ברזים - יתרונות ברז טאץ׳

מהפכה של ממש התרחשה בתחום הברזים בשנים האחרונות. הטכנולוגיה שהחלה את דרכה בריצוף, בעיצוב, בקרמיקות ובמקלחונים בחדר האמבטיה הגיעה גם לברזים. אם בעבר הברזים שהיו מותקנים בחדר האמבטיה, בשירותים ובמטבח היו לא יותר מאשר מסייעים לנו לשמור על ניקיון הידיים היום הם חלק בלתי נפרד מתהליך של הום סטיילינג ועיצוב החללים השלמים. יש ברזים במגוון רחב של עיצובים החל מברזים שמאופיינים בעיצוב מודרני חדשני, ברזים שמזכירים עיצוב וינטג׳ אותנטי בין אם בצבעים שלהם ובין אם בצורה, ברזים נשלפים, ברזים מוקבעים לקיר ולמעשה מדובר בעולם ומלואו שכולו מים ועיצוב.

 

בשנים האחרונות אנו נחשפים לטכנולוגייה חדשה יחסית של ברזים בין אם במסעדות או בתי קפה בהם אנו מבלים, בבתי הקולנוע,במרפאות ציבוריות ובכלל ברזי הטאץ׳ מחליפים אט אט את הברזים הרגילים. השאלה היא למה?. ובכן, לברזי הטאץ׳ יש המון המון יתרונות.

 

1. הברז מגיב בצורה מיידית - ברגע שאנו מניחים את אצבע אחת על מגע הטאץ׳, מיד המים מתחילים לזרום.

2. חיסכון אדיר במים - אמנם רק זמן קצר עובר מהרגע שאנו פותחים או סוגרים את הידית של הברז הרגיל, אך אין ספק כי אותן שניות הן קריטיות כאשר מדובר בחיסכון במים בישראל.

3. ניקיון הידיים נשמר- הרעיון בשטיפת ידיים הוא לנקות אותן מהחיידקים אליהם הן נחשפו. ברגע שאנו פותחים וסוגרים את הברז אחרי שעוד אנשים נגעו בו, לא עשינו שום דבר ובטח שלא ״השגנו״ ידיים נקיות. טכנולוגיית הטאץ׳ מאפשרת לנו בקושי לגעת בברז ולכן הידיים שלנו נשארות נקיות אחרי הנטילה.

4. עיצוב מרהיב- היום יש ברזים מדהימים המעניקים לחדר האמבטיה מראה יוקרתי, חדשני ומודרני.

 

עם נגיעה קלה עם גב היד או הזרוע, המים יתחילו לזרום כך שגם הידיים שלכם נשארות נקיות, וגם הברז עצמו נשאר לגמרי נקי.

 

אז אם אתם נמצאים בתהליך של בניית בית או דירה, תהליך של שיפוץ חדר האמבטיה, השירותים ו/או המטבח, בחרו את ברז הטאץ׳ שיהפוך את נטילת הידיים לחוויה מדהימה ויוצאת דופן.

ברז מעוצב למטבח
ברז מעוצב למטבח
ברזל לשירותי אורחים
ברזל לשירותי אורחים
ברז מעוצב