טיפול ותחזוקה בדק סינטטי

דק סינטטי מיוצר מחומרים מורכבים מתקדמים טכנולוגית, מתוך מטרה לספק שנים של שימוש בתחזוקה נמוכה ושפע הנאה. הדק מובטח מפני פלישת טרמיטים, נזקי מזג אוויר, סדקים, וריקבון. הדק שומר על יופיו במשך שנים רבות, ואם תחליט למכור את ביתך, תוכל להעביר את הדק, במצב חדש, לבעלים הבאים. עם תחזוקה וטיפול בדק סינטטי, תוכל לחוות הנאה מושלמת מגינת ביתך.

התקנת דק סינטטי למניעת נזקים

כדי לטפל בדק סינטטי יש לשמור על ניקיונו. אם הוא מרצף משטחים חיצוניים, יש למרוח עליו חומר שאינו שקוף; להקפיד שהמשטח יהיה יבש ככל הניתן, ולוודא שהקורות התומכים שלו מאוזנים ומיושרים. למרות שדק סינטטי כרוך בתחזוקה נמוכה, תכונותיו הייחודיות כרוכות בטיפול מיוחד, כדי להבטיח את המשך היופי שלו.

שימור, טיפול ותחזוקת דק סינטטי מתאפשרת באמצעות ביצוע ההנחיות החיוניות הבאות במהלך התקנת הדק וההתנהלות השגרתית:

* לעולם אין לגרור עליו חפצים כבדים.

* הצבת הקורות התומכות צריכות להיות מקובעות היטב.

* במהלך הובלת הדק, יש להקפיד שהקרשים לא ישתפשפו זה בזה. כשמוציאים אותם מהאריזה, יש להרימם ולהגדירם במקומם.

* יש להימנע מהחלקת כלי עבודה או גרירת ציוד לרוחב החלק העליון של הדק במהלך ההתקנה.

* יש להימנע מהותרת פסולת בניין על הדק, כדי למנוע נזקים.

טיפול ותחזוקה מיוחדים לדק סינטטי

דק סינטטי נועד לחקות את המראה והתחושה של עץ טרופי קשה אמיתי. כדי להשיג השפעה זו באופן הטוב ביותר, יש למרוח את הדק בגון כהה וחלק עם דפוס עץ על כל לוח. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת להנחיות ההתקנה במהלך הטיפול בקרשים אלו על מנת למזער שריטות, חתכים וחריצים, ולשמר את יופי הגוון. יש להקפיד על ניקוי תקופתי כדי לשמר את יופי הדק. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי המומלצים כידידותיים לסביבה, ולפעול בהתאם להוראות היצרנים.

שטיפת דק סינטטי מתבצעת באמצעות הפעלת לחץ מינימאלי של המגב והמטלית. יש להימנע מהתזת זרמי מים רבים על הדק, ומומלץ לרסס אותו בכיוון תנועת הדק על מנת

למנוע נזק. יש להישמר מפני פגיעה בדק ולנקוט תמיד באמצעי הזהירות והבטיחות המתאימים כשמשתמשים במים וסבון לניקוי הדק.