דק סינטטי

מראה אסתטי ואחיד, איכות גבוהה ומחיר משתלם – הן התכונות המובילות אנשים רבים לבחור בדק סינטטי למרפסת או חצר הבית. דק סינטטי מאפשר לכם ליהנות מכל הטוב שיש לדק עץ להציע, אך מבלי לשלם את העלות היקרה יותר ומבלי צורך לתחזק את הדק בכל שנה. רוצים להתרשם ולקבל הצעת מחיר? פנו אלינו ונשמח להציע לכם את מגוון האפשרויות לבניית דק.


ממה עשוי הדק הסינטטי?

ישנם סוגים שונים של דק סינטטי, חלקם מיוצרים באופן מלא מחומרים מלאכותיים וחלקם משילוב של חומר טבעי ומלאכותי. בדומה למוצרים רבים, גם כאן ישנם  הבדלים באיכות הייצור והחומר ולכן אם ברצונכם לרכוש דק סינטטי לבית או למשרד, פנו לחברה מקצועית וותיקה, אשר מקפידה על חומרי גלם איכותיים.

דק סינטטי – למה כדאי לבחור?

אם אתם מתלבטים בין דק סינטטי לבין עץ טבעי, שימו לב כי לדק הסינטטי שלושה יתרונות בולטים:

  • ·         עמידות: הדק הסינטטי אינו פגיע בפני שמש או מים ולכן ניתן ליהנות ממנו לאורך שנים ללא צורך לתקן או להחליף ואין כל דאגה של ריקבון כפי שקיימת בעץ טבעי וכיו"ב.
  • ·         מחיר משתלם: במקרים רבים תגלו שהדק הסינטטי זול יותר מן הדק העשוי מעץ טבעי. העלות יכולה להיות חשובה ביותר אם מדובר על שטח גדול במיוחד, או אם  אתם משקיעים בשיפוץ נוסף בבית ומעוניינים לחסוך בעלויות.
  • ·         תחזוקה מינימאלית: היתרון השני של הדק הסינטטי הוא כי אינו דורש תחזוקה מלבד ניקיון בסיסי. זאת בשונה מדק העשוי מעץ טבעי, הדורש צביעה מחודשת ו/או ליטוש על מנת לשמור על המראה היפה לאורך זמן.

מה פחות טוב בדק הסינטטי?

מראה אחיד ואסתטי – אמרנו, מחיר משתלם ועמידות מעולה – הזכרנו, תחזוקה מינימאלית של ניקיון בלבד – ציינו. ובכן, האם ישנו בכל זאת חיסרון לדק הסינטטי? אמנם, במבט ראשוני קשה להבחין בין דק סינטטי לבין דק מעץ טבעי, אבל בעת מגע סביר להניח כי תחושו בהבדל. הדק הסינטטי הוא תמיד חלק ואינו דומה במרקם שלו לעץ הטבעי. עבור מי שחשובה לו התחושה הטבעית, המחוספסת מעט והמראה הטבעי שאיננו אחיד, יבחר בעץ הטבעי בעת בניית דק ולא בדק סינטטי.

מחיר – מה צריך לדעת?

החלטתם ללכת על הדק הסינטטי? מעולה, עכשיו כל שנותר הוא לקבל את העסקה הטובה ביותר עבורכם. איך עושים זאת? סקר מחירים. היכנסו למספר אתרים של חברות העוסקות בתחום והשאירו את פרטיכם לקבלת הצעת מחיר. כך תוכלו תוך זמן קצר להשוות בין ההצעות השונות ולקבל את האטרקטיבית ביותר. טיפ חשוב: על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר, תנו לנציג את הפרטים הרלוונטיים כגון גודל השטח בו תרצו להתקין דק, צרכים מיוחדים אם ישנם כאלו וכיו"ב.