יבוא זכוכית

חדרי רחצה קלסיים זקוקים לחידוש מעת לעת, ואין דבר מרגש יותר משיפוץ והתחדשות בעיצוב חדש.

גלישה בפורטל היבוא מציגה בפניך סגנונות עיצוב רבים בהם תוכל להשתמש כדי לשפץ ולשדרג את חדר הרחצה הישן שלך.

הפורטל מציג פתרונות קלים לשיפוץ כמו למשל מקלחונים במצבע. אלו הם מקלחונים מיובאים מיוחדים, הכוללים דלתות נפתחות, כפי שניתן למצוא בבתים מודרניים ברחבי העולם.

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר טובה, מלאו את פרטיכם ברובריקת ה'צור קשר' באתר, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם עם הצעה למקלחונים במבצע, ברמות מחיר אותן לא תשיגו בשום מקום אחר.

ממה מורכבים מקלחונים?

בדרך כלל, מקלחונים זולים מצוידים בדלת שנפתחת ונסגרת בחזית המקלחון או בדופן האמבט. הדלת מעניקה למשתמשים את היכולת להיכנס לאמבט מבלי להרים את רגליהם על הסף, כמו באמבטיות מסורתיות.

הודות לחומרי האיטום מהם מורכבים מקלחונים במבצע, המים נשארים במקלחון ואינם מציפים את הרצפה. יכולת ניקוז מהירה כלולה במחיר מקלחונים אלו, כך שהמשתמשים אינם צריכים לחשוש מפני סכנת החלקה.

התקנת מקלחונים

מקלחונים דורשים בדרך כלל התקנה מקצועית, היות והם כוללים מגוון נרחב של תכונות, כולל בסיס מתכוונן, מעקה אחיזה, ראשי מקלחת מתכוננים, והדום ישיבה בתוך המקלחון.

פורטל היבוא מציע מגוון נרחב של דגמים המציגים מקלחונים זולים. חפש עיצובי דלתות, שכן הצורה והגודל יכלים להשפיע על הגישה למקלחון ועל עיצוב חדר האמבטיה.

מחירי מקלחונים

מקלחונים במבצע מתחילים במחירים הנעים בין 339 ₪ עד אלף ₪ עבור מקלחון מתקדם עם תכונות מודרניות.

אם אינך יכול להרשות לעצמך שכירת שירותי איש מקצוע שיתקין עבורך מקלחון או דלתות מקלחון לאמבטיה, מומלץ להשתמש במודל נייד. מודלים אלו מתחברים לברז קיים, אך אינם דורשים התקנת שיפוץ המעורב בהתקנת מקלחון קבוע.

מהם יתרונות מקלחונים?

אם מקלחונים זולים נמצאים גבוה ברשימת משאלותיך, סקירה מהירה של היתרונות והחסרונות שלהם זמינה עבורך בפורטל היבוא. היתרון הראשון והברור ביותר הוא המחיר.

בנוסף קיים נושא הבטיחות. גם מקלחונים אלו מיוצרים באופן בטיחותי למניעת החלקות. מעקה הבטיחות, המושב ורפידות המרקם מסייעים למשתמשים להתרחץ באופן בטוח.

מקלחונים במבצע אינם זמינים עם דלתות הזזה, אך מצד שני ניתן להשיג במבצע מקלחונים איכותיים המעלים את ערך הבית, במיוחד אם שיפוץ חדר הרחצה מבוצע למטרות מכירת הבית.

בהתקנת דלתות מקלחונים לאמבטיות גדולות, יש צורך בהתקנת מחממי מים חדשים על מנת שניתן יהיה להשתמש באמבטיה כמו שצריך. במקרה זה, יש להוסיף לחשבון הכולל של העלות, את מחיר מחמם המים החדש, והתקנתו.