דקים מעץ

כיום, דקים מעץ הינם בתפוצה מלאה. רוב האוכלוסייה היום, שיש להם גינות וחצרות, מעוניינים בדקים מעץ. ניתן למצוא דקים מעץ כמעט בכל מקום, אם מדובר על בתים מפוארים של עשירים, וילות, חצרות של משרדים, בתי עסק, ועוד. הסיבה לכך היא שדקים מעץ פופולריים ונמכרים במהירות, היא בשל העובדה שהם מציעים לנו נעימות שאין כמוה. בזמן שאנחנו בגינה שלנו, אנחנו נהנים מהקלאסיות של הדק ומהצל שהוא מעניק. לשבת בחיק הנוף הירוק והנעים, עם אוויר והצללה. בשל העובדה שישנו ביקוש גבוה לדקים מעץ, ישנו מגוון רחב של אופציות בכל הנוגע לסוגי עץ והצורות שלהם. השוני בין העצים, הינו תלוי רק בסוג עצמו אלא במורכבות שלו. ישנם דקים שעשויים מעץ אורן, במבוק דחוף או טיק, ועוד סוגים רבים. אם תבחרו נניח באורן, הוא יתאים למזג האוויר שישנו בארץ שלנו. אותו סוג של עץ יהיה נגד עובש, ריקבון, חריקים כאלה או אחרים ועוד.

התאורה בחסות דורי קמחי תאורה


אילו דקים מעץ יתאימו עבורי?

במידה ואתם חוששים שלא תמצאו סוג של דק מעץ שיתאים עבורכם, אתם טועים, משום שישנו מבחר גדול שיתאים לסגנון כזה או אחר של גינה או חצר, אזור, נישות כאלה או אחרת, מרפסות, חללים פתוחים, ועוד. דקים מעץ הינם יעילים, אך עם מוסיפים חן נוסף לנישה שבה הם יהיו. המראה הקלאסי והמרשים, יחד עם טבעיות וחום. חשוב שלפני שאתם בוחרים, אתם צריכים למדוד את החלל שבו יהיו הדקים מעץ, ולאחר מכן תבחרו את העיצוב שיענה על הטעם האישי שלכם. עצה נוספת ואף חשוב מאוד היא לבחור אדם בעל ניסיון ומקצועי, שיעשה את העובדה עבורכם ויוכל לייעץ לכם בצורה פרקטית, שתענה על הדרישות שלכם.

עדיפות לדק מעץ

תחילה, חשוב לציין שדקים מעץ נותנים גוון יפה, קלאסי וייחודי. בנוסף, הוא אטרקטיבי בשל העובדה שהוא משמש פינת ישיבה, נדנדות, לארח אורחים, אווירה קיצית ונעימה בצל, מקום עבור משחקים לילדים, ועוד. מבחינת אחזקה, אין לכם סיבה לדאגה משום שהוא מטופח ונקי בכל עונות השנה, עמיד, ואין צורך לטפל בו.