הגבהת מעקה- האם כדאי? חד משמעי!

בבתים רבים ישנם מעקות סטנדרטיים, בין אם במרפסת, ובין אם במדרגות, אולם המעקות שנבנו עם הבית שהיה מיועד לזוג צעיר, אינם בהכרח מתאימים לבית ובו ילדים קטנים. גם אם קיימים מעקות, הם אינם תמיד מפיגים את החששות של ההורים מפני ילדים סקרניים וזריזים, המשחקים במדרגות או יוצאים החוצה למרפסת. לכן, ישנו פתרון קל, פשוט ונוח לכך – הגבהת המעקות. פתרון זה שומר על המעקות הקיימים בבית, ועל האסתטיקה המקורית, אך מעניק שקט נפשי להורים, שבטיחות ילדיהם עומדת בראש מעיינם.


טכנולוגיית התקנת הגבהה למעקות

התקנת הגבהה למעקות מזכוכית יכולה לשמור על האופציה של ראיית הנוף הנשקף מהמרפסת, או של העיצוב המקורי של המדרגות, יחד עם הגברת הבטיחות שלהן. כיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות, כגון טכנולוגית CNC המתקדמת, אשר מעניקות למעקה מראה מדוייק ואחיד בכל הדפנות, וברמת גימור גבוהה מאוד. בנוסף, ישנם אביזרים משוכללים, כגון אביזרי נירוסטה נקייה מסוג 316, אשר נשארים נקיים ואינם מחלידים או משנים גוון לאורך עשרות שנים.

תמונה של הגבת מעקה עם מעקה ברזל מעוצב


מתקינים מקצועיים

רצוי לבצע התקנת הגבהה של מעקות רק אצל אנשי מקצוע מומחים לכך, אשר עובדים לפי כל ההיבטים הנדרשים: תכנון ראשוני בהתאם לדרישות הלקוח ולמצב הקיים בשטח, שימוש באביזרי התקנה תקניים ובזכוכיות תקניות (רצוי מתוצרת ישראל, אשר שומרים על תו תקן ישראלי, ומוזילים את עלויות הייצור), ייצור באמצעות אמצעים טכנולוגיים מדוייקים ומקצועיים. רק בדרך זו התוצאה הסופית היא ברמת גימור מצויינת ובאיכות מיטבית.

קיימים סוגים שונים של הגבהות למעקות:

הגבהה של זכוכית בלבד, הגבהה של זכוכית עם מאחז אלומיניום, הגבהה של מעקה סורג, כאשר הנפוץ מבניהם הוא הגבהה של מעקה שקוף מזכוכית. רצוי לבחור בחברת התקנה בעלת שנים רבות של ניסיון, אשר התקינה כבר הגבהה במעקות רבים ברחבי הארץ, במגוון רחב של דרישות ומקומות. החשיבות בתוצר הסופי היא ליצור מראה אשר שומר על מראה שקוף ואסתטי בפנים הבית או במרפסת, תוך ראיה של הנוף, מבלי להתפשר על חומרי גלם משובחים, וייצור והתקנה איכותיים ואמינים, אשר גורמים לבטיחות מירבית.