מעקות –

מעקות אלומיניום הינם מעקות איכותיים אשר מתוחזקים על ידי חומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר שקיימים אתם מוזמנים לגלוש באתר לבונה ולמשפץ.

תמונה של מעקה חוץ מאלומיניום - מעקה ומדרגות מאלומיניום לטיפוס לגג מחוץ לבניין

מעקה חוץ מאלומיניום

 

מעקות – מידע חשוב –

כאשר אנחנו רוצים מידע באשר לסוגים שונים של מעקות אז אין ספק כי ישנם כמה וכמה גורמים חשובים שאנחנו צריכים לדעת אודותיהם.

כאשר אנחנו מתחילים לחשוב על שיפוץ בית או שאנחנו בונים בית מן ההתחלה אז כמובן כי אחד הדברים החשובים ביותר בבניית מעקות הוא עניין הבטיחות. הבטיחות חשובה שכן בניית מעקות בצורה לא קפדנית, לא טובה ולא אחראית יכולה להוביל ללא פחות ממוות על כן מכון התקנים קבע הפרש בין שלב לשלב של מעקות של לא יותר מ-8 ס"מ ועל כן כל מי אשר בונה או משפץ את ביתו צריך לדאוג כי לשלבים שבאותם מעקות שהוא בונה יהיו הפרשים תקניים. המטרה של ההפרשים הקטנים הללו בין השלבים השונים באה להגן בעיקר על נפילה של ילדים וכניסה שלהם בין השלבים כלומר אם ינסו לעלות או לרדת במדרגות ובאמצע יאבדו את שיווי המשקל וייפלו במידה וההפרש בין השלבים יהיה גדול מדי יוכלו תוך כדי הנפילה שלהם להיכנס אל בין השלבים וליפול למטה דבר מסוכן ביותר שאיש לא רוצה שיקרה.

אשר על כן חשוב מאוד לשמור על התקן של ההפרש בין השלבים של מעקות לא משנה איזה מעקות אלו ובאיזה מקום הם מונחים ומותקנים.

מעקה אלומיניום

תמונה של מעקה אלומיניום

קריטריונים לקניית מעקות -

כאשר אנחנו רוצים להתקין מעקות שונים אנחנו כמובן צריכים לחשוב גם על העיצוב שלהם ועל המיקום שלהם – באם אנחנו שמים את זה בבית שלנו שבו יש כמה וכמה קומות ובמיוחד אם יש לנו ילדים אז חשוב מאוד לעשות מעקות רחבים בעלי מקום רחב לאחוז עם היד בדופן המעקה וככה מקלים על הנוחות של כל מי שמשתמש באותם מעקות. באם מדובר על מעקות אשר מותקנים בעיקר עבור יופי במשרד או במקום עבודה כל שהוא אז יש יותר מגוון באשר לעיצובים השונים של מעקות בין אם זה ממתכת, מעץ, גימורים שונים ומעניינים וכן הלאה. אנחנו יכולים לקבל השראה עבור עיצוב מעקות גם אצל אנשים שאנחנו מכירים שאנחנו יכולים לראות אצלם מעקות שהם עיצבו והתקינו במשרד או בבית שלהם ואנחנו יכולים כמובן גם לנסות לקבל השראה ממקומות שאנחנו הולכים אליהם, מהאינטרנט לחפש תמונות של מעקות, מאתרים של חברות אשר מעצבות ומתקינות מעקות וככה נוכל לראות סוגים שונים של מעקות וגם לבדוק על הדרך באם אותה חברה מתאימה לנו וכן הלאה. כל האפשרויות הללו יאפשרו לנו לגבש דעה באשר לסוגים שונים כדאיים או לאו של מעקות עבור הבית או המשרד שלנו.

לאחר שבחרנו מעקות שאנחנו רוצים כמובן כי אנחנו צריכים למצוא חברה איכותית עבור רכישת והתקנת מעקות.

 

– מעקות –

באתר הזה תוכלו למצוא את מיטב היבואנים , היצרנים המשווקים והמתקינים ביותר בתחום הסוככים, תריסים, חלונות, דלתות כמו גם מעקות מסוגים שונים. היכנסו כבר עכשיו אל אתר האינטרנט של אחת מהחברות למעקות פנים וחוץ על מנת לברר מידע נוסף באשר לרכישת מעקות מתאימים לבית שלכם או למשרד שלכם. כמו גם תוכלו להיכנס באתר אל פרטי יצירת הקשר עם החברה כדי ליצור קשר עם נציג החברה ולברר מידע נוסף אשר לא מופיע או לא ברור באתר ולבדוק את האפשרויות שלכם באשר לרכישה עתידית של מעקות מסוגים שונים.

החברות המציגות באתר מתגאות בשילוב המושלם והנדיר כמובן של שירות טוב ואדיב סביב השעון יחד עם מוצר איכותי וברמה גבוהה במיוחד וכמובן הקפדה על מחיר משתלם ללקוח אז אם גם אתם רוצים מעקות במחיר משתלם וברמה גבוהה במיוחד אז צרו קשר עם חברות מעקות אלומיניום עוד היום והצטרפו אל כלל הלקוחות המרוצים אשר פנו אל דרך האתר לבונה ולמשפץ עד היום.

מעקה חוץ מאלומיניום
מעקה חוץ מאלומיניום
מעקה מאלומיניום של חברת טרלידור
מעקה סטנדרטי
מעקה סטנדרטי
מעקה לבניין מגורים , מוסדות ובתי ספר
מעקה אלומיניום מעוצב לחלל מדרגות
מעקה אלומיניום מעוצב לחלל מדרגות
מעקות אלומיניום
מעקה אלומיניום
מעקה אלומיניום
פרופיל בקו ישר בגוון אפור
מעקה אלומיניום
מעקה אלומיניום
חברת טרילידור
מעקה לבחוץ
מעקה לבחוץ
להשיג בטרלידור
מעקה מעוצב למדרגות
מעקה מעוצב למדרגות
מעקה מדרגות מאלומיניום