בחירת מטבחים במחירים שפויים ישנם אנשים שתהליך הבחירה של מוצר או שירות שהם מעוניינים בהם, הוא תהליך מאוד פשוט וקל. הם פשוט מצביעים על מה שהם רוצים וקונים אותו. יחד עם זאת, עבור רובנו זה הוא לא המצב, ובתוך כל מערכת השיקולים של בחירת המטבח המתאים לנו ביותר אנחנו צריכים להכניס גם את שיקול המחיר. ארונות מטבח נחשבים לאחד מסוגי הארונות היקרים ביותר, ולא תמיד בצדק. לכן, חשוב שכאשר אתם הולכים לבחור את המטבח לבית שלכם, תעשו את הבדיקות הנכונות, ותשקלו את השיקולים הנכונים על מנת להבטיח שאתם גם בוחרים את המטבח המתאים לכם מבחינת עיצוב, גודל, צבע וכדומה, וגם שהמחיר המוצמד אליו הוא מחיר שפוי וצודק. הגדרת המסגרת של המטבח האידיאלי עבורכם התהליך של בחירת מטבחים, מתחיל בכך שאתם יושבים עם עצמכם ומגדירים לעצמכם את הקווים המנחים בתהליך הבחירה. אתם כמובן לוקחים מידות של המטבח שאתם צריכים, אתם מגדירים מה הם הצבעים המועדפים עליכם, ויותר חשוב מכך, מה הם הצבעים שאתם בשום פנים ואופן לא מוכנים לראות במטבח שלכם. אתם מגדירים מה חשוב לכם במטבח, ומה חשוב לכם שלא יהיה במטבח שלכם. בשלב זה, לא תוכלו להגדיר את העיצוב או את המבנה של המטבח, מכיוון שתחילה עליכם לראות שורה של מטבחים כדי להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם, אך בהחלט תוכלו ליצור את המסגרת שתסייע לכם לאחר מכן בתהליך הבחירה. בחרו מטבח שמתאים לכם, ולא לאולם התצוגה לאחר שהגדרתם את המסגרת הכללית, תוכלו להתחיל לסקור מטבחים בחנויות, באינטרנט או בקטלוג מודפס. שימו לב שמטבח המוצג באולם תצוגה ונראה לכם מרהיב ביופיו, לאו דווקא ייראה אותו הדבר בבית שלכם. ייתכן שאותו מטבח מבוסס על כך ששטח המטבח הוא גדול ומרווח, בעוד שאצלכם בבית המטבח הוא קטן יותר, ולכן כל האפקט העיצובי ייפגע באופן משמעותי, והמטבח לא ייראה אותו הדבר. חשוב לבחון את המטבח בצורה פיזית לפני שקונים, וחשוב גם לבחון שינויים והתאמות אישיות שאתם רוצים להכניס בדגמים בסיסיים, ולא
מטבחים - מטבח יוקרתי
מטבחים - מטבח יוקרתי
החוויה של הכנת האוכל במטבח יוקרתי היא כה חזקה עד שפעמים רבות מטבח יוקרתי מהווה את מרכז הבית מה הקשר בין אוכל לעיצוב? נכון ישנם אנשים האוהבים לעצב את האוכל שלהם, אך בוא נודה על האמת מדובר במעטים (אם בכלל). הקשר בין אוכל לעיצוב הרבה יותר מיוחד והוא נובע מעיצוב המקום בו אנו מכינים את האוכל שלנו בביתנו, הלוא הוא המטבח. כל אחד רוצה לעצב את המטבח שלו בצורה המיוחדת ביותר שתתאים למקדש שלו שבו הוא מכין את האוכל. אנשים רבים מקשרים את טעמו של האוכל שאותו הם אוכלים למקום בו מכינים זאת ועל כן משקיעים רבות בעיצוב המטבח. כך יוצא שככל שהמטבח יוקרתי יותר כך האוכל ערב לנו יותר וטעים יותר. ככל שאנו נעצב יותר את המטבח שלנו כך נרצה להפוך אותו ליותר ויותר יוקרתי, כלומר אנו רואים קשר ישיר בין מידת ההשקעה במטבח לאופיו של המטבח לטעמו של האוכל. איזה עוד יתרונות יש למטבחים יוקרתיים? החוויה של הכנת האוכל במטבחים יוקרתיים היא כה חזקה עד שפעמים רבות מטבח יוקרתי מהווה את מרכז הבית. אך לא רק הנאה מהכנת האוכל אנו סופגים מהמטבחים היוקרתיים אלא גם הנאה מאירוח אורחינו בו ואף הנאה מאכילת הארוחות שלנו ושל משפחתנו בו. מטבח יוקרתי מספק תחושה מיוחדת שחדרים אחרים בבית אינם יכולים לתת לנו, בין היתר בעקבות הציוד היוקרתי והטכנולוגי שניתן למצוא במטבח. בין אם מדובר בתנור חדיש או גדג'אט מיוחד המטבח היוקרתי מאובזר במכשירים הנותנים לנו הרגשה שאין דומה לה. כמובן שמרגע שהחלטנו ללכת תכנון וקניית מטבח יוקרתי הרי שהשמיים הם הגבול מבחינתנו ואנו יכולים להחליט איזה מכשיר ואיזה עיצוב יהיה במטבח היוקרתי שלנו. יתכן וה"שלנו" היא מילת המפתח כאן, המטבח היוקרתי הוא שלנו ולכן אנו נקבע בדיוק איך הוא יראה ואם נעדיף ארון זה או אחר כך יהיה. חשוב להבין זאת כאשר אנו באים לתכנן את המטבח היוקרתי, כמובן שכדאי ואף רצוי להתייעץ עם מעצב מקצועי אשר ייעץ לנו מניסיונו הרב, אך המילה האחרונה היא שלנו. חשוב לעמוד על כך כי המטבח היוקרתי יותאם באופן אישי אל צרכינו ואל העדפותינו וכך נקבל ממד נוסף של יוקרה שלא ניתן להתפשר עליו. מטבחים יוקרתיים מאפשר לנו לגוון בשלל עיצובים ואפשרויות כשלרוב אנו נבחר את טעמנו האישי ולא מתוך דגם מוכן. כמובן שהדבר מייקר את העבודה אך המטבח היוקרתי שווה זאת לאור יתרונותיו הרבים שפורטו בשורות אלו. עם זאת מטבחים יוקרתיים אינם בהכרח יקרים בהרבה מהמטבח הרגיל וניתן בהחלט למצוא דגמים אשר יתאימו ליכולותיהם הכספיות של אנשים רבים. מגוון החומרים שבאמצעותם ניתן לבנות את המטבח היוקרתי רחב גם הוא ומאפשר לנו לתת לטעמנו האישי מקום נרחב גם כאן. אם בעבר רק מעטים היו יכולים להרשות לעצמם לקנות מטבח יוקרתי הרי שכיום מטבח יוקרתי נמצא בבתים רבים וקנה לו מקום של כבוד בציבוריות הישראלית כסמל סטטוס הכרחי.
מטבח לא שיגרתי
מטבח לא שיגרתי
שילוב של זהב במטבח ? הנה הוכחה שיש דבר כזה והוא מדהיםםםםם
מטבחי פרובנס
מטבחי פרובנס
מה הקשר בין צרפת לאוכל? לכאורה מדובר בשאלה טיפשית, הרי רבים יגידו כי צרפת היא מולדת האוכל המערבי ולמעשה להגיד צרפת זה להגיד אוכל כמו שלהגיד אוכל זה להגיד צרפת. מי לא מכיר באגט או אכל קוראסון, היין הטעמים והניחוחות כל אלו מרגישים יותר ויותר מיוחדים ומגוונים בצרפת עד שלעתים נדמה ששם המציאו אותם. בצרפת ניתן למעשה למצוא את פסגת הקולינריה המערבית ואם לא אכלת שם יש שיגידו לא אכלת כלל. אך ישנו קשר נוסף בין צרפת לבין אוכל, קשר עקיף היוצר גם הוא חיבור מיוחד בין צרפת לבין אוכל. הפעם מדובר על המקום בו מכינים את האכול דווקא בביתנו הפרטי, בארץ קיים סוג מטבח מיוחד שנקרא על שם חבל ארץ בצרפת – מטבחי פרובנס. מה זה אומר לרכוש מטבחים מסוג פרובנס? ראשית חשוב לומר אנקדוטה מעניינת והיא שבדיוק כמו האוכל הצרפתי גם מטבחים מסוג פרובנס מעניקים ניחוח מיוחד לאוכל שמכינים בהם. משום מה ורבים מתקשים למצוא לכך הסבר הגיוני אך האוכל שמכינים במטבחי פרובנס שונה מן האוכל שמכינים במטבח הרגיל והפשוט. מטבחי פרובנס מביאים את היוקרה והאיכות הצרפתית הכה חמקמקה ומיוחדת אל ישראל תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. מטבחים מסוג פרובנס מביאים גם את אותו פן עיצובי מיוחד שלעתים נדמה כי רק הצרפתים מחזיקים בו, מרגע שאתה נכנס אל מטבחי פרובנס הרי שאתה מרגיש אפוף בכרמי יין ובניחוחות המיוחדים של חבל פרובנס בצרפת. רק מסיבה זו רבים מעוניינים לבנות דגם של מטבחי פרובנס זה וכי אתם לא תרצו להכין את כוס הקפה שלכם כל בוקר בצרפת? מטבחי פרובנס מאפשרים לנו זאת. לרוב מטבחים מסוג פרובנס ייעשו מחומרי הגלם האיכותיים ביותר תוך גימור מושלם, סוג החומר המועדף לשימוש יהיה עץ טבעי הנותן מראה מיוחד שחומרים סינטטיים יתקשו להשיג. למרות היתרונות הרבים של מטבחי פרובנס אין משמעות קנייתם פשיטת רגל אלא ניתן למצוא גם מחירים השווים לכל כיס. בגלל הפופולריות הרבה של מטבחי פרובנס הרי שחברות רבות החלו להציע דגמים אחידים של מטבחי פרובנס, עם זאת כמובן שמטבחי פרובנס אלו אינם מתקרבים להתאמה אישית ללקוח. כאן המקום לומר כי הגם שמטבחי פרובנס נושאים אופי ייחודי הרי שתמיד יש מקום להכניס את ההעדפות והטעמים האישיים לתכנון מטבחים מסוג פרובנס. קבלת עזרה מאיש מקצוע תאפשר לנו לשמור על אופיים הייחודי של מטבחי פרובנס תוך הכנסת הפרטים החשובים לנו. על אף מאפייניהם הייחודיים של מטבחי פרובנס הרי שהם עדיין מאפשרים לנו משחק רב עם העיצובים השונים שלהם בין אם מדובר על צבעים שונים, עיטורים שונים על ארונות המטבח או משחק עם מבנה המטבח עצמו. כמובן שגם במטבח פרובנס חשוב להקדיש מחשבה גם לכל אחד מם הפרטים הללו. מטבחי פרובנס מביאים את אירופה לבית שהפרטי שלך.
מטבח רטרו
מטבח רטרו
מטבח כפרי
מטבח כפרי
מטבח מודרני
מטבח מודרני
ברז נשלף למטבח
ברז נשלף למטבח