מדוע גריל גז עדיף על מנגל רגיל?
אין ספק כי שנות ה-2000 הביאו איתם קדמה אחרת שלא הכרנו עד לא מזמן. היום, המצאות שנראות לנו טריוויאליות וחלק בלתי נפרד מהיומיום שלנו כמו סמארטפון או טאבלט, לפני 10 או 20 שנה בכלל לא היו בתודעה שלנו. אחת ההמצאות הכובשות הן את הקהל הבינלאומי והן את הקהל הישראלי הוא גריל הגז אשר פועל בטכנולוגיה סופר מתקדמת ומיוצר מחומרי גלם איכותיים, עמידים וחזקים לאורך זמן. הרי בתור ישראלים כולנו אוהבים לארח לברביקיו המסורתי בו צולים בשרים על האש ונהנים מהטעם והנינוח המעושן של הבשר. העניין הוא, שעד לפני שגריל הגז פרץ לשוק, מדובר היה באירוח שדורש לא מעט הכנות לפני ואחרי האירוע. היום עם גרילי גז מומלצים או גריל גז במבצע, ניתן ליהנות מחוויית ברביקיו אולטימטיבית. דרך האתר, תוכלו להיחשף למגוון אדיר של גרילים ולהתאים את סוג הגריל והגודל שלו לצרכים שלכם.

אז מדוע אתם חייבים גריל גז מומלץ בחצר ביתכם?
1. לא מחליד - בשונה מגריל הגז הרגיל אותו אנו מכירים, גריל גז מומלץ מיוצר מאלומיניום וממתכות אל חלד שאינן מחלידות ונשמרות לאורך שנים רבות. לרוב מה שהיה קורה בגריל הקודם הוא שהחום עם הזמן היה גורם לקילוף שלו, מה שלא קורה עם הגרילים החדשים. 
2. מערכת חימום חכמה - בשונה מהמנגל הרגיל בו קשה מאוד לשלוט על עוצמת החום ועל מידת הצלייה, כאן עם גרילי גז במחירי מבצע, ניתן לשלוט בעוצמות החום וכך להשיג את מידת הצלייה המושלמת.
3. קל לניקוי - עם המנגל הקודם היינו צריכים לשפשף את הרשתות עם מברשת, לנקות עם בצל לפני השימוש ולשמן את הגריל בעוד עם גרילי הגז יש מערכת ניקוז כזו אליה כל השומנים מגיעים, כך שהניקוי של גריל הגז החדש הינו פשוט, קל ולא דורש מאיתנו הרבה. 

גריל גז מומלץ - לארח בכייף
אלו הם רק חלק מיתרונותיו הרבים של גריל הגז. בנוסף, השימוש בגריל גז הרבה יותר ידידותי לסביבה מהשימוש במנגל המסורתי. ראשית משום שגריל הגז מכיל מכסה אל חלד מסיבי כך שרוב העשן מתנקז אל תוך הגריל, כאשר אנו בוחרים לצלות את הבשרים כשהכסה סגור. שנית, בהשוואה לפחמים, גז נחשב לחומר גלם הרבה יותר חסכוני מבחינה אנרגתי. את גרילי הגז גם קל ופשוט מאוד לתחזק, כך שמדובר באחת הקניות החכמות שתעשו. 


גריל גז במבצע מבלי להתפשר על האיכות
באתר שלנו יש המון סוגים של גרילי גז ממיטב החברות המובילות. ניתן להתרשם מהדגמים השונים ולהנות מחויית ברביקיו שעוד לא הכרתם כמותה. הצלייה הופכת לדבר מבוקש בקרב הגברים ובמקום למצוא מתנדב שיעשה ״על האש״, כולם ירצו פתאום להתנסות מצלייה איכותית ומחוייה בלתי רגילה. 

טיפים לרכישת גריל גז
טיפים לרכישת גריל גז
צרכנות חכמה הפכה להיות לאחד התהליכים הכי בולטים שהתרחשו אצלנו בשנים האחרונות. אם בעבר משהו היה מוצא חן בעינינו והיה עונה על איזה שהוא צורך, לרוב זה היה מספיק. לעומת זאת היום, אנחנו בודקים, מסתכלים, משווים מחירים, שואלים אנשים וזה ממש בסדר. גריל הגז נחשב לאחת ההמצאות הכי מפתיעות של השנים האחרונות. הוא הופך את הצלייה לקלה, פשוטה, נקייה ואיכותית. אז הנה לכם כמה טיפים לרכישת גריל גז שיתאים לצרכים שלכם… * גודלו של הגריל - טרם אתם רוכשים גריל גז, מומלץ מאוד לחשוב איפה אתם הולכים להציב אותו וגם לשקול את כמות המזון שברצונכם להכין בו זמנית על משטח הצלייה. יש גרילי גז המאופיינים במבערים צדדיים, כאלה שניתן לנייד אותם ממקום למקום וכאלה המציעים מקומות אחסון נוספים, בחרו בגריל גז שיהיה לכם נוח ופרקטי, זה הכי הכי חשוב. * תפוקת BTU- ככל שמשטח הצלייה יהיה גדול יותר, כך גם ה- BTUיהיה עוצמתי יותר. בחרו משטח שגדול מספיק בכדי שתוכלו להנות מרמת צלייה איכותית. אנחנו ממליצים שלא להתפשר על פחות מ- 100BTU. * כמות מבערים - טרם אתם רוכשים גריל גז, חשוב לשאול לגבי מספר המבערים. שני מבערים לפחות יאפשרו לנו לצלות כמה סוגים של מזון בו זמנית וגם נוכל לקבוע את העוצמה של החום בכל סוג מזון. * רשת הצלייה - ככל שרשת הצלייה תהיה מסיבית ועשויה מחומרי גלם איכותיים, גם הצלייה תהיה איכותית יותר. בחרו ברשת שאיננה מחלידה למשל ברזל יצוק שמצופה באמיילל או נירוסטה וכך תימנעו החלדה ותוכלו לשמור על הגריל לאורך שנים רבות. חשוב לציין כי מחירי גרילי גז נעים בין 1,500 ל- 10,000 שקלים אך אל תוותרו על נושא האחריות. לרוב האחריות נחלקת לשניים על הגריל עצמו ועל המבערים ולכן חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות הוגנת על שניהם. כעת אתם יכולים לבחור את גריל הגז המושלם עבורכם ולהנות מצלייה של דגים, ירקות, פירות, בשרים ועופות על האש, מטעם עסיסי וממידת העשייה המושלמת.
גריל גז או גריל פחמים
גריל גז או גריל פחמים
בכל שנה לקראת בואו של יום העצמאות עולה על סדר היום השאלה הנצחית, מה עדיף, גריל גז או גריל פחמים. מנגליסטים רבים יצדדו בגריל גז לעומת מנגליסטים רבים שיעדיפו את גריל הפחמים המסורתי. אין ספק לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו וכנראה לא נצליח לשכנע את מי שמעדיף להשתשמש בגריל גז לעבור לגריל פחמים ולהיפך. גריל גז. לגריל גז יתרונות רבים על פני גריל פחמים כאשר אין ספק שהיתרון הגדול שלו הוא העובדה שלא צריך להתעסק כלל עם ההדלקה שלו. בגריל גז כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ותוך דקות המנגל מוכן לפעולה בעוד שבגריל פחמים נצטרך להדליק את הפחמים זמן רב מראש, לעיתים עד חצי שעה לפני שאנחנו רוצים להתחיל את הכנת הבשר, ולהשתמש בחומרים דליקים אשר פולטים חומרים כימיים לתוך הבשר שלנו. גם לאחר סיום המנגל לא צריך להתעסק באיפה נזרוק את הפחמים והנקיון של גריל גז הוא פשוט מאוד ביחס לגריל פחמים. בנוסף, במידה ונרצה לווסת את הטמפרטורה של הגריל גז נוכל לעשות זאת על ידי הקטנת או הגדלת האש של המבערים ותוך דקות יש לנו טמפרטורה שונה לצליית סוג אחר של בשר, דבר שבגריל פחמים לוקח מעט יותר זמן. לעומת זאת חסרון משמעותי הוא שתמיד צריך בלון גז נוסף, כי חוק מרפי אומר שתמיד באמצע העל האש המשפחתי יגמר הגז. גריל פחמים. אוהבי גריל הפחמים לא יסכימו להחליפו בעד שום הון שבעולם כאשר הטיעון המרכזי שלהם יהיה שהטעם שגריל הפחמים נותן לבשר, שום גריל אחר לא מסוגל לתת. האוטנטיות של גריל הפחמים הוא משהו שרבים לא מסוגלים להתנתק ממנו, כולל תנועת הנפנוף המוכרת. בנוסף, אסור לשכוח שגריל פחמים יכול לבוא איתנו לכל מקום, לפארק, לים, לבריכה, בעוד שגריל הגז אינו נייד וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להעבירו ממקום למקום כך שעם גריל פחמים אנחנו כלל לא מוגבלים. ישנם סוגי גריל פחמים אשר הם חד פעמיים וניתן לזרוק אותם לאחר העל האש וכלל לא להתעסק בנקיונות.