מעקה זכוכית למדרגות או מעקה ברזל

מעקה זכוכית למדרגות או מעקה ברזל

מעקה מעוצב באיכות גבוהה משפר באופן ניכר את בניית המדרגות. עיצוב מעקות מציע מגוון נרחב של מוצרים, כולל מעקה זכוכית למדרגות או מעקה ברזל, עץ, נירוסטה, או פלדה. כל הסגנונות נועדו לאפשר התאמה לטעם העיצוב האישי.


בחירה במעקה הנכון

לאחר קבלת ההחלטה על סוג המעקה המבוקש, אדריכל, מעצב פנים, או צוות מקצועי הכולל איש אמנות ובעל מלאכה המיומנים בביצוע הטכנולוגיות החדישות ביותר, ניתן לעצב מעקה זכוכית למדרגות או מעקה ברזל, המספק חזון אמנותי של המעקה לבית או מעקה למרפסת החיצונית.

תמונה של מעקה למרפסת


מעקות זכוכית מדגישים סגנון עיצוב אמנותי, אך הם שונים לחלוטין ממעקות ברזל. שימוש בחומר גלם של ברזל מאפשר יצירת מעקות ברזל מחושלים, וניתן לעצבם אף מנירוסטה, פלדה מחושלת, ברונזה, נחושת, או ברזל יצוק.

שאלת המחיר

מעקות זכוכית אינם ניתנים לעיצובים מסוגננים, אך הם זמינים במחירים יקרים מעט יותר, בעיצובי זכוכית מעוגלת, נטויה, או אטומה. הם מתאימים לעיצוב כמעקה מעקה נוי, או מדרגות משיש או גרניט.

עיצוב מסוגנן

מעקות נוי הם מוצרים אדריכליים המתאימים לגרמי מדרגות מפוארים ואמנותיים. סגנון זה אפשרי באמצעות זכוכית, המלמדת הרבה על גישת ארכיטקטורה לעיצוב בניית מעקות אמנותיים.

מעקות ברזל מעוצבים מיוצרים מברונזה, פלדה, לכה ופליז. גימור הפרויקט מבוצע עם פלדה מגולוונת, חמה או קרה, וצביעה על ידי צוות מקצועי.

החזון הוא עיצוב מסוגנן של בית מגורים או חלל מסחרי, עיצוב מרפסת, ובתי מלון. שירותי מעצב מוסיפם יותר למחיר אך התוצאה היא יצירה מקצועית של בעל מקצוע מיומן, אדריכל בנייה, מעצב פנים או איש מקצוע המתמחה בשיקום מבנים.

מעקה זכוכית למדרגות או מעקה ברזל: מקור לגאווה

מעקה ברזל ניתן לעיצוב מחושל מארד, הוא מהווה מוצר נוי של ברזל יצוק, או מעקה ברונזה. מעקה זכוכית מיוצר מפליז ושלא כמו עם מעקה ברזל, הוא אינו מחושל.

גרמי מדרגות שיש מתאימים להתקנת מעקה ברזל או פלדה, והם ניתנים לשילוב גם עם מעקות זכוכית.

לבתים מעוצבים בסגנון מסורתי, מתאים להתקין מעקה ברזל יצוק ויקטוריאני, כשהרושם המתקבל הוא עיצוב מלכותי.

לחללים המרוהטים בריהוט עתיק, מתאים לשלב ברזל, זכוכית ושיש. עיצוב מרהיב אפשרי באמצעות יצירת שילוב של מעקה פליז וזכוכית. למרפסות חיצוניות מתאים להתקין מעקה מחושל עשוי ברונזה או ברזל.

תמונה של מעקה מדרגות מברזל בגוון זהבתמונה אחת שווה אלף מילים, ולכן מומלץ להיכנס לאתר ולבקר בגלריית התמונות האמנותיות. תוכל להיווכח בעצמך בסגנונות העיצוב ולקבל הצעת מחיר הולמת את בחירתך.