרי ועוד. לכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית לתכנון, לעיצוב ולייצור מעקות לבית, ולאחר הבנת צרכי הלקוח צוות החברה ימליץ על העיצוב המתאים ביותר, תוך תיאום ציפיות - להגשמת חלומותיו של הלקוח. תכנון מעקה בטיחותי בעיצוב מרהיב ויוקרתי את המעקה רצוי לתכנן כבר בשלב תוכניות הבנייה ולא להמתין לשלבים מאוחרים של בניית הבית. כך ניתן לבחור בעיצוב המשתלב באופן מושלם במבנה, ובהתאמה לתכנית עיצוב הפנים של האדריכל או של המעצב. בהתאם לקונספט העיצוב בבית יש לבחור בסגנון העיצובי של המעקות השונים – בין היתר: מעקה למרפסות, מעקה למדרגות ומעקות לגינה. כדי ליהנות ממראה קליל ומודרני ניתן לבחור במעקות מזכוכית, אך אם מעוניינים במראה יוקרתי ואמנותי, ובמעקה בעל אמירה ייחודית, כדאי לבחור במעקות ברזל. לחלופין, ניתן לבחור מעקות אלומיניום המציעים קו נקי ומודרני ומראה אלגנטי ומרשים. כמו כן, חשוב לזכור כי מעקה הוא מוצר בטיחותי שמיועד להגן מפני נפילת ילדים, מבוגרים וחפצים. לכן, מעבר לבחירת העיצוב של המעקה לבית יש לשים דגש גם על נושאי הבטיחות ועמידות המוצר. בחירת סגנון עיצובי כדי לבחור עיצוב מעקה לבית כדאי להתרשם מסגנונות העיצוב הקיימים, ביניהם סגנון קלאסי, אקלקטי, תעשייתי ומודרני. המעקה חייב להשתלב בהרמוניה עם קונספט העיצוב בבית, ובהתאמה לרהיטים, לגוון הקירות והאריחים וכדומה. לכן, חשוב להסתובב באולמות התצוגה כדי לשאוב רעיונות ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מובילה המתכננת מעקות מעוצבים ומייצרת אותם מחומרי גלם שונים. כך תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר לסגנונכם ולאורח החיים שלכם, ובהתאמה מושלמת לקו העיצובי המנחה בבית. לסיכום, עיצוב מעקה לבית מחייב אתכם לקחת החלטה חשובה – עליכם לזכור כי המעקה תורם למראה הכללי, וניתן לבחור בעיצוב יוקרתי ומלכותי או בעיצוב מודרני.
מעקה ברזל
מעקה ברזל
מעקה בצבע לבן
מעקה בצבע לבן
מעקה ברזל בגימור עגול
מעקה ברזל מעוצב למדרגות
מעקה ברזל מעוצב למדרגות
תמונה של מעקה ברזל מעוצב
תמונה של מעקה ברזל מעוצב
מעקה מדרגות בצבע שחור
מעקה ברזל
מעקה ברזל
מעקה ברזל
מעקה ברזל
מעקות ברזל
מעקות ברזל
מעקה ברזל בשילוב עץ
מעקה ברזל בשילוב עץ